آن را به عنوان اتفاق افتاده: 41 جدید کروناویروس موارد در ویکتوریا; ملبورن, پرستار, تست مثبت

ویکتوریا معاون بهداشت و درمان, افسر,,,,, Dr Annaliese ون دیمن داد COVID-19 روز رسانی این بعد از ظهر.

یک پرستار که با این نسخهها کار در بخش اورژانس از ملبورن بیمارستان دارای آزمایش مثبت به COVID-19 است و در یک وضعیت با ثبات در بیمارستان است.

یک سخنگوی بیمارستان سلطنتی ملبورن در Parkville تایید تشخیص است.

کارکنان در بیمارستان مطلع شدند از طریق ایمیل در مورد این پرونده پیشتر در روز شنبه و تماس با ردیابی را آغاز کرده است برای تعیین اینکه آیا کارگر تا به حال هر تماس.

جزئیات این مورد هنوز روشن نیست از جمله اینکه پرستار در کار بود در حالی که عفونی.

نتیجه آزمون بوده است و بازگشت بیش از 24 ساعت گذشته.

کره جنوبی گزارش کرده است 51 تازگی تایید موارد coronavirus به عنوان تازه خوشه در ادامه به ظهور در پر جمعیت سئول منطقه است.

آنها را به ملی caseload به 12,653 از جمله 282 مرگ و میر.

People wearing face masks arrive at the domestic flight terminal of Gimpo airport in Seoul, South Korea in May.

مردم با پوشیدن ماسک های صورت می رسند پرواز داخلی از ترمینال فرودگاه Gimpo در سئول, کره جنوبی در ماه مه.اعتبار:AHN YOUNG-JOON

سی و پنج از موارد جدید آمد از سئول و در نزدیکی شهرهای کوچک و بزرگ بوده که در مرکز COVID-19 تجدید حیات از اواخر ماه مه.

دوازده نفر دیگر در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

مقامات بهداشت در حال تلاش برای ردیابی تماس ها و پیش بینی عفونت مسیرهای جدید خوشه ظاهر از فقط در مورد همه جا.

صدها نفر از عفونتهای مرتبط شده اند به nightspots اجتماعات کلیسا و رستوران ها و کارگران کم درآمد مانند درب-به-درب فروشندگان و انبار کارکنان.

مقامات تا کنون در برابر تماس به reimpose قوی تر اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از کاهش آنها در اواسط ماه مارس با استناد به نگرانی در مورد یک اقتصاد شکننده.

AP

دهلی نو: هند تایید coronavirus موارد عبور از نیم میلیون در روز شنبه با ضبط 24 ساعته پرش از 18,552 عفونت.

وزارت بهداشت نیز گزارش داد 384 جدید مرگ و میر بالا بردن مجموع به 15,685.

افزایش درخواست مقامات در شمال شرقی ایالت آسام به تحمیل یک هفته دو مستند در پایتخت ایالت Gauhati. حدود 700 مورد جدید گزارش شده وجود دارد فقط در چهار روز.

Relatives of admitted patients wearing face masks as a precaution against coronavirus talk outside a hospital in New Delhi earlier this month.

بستگان بیماران بستری با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus بحث خارج بیمارستانی در دهلی نو در اوایل این ماه.اعتبار:AP

وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: بقیه آسام قرار داده خواهد شد تحت یک شب مقررات منع رفت و آمد و آخر هفته مستندات.

او از مردم خواست تا فروشگاه کالاهای ضروری و حاکی از یک سخت تر از مستند که در آن حتی فروشگاه های مواد غذایی خواهد بود بسته شده است.

چین می بیند جدید افزایش موارد

چین گزارش داد که سربازان ارتش در کروناویروس جدید, موارد, یک روز پس از این کشور CDC گفت: این انتظار شیوع در پکن به توان تحت کنترل در آورد به زودی.

ملی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: 21 نفر تاييد شده بود در سراسر کشور در آخرین دوره 24 ساعته از جمله 17 در پایتخت کشور است.

مقامات شهرستان را به طور موقت بسته بزرگ عمده فروشی بازار مواد غذایی که در آن ویروس به طور گسترده ای گسترش مجدد مدارس بسته و قفل شده است و برخی از محلات.

با توجه به چین CDC تست پیدا کرده است تنها تعداد کمی از افراد آلوده بدون ارتباط با بازار و اقدامات انجام شده ميانگين خطر گسترش بیشتر پایین رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

هر کسی ترک پکن مورد نیاز است به یک نتیجه منفی از یک نوکلئیک اسید تست درون قبلی هفت روز است.

