به عنوان هند coronavirus موارد سنبله کارشناسان ترسیده بودند چشم انداز جنوب آسیا گسترش

هند و پاکستان و بنگلادش هستند خانه را به برخی از 1.7 میلیارد نفر یا بیش از یک پنجم از جمعیت جهان است اما خود را بیش از حد کشیده سلامت سیستم می تواند در تلاش برای رسیدگی به این نوع از مراقبت های ویژه مورد نیاز برای coronavirus بیماران.

در بالای آن یک شيوع موجود مشکلات سلامتی مانند دیابت می تواند طلسم مشکل در حالی که مرتب سازی بر اساس محدودیت های گسترده چین تحمیل کرده است برای سرکوب ویروس خواهد بود بسیار دشوار است در جنوب آسیا بیشتر سرکش شهرستانها.

“راه جامعه هند است و ساختار این نوع مستند است که بسیاری از کشورها از جمله چین و ژاپن برقرار است تقریبا غیر ممکن است و حتی تحت شرایطی” گفت: Vivekanand Jha مدیر اجرایی موسسه جورج بهداشت عمومی در دهلی نو.

هند در مجموع تایید coronavirus افزایش به 29 روز چهارشنبه از شش اوایل این هفته.

Coronavirus که ظهور در چین در اواخر سال گذشته آلوده بیش از 95,000 مردم در سطح جهانی و کشته شدن بیش از 3200 بسیاری از آنها در چین است.

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که حتی با سنبله اخیر در مورد هند واقعی شمارش می تواند بسیار بزرگتر است.

“یک احتمال قوی وجود دارد که تعدادی از موارد در هند است که بسیار بالاتر از آنچه است که شناسایی” Arunkumar G. مدیر Manipal موسسه ویروس شناسی گفت: با استناد به یک ویروس جوجه کشی تا دو هفته.

ترس دامن زد این هفته که هند به وزیر بهداشت فاش کرد که 16 گردشگران خارجی که تست مثبت بوده است تور از اواسط فوریه.

هفته گذشته ما منابع امنیتی به رویترز گفت که هند در دسترس مقابله و پتانسیل برای این ویروس به گسترش جمعیت متراکم بود تمرکز نگرانی جدی است.

‘همه ابتکارات’

هند دولت می گوید این نمایش بیش از یک میلیون مسافران افزایش آن تست قابلیت ها و راه اندازی جداسازی بخش در تمام شهرستانها عمده با فرودگاه بین المللی.

اما 450 میلیون دلار از هند 1.3 میلیارد نفر تخمین زده می شود مهاجران با شماره های گسترده بسته بندی آن راه آهن و جاده سیستم های روزانه معنای کنترل هر گونه گسترش خواهد بود یک چالش بزرگ است.

هند تعداد بالایی از بیماران دیابتی – 77 میلیون و نرخ بالایی از مشکلات مانند بیماری کلیوی می تواند منجر به افزایش عوارض و یا طولانی درمان ،

“یک خطر خاص از هند co-وجود سایر بیماری های غیر واگیر شیوع” دکتر Rajib Dasgupta که یک استاد جامعه سلامت در دانشگاه جواهر لعل نهرو در دهلی نو.

نارندرا نخست وزیر دولت می گوید آن است که اعتماد به نفس در توانایی خود را برای دستگیری گسترش ویروس.

“کروناویروس یک چالش است اما دولت هند گرفته است همه طرح های به اطمینان حاصل شود که آن متوقف شده است” گفت: DV Sadananda Gowda وزیر مواد شیمیایی که مسئول نظارت بر دارو بخش.

همسایه پاکستان پیدا کرده است پنج coronavirus موارد است. یک مقام بهداشتی غم انگیز در مورد چشم انداز مقابله با عمده شیوع.

“ما لازم نیست که منابع انسانی ما اصلا موجودی مورد نیاز ما لازم نیست که یک ظرفیت برای مقابله با شرایط اضطراری با توجه به منابع” شهید ملک دبیر پاکستان در انجمن پزشکی و گفتگو کرد.

بنگلادش تایید نشده هر مورد از coronavirus اما پنج بنگلادش کارگران آزمایش مثبت در سنگاپور است.

بنگلادش وزارت بهداشت گفت: بیش از 300,000 مردم شده اند به نمایش در فرودگاه ها و مرز دیگر نقاط ورود.

اما یک مسافر بود و نه تحت تاثیر قرار گرفته با آنچه او در نظر گرفته lax غربالگری در بدو ورود به پایتخت, Dhaka.

“بسیاری از ما می تواند جست و خیز غربالگری. فقط تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر کسی مبتلا به این ویروس وارد. آن خواهید بود یک فاجعه کل” فرید یمین یک بنگلادشی شاغل در سنگاپور به رویترز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de