به عنوان خشونت خانوادگی قله ما نباید برش داوطلب بودجه

تصور کنید که شما جدا از شریک زندگی خود را. شما نمی توانید به توافق بر سر ترتیبات مورد فرزندان خود را. شما ممکن است قربانی خشونت در این رابطه و یا شما ممکن است در معرض خطر و تهدید شریک زندگی خود را. شما ممکن است صحبت به زبان انگلیسی هست. یکی یا هر دو شما ممکن است یک بیماری روانی رنج می برند از یک بیماری مزمن بیماری و یا مشکلات ناشی از استفاده از مواد مخدر. شما نمی توانید استطاعت به پرداخت یک وکیل و ممکن است به عنوان کمک های حقوقی. شما ممکن است بدانید که چگونه برای پیدا کردن یک وظیفه وکیل در دادگاه.

Court can be a scary place.

دادگاه می تواند یک مکان ترسناک. اعتبار:جسیکا Shapiro

شما می رسند در دادگاه خانواده و اشتباه هستند وحشت زده یا عصبانی. شما نمی دانید که به کجا بروید که شما باید صحبت کردن و یا چه مدت شما ممکن است مجبور به صبر کنید. شما ممکن است به کارگردانی یک اتاق امن در دادگاه اما ممکن است مجبور به ماندن در آنجا خود را. که می تواند به شما پشتیبانی در امن یا همراه شما به دادگاه ؟ که می توانید از لینک شما را با خدمات دیگر که شما نیاز دارید ؟ که می تواند به ساخت اعتماد به نفس خود را, بنابراین شما می توانید به شواهد بیشتر موثر است ؟ که می تواند آرامش شما را به طوری که شما را تهدید نمی کند شریک زندگی سابق خود را?

از سال 1990 داوطلبان آموزش دیده توسط یک سازمان غیر دولتی به نام سازمان دادگاه شبکه ارائه شده اند غیر قانونی در حمایت از خانواده, قانون نظام است. جدا از آوردن آنها در زندگی غنی و تجارب حرفه ای, دادگاه, شبکه داوطلبان بسیار آموزش دیده و ماهر در کمک به آسیب پذیر دادگاه کاربران شامل کسانی که درگیر در خشونت خانوادگی مهم است. دادگاه شبکه داوطلبان آموزش دیده در شناسایی خطر در خانواده خشونت موارد کمک به قربانیان امن نگه دارید و ارجاع آنها به متخصص خدمات. این داوطلبان اغلب آن را آسان تر برای پرداخت کارکنان به انجام کار خود را به درستی. دادگاه کارکنان امنیتی نمی خواهد بود قادر به تحمل این حجم از مردم با مسائل امنیتی و بدون حکم دادگاه در شبکه. دادگاه شبکه می تواند مردم را به اتاق امن و اجازه وظیفه وکلا در داخل و خارج از اتاق امن به طوری که آنها می توانید صحبت کردن با مشتریان خود را.

رفتن به هر دادگاه است که اغلب بسیار پر تنش باشد. است که چرا دولت ویکتوریا بودجه دادگاه شبکه برای ارائه خدمات در 26 دادگاه در همه حوزه های قضایی سراسر ویکتوریا. اما به نظر می رسد در قانون خانواده سیستم است به خصوص دشوار است و احساسی که روند کاهش به قلب آن درگیر است. در 2018-2019, 47 درصد از تمام دادگاه کاربران شبکه گفت که خشونت خانوادگی درگیر شد. بسیاری از موارد حقوق خانواده شامل خشونت خانوادگی که به اوج خود می رسد در دادگاه. حتی زمانی که خشونت درگیر است بسیاری از مردم پیدا کردن دادگاه خود تجربه ناراحت کننده و ترسناک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de