بسیاری از چینی ها در حال سفر در طول چهار روز تعطیلات آخر هفته که یکشنبه به پایان می رسد. چین گزارش کرده است 83,483 مورد تأیید و 4,634 مرگ و میر در این بیماری همه گیر.

افرادی که تست مثبت اما نشان می دهد هیچ نشانه گنجانده شده در آن صورت رسمی شمارش.

AP

فورت Lauderdale: فلوریدا ممنوع اعلام کرده است مصرف الکل در آن میله های زندان به عنوان آن روزانه تایید coronavirus موارد نزدیک 9000 یک رکورد جدید است که تقریبا دو برابر قبلی علامت گذاری مجموعه فقط دو روز پیش.

فلوریدا آژانس است که بر میله اعلام کرد ممنوعیت توییتر فقط چند دقیقه پس از وزارت بهداشت و درمان گزارش 8942 جدید تایید موارد شکوه رکورد قبلی از 5500 مجموعه در روز چهارشنبه.

مقامات در امور خارجه ایالات متحده نسبت داده اند خیلی از شیوع جدید به بزرگسالان جوان هجوم آوردند به میله پس از بازگشایی در بسیاری از دولت سه هفته پیش با بسیاری از آنها نادیده گرفتن اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها با هدف کاهش این ویروس را گسترش.

People wearing face masks at a shopping centre in Florida, where coronavirus cases have spiked.

مردم با پوشیدن ماسک صورت در یک مرکز خرید در فلوریدا که در آن coronavirus موارد مشخصی.اعتبار:AP

میله مانند رستوران ها قرار بود برای محدود کردن کاربران به 50 درصد از ظرفیت عادی تحت اضطراری دولت سفارشات. کاربران تا به حال به نشستن در جدول گروه دو متر از هم جدا. هیچ تجمع در نوار و یا در کف رقص مجاز بود.

دولت تا به حال به حالت تعلیق مجوز از محبوب اورلاندو نوار در نزدیکی دانشگاه مرکزی فلوریدا در اوایل این هفته پس از حداقل 13 نفر از کارکنان و 28 مراجعان آزمایش مثبت است. نوار ممکن است مرتبط شده اند به 150 مورد, دولت, مقامات بهداشت گفت: در زمان.

سفارش جدید ممنوع هر گونه استقرار است که باعث می شود بیش از 50 درصد از درآمد خود را از فروش الکل از خدمت الکل برای مصرف در سایت.

میله هنوز هم مجاز به فروش الکل در ظروف در بسته برای مصرف متشکرم. رستوران ها که در درجه اول فروش مواد غذایی هنوز هم می تواند در خدمت الکل به مشتریان نشسته در جداول.

کسب و کار و حرفه ای, قوانین و مقررات کار Halsey r mata گفت: او صادر نظم به دلیل بیش از حد بسیاری از کافه ها و مراجعان بودند با شکستن قوانین قریب به اتفاق خود گروه بازرسان.

“این بود که بیشتر از ما می تواند نگه دارید تا با” r mata گفت.

او گفت: مردم خسته از بودن cooped و شاید فکر تهدید coronavirus حال کاهش به دلیل پوشش اخبار معطوف به اعتراضات ناشی از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید.

“مردم به طور کلی فقط می خواستم به خارج و تجربه عادی,” او گفت:. او گفت: هیچ جدول زمانی برای rescinding سفارش.

“متاسفانه 90 درصد در حال گرفتن آن را حق. این دیگر 10 درصد هستند که باعث خرابی آن برای همه” او گفت:.

بیش از 24 ، 000 مورد جدید گزارش شده در فلوریدا که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او Mar-a-Lago, رفت و آمد مکرر از شنبه گذشته بیش از یک پنجم از 111,724 موارد تایید کرد پس از آوریل 1.

مرگ و میر صعود در روز جمعه به 3366 یک روز افزایش 39.

AP

استرالیا 2 میلیون صاحبخانه را از دست میلیاردها دلار درآمد اجاره در طول دو سال آینده به عنوان مستاجر به مبارزه پرداخت.

Australian Taxation Office دستیار کمیسر کارن Foat پیش بینی زمان مالیات را نشان می دهد یک افزایش قابل توجهی در منفی بشود سرمایه گذاران که به طور معمول ادعای کسر مالیات زمانی که درآمد اجاره را پوشش نمی دهد هزینه داشتن اموال است.

