به عنوان اروپا تعطیل بریتانیا طول می کشد متفاوت و ستیز رویکرد

به عنوان coronavirus در حال حاضر سرکشی در سراسر بریتانیا و بسیاری از نقاط جهان جانسون است که غذای اصل همان spurning جرم تعطیلی تبدیل شده اند که امری عادی در سراسر اروپا و در قمار سیاسی خود در آینده در بیشتر محدود رویکرد است.

در حالی که کشورهای در سراسر اروپا, را تعطیل, مدارس رویدادهای ورزشی و حتی رستوران ها و میله جانسون تا حد زیادی نگه داشته بریتانیا باز امید بستن برای هدفمند تر اقدامات مانند درخواست از مردم با علائم تنفسی در خانه بمانند. در اثر خود دولت گفته است که بسته شدن توده نمی خواهد متوقف کردن شیوع و افشای بخش بزرگی از جمعیت کمک خواهد کرد که ایجاد مصونیت و محدودیت عفونت های آینده.

که استراتژی مبهوت برخی از اپيدميولوژيستها کشیده انتقاد از سابق وزیر بهداشت و سیاسی متحد و باعث عصبانی خواسته است که جانسون دولت آشکار تر از آن استدلال است.

موارد coronavirus در بریتانیا برگزار می شود پایین برای هفته ها به عنوان مقامات دنبال کردن مخاطبین از بیماران شناخته شده اند در حال حاضر رسید افزایش به حدود 800 روز جمعه از کمتر از 600 روز قبل از. با تست محدود به بیماران بیمارستان Johnson ” دانست و گفت: درست تعداد افراد آلوده ممکن است به عنوان بسیاری از 10,000.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استناد به افزایش مورد تعداد روز جمعه گفت که او با توجه به اضافه کردن بریتانیا به لیست کشورهای اروپایی که شهروندان ممنوع از پرواز به ایالات متحده است.

People at Convent Garden in London on Friday, Mar 13, 2020. The New York Times

مردم در صومعه باغ در لندن در روز جمعه 13 Mar سال 2020 است. نیویورک تایمز

“وجود دارد هیچ کشور دیگری در جهان مدیریت بیماری همه گیر در راه همان” فرانسوا Balloux یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه کالج لندن گفت: از بریتانیا رویکرد است. اما او گفت: “این یک مجنون تصمیم گیری است. و آن را در واقع ممکن است پرداخت.”

دولت با تکیه به شدت در شک و تردید در برخی از محافل علمی در مورد اثر بسته شدن توده. برخی از اپيدميولوژيستها که از ترس بسته شدن مدارس تنها می کشد خط مقدم پزشکان و پرستاران دور از محل کار خود و معتقدند که حوادث بزرگ هستند کمتر خطرناک برای گسترش این ویروس از تجمع صمیمی تر در میله و یا در خانه های مردم.

همچنین گفت که اقدامات آن گرفته شده مانند درخواست از مردم با سرفه مداوم و درجه حرارت بالا به ماندن در خانه برای یک هفته را کاهش می دهد گسترش ویروس قابل توجهی.

اما مشاوران نیز با تکیه بر یک بیشتر ستیز تئوری: که افشای بخش بزرگی از جمعیت به کروناویروس می تواند کمک به مردم به منظور توسعه ایمنی و قرار گیری در موقعیت بهتری برای دفاع از خود در برابر ویروس خروش دوباره زمستان آینده.

Sir Patrick blue palace hotel, انگلستان است مشاور ارشد علمی گفت: دولت به دنبال “به ساخت نوعی از گله ایمنی بیشتر مردم هستند که ایمنی بدن را به این بیماری و ما کاهش انتقال است.”