With some tenants struggling to pay rent the flow-on effect is likely to be more negatively geared investors.

با برخی از مستاجران در تلاش برای پرداخت اجاره جریان در اثر است که به احتمال زیاد بیشتر منفی بشود سرمایه گذاران.اعتبار:جیم برنج

در یک نمونه سال مالی صاحبخانه جمعی اعلام به اداره مالیات استرالیا حدود 43 میلیارد و در مجموع اجاره و $47 میلیارد دلار کسر Ms Foat گفت. حدود 60 درصد از اجاره خواص منفی بشود.

“اما ما همچنین می دانیم که در این سال بسیاری از صاحبخانه که در حال دریافت یک مبلغ اجاره اعم از این که به دلیل مستاجران خود را با پرداخت پول کمتر و یا قادر به پرداخت تمام یا اگر اموال خود را نشسته است خالی,” او گفت:.

“ما پیش بینی است که وجود دارد در حال رفتن به یک تعداد بیشتری از مردم که خواص نهایت منفی بشود چرا که آنها هنوز هم ادعا می کنند هزینه های, اما آنها به احتمال زیاد به برخی از سطح از کاهش اجاره.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

کوئینزلند دولت است و با توجه به باز شدن دولت سریعتر اما جامعه انتقال coronavirus در ویکتوریا یک نگرانی است می گوید برتر Annastacia Palaszczuk.

نظرات خود را پس از دولت ثبت شده و هیچ مورد جدید از رمان coronavirus در 24 ساعت گذشته یک روز پس از گزارش اول خود را با عفونت بیش از یک هفته.

A cyclist is seen riding past a barrier across the Queensland and New South Wales border in Coolangatta during the lockdown.

یک دوچرخه سوار دیده می شود سوارکاری گذشته یک مانع در سراسر کوئینزلند و ولز جنوبی جدید مرزی در Coolangatta در طول مستند.اعتبار:AAP/دارن انگلند

Ms Palaszczuk تایید یک خبر در مورد باز کردن کوئینزلند مرز خواهد بود ساخته شده در روز سه شنبه پس از در نظر گرفتن مشاوره از دولت رئیس بهداشت افسر جینت جوان است.

در حالی که در نظر بود که با توجه به باز شدن سریع تر سنبله در COVID-19 موارد در ویکتوریا “بود شماره یکی از نگرانی های منطقه” او به خبرنگاران گفت: در روز شنبه.

“ما نمی خواهیم یک موج دوم و ما نمی خواهیم که جامعه انتقال در اینجا” Ms Palaszczuk گفت.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

بروکسل: دیپلمات های اروپایی در حال آماده کردن خود برای تصویب توافق نامه ای که در آن مسافران خارجی آنها می خواهند به استقبال شروع در تاریخ 1 ژوئیه به عنوان اتحادیه اروپا بازگشایی مرزهای خارجی آن برای اولین بار از ماه مارس است.

در اروپا پیش نویس در-و-از لیست خود نشان دهنده ارزیابی چگونه به خوبی دیگر کشورها موفق به کنترل شیوع بیماری خود را. کشورهای عضو اتحادیه اروپا در میان جهان سخت ترین ضربه گیر اما در حال حاضر باید این ویروس را تحت کنترل بوده و مایل به در نظر گرفتن باز کردن مرزهای خود را به کشورهای دیگر که در آن رمان coronavirus به طور مشابه در چک.

People queue up prior to visit the Eiffel Tower in Paris. The iconic landmark reopened on Thursday after its longest closure since WWII.

مردم صف تا قبل از بازدید از برج ایفل در پاریس. یاد برجسته بازگشایی در روز پنج شنبه پس از آن که طولانی ترین بسته پس از جنگ جهانی دوم.اعتبار:AP

چین است که در میان 15 کشور مجموعه ای را برش اتحادیه اروپا با وجود شک و تردید در مورد چگونه شفاف شده است در مورد آن شیوع. بازدید کنندگان از چین خواهد بود اجازه ورود به اروپا تنها در صورتی پکن قطره اقدامات اتحادیه اروپا به مسافران است.

همچنین انتظار می رود به تصویب کنندگان از استرالیا و کانادا و نیوزیلند, در علاوه بر این به الجزایر, گرجستان, ژاپن, مونته نگرو, مراکش, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه.

اما با کروناویروس هنوز هم مواج در ایالات متحده این امکان اجازه می دهد گردشگران آمریکایی حتی نمیفهمد به بحث با توجه به شش دیپلمات های آشنا با مذاکرات.

واشنگتن پست

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

WA برتر را علامت McGowan می گوید او متنفر ایده مناقصه با کشورهای دیگر برای AFL Grand Final زمانی که دولت خود بزرگترین و جدیدترین ورزشگاه.

حدس باقی می ماند در مورد اینکه آیا هر گونه شانس میکروگرم است که میزبانی حقوق تا 2057 قادر خواهد بود به هواداران در غرفه امسال نهایی بزرگ است که برنامه ریزی شده برای اکتبر 24.

فعلی سنبله در ویکتوریا موارد از جمله 41 امکانات جدید در روز شنبه باعث می شود که به نظر می رسد حتی بیشتر بعید است و فشار است شروع به کوه در AFL را به نگاه به حرکت در فینال به یک محل است که می تواند اجازه می دهد برای یک جمعیت.

و تا به حال هیچ مورد جدید در روز شنبه و با پایان فاز چهار از محدودیت های که دیدم کاباره ها و کافه ها دوباره باز این آخر هفته.

آقای McGowan در حال حاضر مطرح شده ایده Optus ورزشگاه میزبانی جام اما عمده حوادث به طور معمول پیشنهاد برای رقابت متحده هر دو صورت نقدی عرضه و کاهش نرخ ها و هزینه های در حال اجرا در این رویداد است.

برتر متوقف کوتاه گفت: WA را به پرهیز از هر گونه مناقصه روند اما او خود را مطرح ناخشنودی در چشم انداز غیر AFL دولت مانند نیو ساوت ولز و یا بریزبن می تواند در نهایت برنده میزبانی حقوق.

“اگر میکروگرم نمی تواند نگه فینال سپس AFL باید آن را نگه دارید در آینده بزرگترین ورزشگاه است که به وضوح ما در ورزشگاه” آقای McGowan گفت.

“ما به وضوح یک فوتبال کشور. این امر می تواند مناسب آن می آید به WA.”

اما آقای McGowan روشن ساخته است که او بیزار ایده داشتن پیشنهاد برای خیمه رویداد.

“من نمی خواهم به در برخی از مرتب کردن بر اساس مناقصه جنگ با کشورهای دیگر برای جایزه نهایی” او گفت:.

“ما ارائه دهد. اگر آن را نمی تواند برگزار شد در ویکتوریا به وضوح آن را باید فقط به پرت.

“من نمی خواهم به حدس و گمان در این. من از آنها بدم میاید این در واقع. من از آنها بدم میاید این مناقصه برای چیزی است که فقط باید به اینجا می آیند چرا که ما بهترین محل.

“اگر AFL بود به ارسال آن به سیدنی یا بریزبن که به وضوح اشتباه و آدلاید بیضی شکل است که در آن نزدیکی یک به عنوان Optus ورزشگاه به وضوح WA بهترین موقعیت.

“گاهی اوقات شما باید بحث وجود دارد و ممکن است دیگر از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید. ما نباید سرمایه گذاری قماری در این مرحله است.”

ویکتوریا در حال تجربه یک دوم “اوج” از coronavirus عفونت با توجه به دولت معاون بهداشت و درمان افسر اما موارد هنوز در حال رشد نمایی.

دولت ثبت 41 نفر امروز بزرگترین واحد در روز افزایش از ماه آوریل و یازدهمین روز متوالی از رشد دو رقمی.

“من نمی خواهد می گویند ما نمایی هنوز” Annaliese ون دیمن گفت.

“وجود خواهد داشت … دوم دست انداز یا یک دوم اوج بنابراین این چیزی است که این است.

“ما می دانیم که موارد شیوع و ادامه خواهد داد به رخ می دهد … [از آن] نیست که در آن ما می خواهیم.”

دکتر ون دیمن تایید تقریبا تمام موارد ثبت شده در 24 ساعت گذشته پدید آمده از شناخته شده ویروس نقاط در شمال و حومه غربی.

او گفت وجود داشته است بدون افزایش قابل توجه در موارد در بخش دیگر از ملبورن.

سه تا از موارد جدید مربوط به یک خانواده در ملبورن خوشه دو مربوط به Albanvale مدرسه ابتدایی شیوع یک مرتبط است به استمفورد پلازا هتل و یکی نسبت به Keilor فراز خانواده خوشه.