گله ایمنی یک اصطلاح معمولا برای اشاره به راه توده واکسن می تواند به توقف گسترش بیماری و محافظت از افرادی که سیستم ایمنی است که توسط بسیاری از دانشمندان به عنوان یک ابزار مورد استفاده قرار گیرد در برابر coronavirus. Blue palace hotel گفته است که این امر نیاز به حدود 60 درصد از انگلیسی ها برای تبدیل شدن به آلوده به اندازه کافی ایجاد مصونیت در جامعه است که موج دوم در موارد بعدی زمستان خواهد بود کمتر شدید.

اما کارشناسان گفت که غیر معمول و تست نشده رویکرد و که این امر می تواند غیر ممکن است برای نگه داشتن و بیشتر مردم آسیب پذیر از آلوده شدن بیش از حد قرار دادن آنها در خطر مهم است. آنها هشدار داد که علم بی قراری شد چگونه به سرعت مردم توسعه ایمنی به کروناویروس و برای چه مدت. و کارشناسان از دولت خواست برای نشان دادن بیشتر از شواهد در پشت آن تفکر است.

“گله ایمنی به معنی 70 درصد از مردم یا خیلی آلوده شده اند گفت:” مارتین Hibberd استاد بیماری های عفونی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. “در ذهن من است که نه یک هدف مطلوب. که یک نوع نتیجه از این استراتژی است.”

بریتانیا رویکرد نشان دهنده بیش از حد عقل خود تصویر یک نخست وزیر که همیشه hewed پس از نزدیک به دانشمندان در گذشته به عنوان زمانی که او گاهی اوقات قاچاق در بی اعتبار نظریه ها در مورد تغییر آب و هوا.

در این مثال جانسون از مد افتاده خود را به عنوان خونسرد پاسخ به رهبران سراسر اروپا که عمل کرده اند به شدت بیشتر است.

A woman helps her young daughter put on a face mask as they arrive at London's Heathrow Airport, for their flight on Friday, Mar 13, 2020. The New York Times

یک زن کمک می کند تا جوان خود را قرار داده و در صورت ماسک به عنوان آنها می رسند در فرودگاه هیترو لندن, برای پرواز خود را در روز جمعه 13 Mar سال 2020 است. نیویورک تایمز

اما خود دولت است و نه مصون از زنگ زنگ در اواخر شب جمعه که آن را معکوس دوره حداقل برخی از جنبه های آن رویکرد است. این گفته های انگلیسی, اخبار رسانه های که این امر ممنوعیت برخی از تجمع جرم مانند مسابقات ورزشی و کنسرت شروع آخر هفته آینده و زمینه سازی برای گسترده تر در خانه کار کند.

تا کنون در غیاب دولت موظف خاموش شدن ناگهانی نهادهای خصوصی در بریتانیا گرفته اند تا شل.

Unilever, انگلیسی-هلندی کالاهای مصرفی شرکت گفت: در روز جمعه که آن را سفارش تمام دفتر خود را مبتنی بر کارکنان به محل کار از خانه شروع هفته آینده. و لیگ برتر انگلیس بالاترین سطح فوتبال لیگ معلق بازی حداقل تا ماه آینده.

جانسون دولت خود را نقل مکان کرد و در روز جمعه به تعویق انداختن صدها نفر از انتخابات محلی و انتخابات شهرداری لندن برای یک سال پس از یک دیده بان گفت: coronavirus را تحت تاثیر قرار مبارزات انتخاباتی و رای گیری.

اما جانسون در برابر اقدامات دیگر مانند بسته شدن مدارس محدود کردن تجمع جمعی, فرمان, مردم به دور از رستوران یا کافه ها و ممنوعیت جمعیت از رویدادهای ورزشی است.

“آنها در حال تلاش برای راه رفتن این وحشتناک تعادل بین نگران کننده عمومی و نه صدمه زدن به اقتصاد, اما مطمئن شوید که شما سعی می کنید برای مسطح کردن این بیماری گفت:” روی اندرسون استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در امپریال کالج لندن است. “در آن است رفتن به کار می کنند ؟ من مطمئن هستم که به صداقت.”

استراتژی مقدار به رغم پذیرش توسط دولت بریتانیا که توقف coronavirus اینجا بود که در حال حاضر غیر ممکن است و تکرار موفقیت از مکان هایی مانند هنگ کنگ است که باید تشویق شدید تر اجتماعی فاصله بیهوده امید. به جای بریتانیا است که به طور موثر به بانکی که در آن بیشتر از متوسط محدودیت را حفظ خواهد کرد شیوع محدود تا تابستان دانشمندان گفت.

آن امیدوار است که آب و هوای گرمتر خواهد شد کاهش بیشتر انتقال — هر چند virologists هنوز هم نمی دانم اگر آن را نگه واقعی و خدمات درمانی رایگان از حد معمول زمستان جمعیت خواهد شد بهتر قادر به مقابله با هر کس آلوده است.

“ایده این است که بیشتر برای به حداقل رساندن تعداد تلفات بیش از دراز مدت” Balloux گفت: “و این که به طور کامل منحصر به فرد. تمام کشورهای دیگر در حال آتش نشانی در کوتاه مدت است.”

President Donald Trump during a meeting with Prime Minister Leo Varadkar of Ireland, at the White House in Washington, where topics included the coronavirus, Thursday, Mar, 12, 2020

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با نخست وزیر لئو Varadkar ایرلند در کاخ سفید در واشنگتن که در آن موضوعات شامل coronavirus پنج شنبه, دریا, 12, سال 2020

اما سر و صدا برای کوتاه مدت آتش نشانی برداشت تا در روز های اخیر.

جرمی هانت سابق وزیر بهداشت بود که جانسون است که یک محافظه کار مجلس را شکست صفوف و به نام محدودیت های دقیق تر: ممنوعیت بازدید از خانه سالمندان تشویق مردم به کار از خانه و بسته شدن مدارس.

“من فکر می کنم آن را تعجب آور است و مربوط است که ما در حال انجام هر یک از آن در تمام زمانی که ما فقط چهار هفته قبل از اینکه ما به مرحله ای که در ایتالیا است که در” شکار در یک مصاحبه تلویزیونی گفت. “شما گمان کرده اند که هر چیزی که ما در این چهار هفته خواهد بود طراحی شده به سرعت گسترش از مردم ابتلا به ویروس است.”

برخی از اپيدميولوژيستها نیز bristled در دولت اتکا به یک شرکت خصوصی رفتاری دانشمندان شناخته شده به عنوان “nudge واحد.” که واحد کمک کرده است تا شکل دولت روش به تاخیر انداختن هر خاموش شدن ناگهانی تا بعد در این دوره از ویروس, بر این نظریه که مردم را خسته از ماندن در خانه در زمان وقوع در اوج خود است و جدایی است که بیشتر مورد نیاز است.

هلن Ward, استاد بهداشت عمومی در کالج امپریال لندن گفت: دولت مشاوران باید افشای بیشتر از تفکر خود را.

“ما نمی دانیم که شواهد و مدارک است که در آن دولت ساخته شده است که تصمیم گیری های خود” وارد گفت.

او همچنین گفت: دولت باید با در نظر گرفتن ساخت قوی تر توصیه به افراد مسن برای کاهش قرار گرفتن در معرض خود را. جانسون دلسرد تر انگلیسی ها در این هفته تنها از رفتن در کشتی هر چند بسیاری از اپيدميولوژيستها اصرار قابل ملاحظه ای قوی تر احتیاطی.

و Hibberd از دانشکده بهداشت لندن گفت: دولت رویکرد ممکن است تکیه می کنند به اندازه کافی در تست. بدون دانستن این که آیا بریتانیا است رنج می برند بیشتر متمرکز شیوع, که در شمال ایتالیا و یا اینکه آیا مرگ آن نرخ به عنوان کم به عنوان آن معتقد است و آن را دشوار است به سادگی پاسخ درست.

“اگر وجود دارد چیزی است که من احساس می کنم از دست رفته است,” او گفت:, “این است که آنها آزمایش نشده به اندازه کافی.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو