تولد که شهروند — آنها مقامات شناخته شده به عنوان یک دختر به نام یاسمین Rabie در یک روستا در استان منیا — اشاره شد در قاهره توسط یک غول مبارزه در خارج از کشور آمار ملی انگلیس در آژانس شده است که در تیک تاک به سمت بالا برای سال.

ضربه 100,000,000 مشخص شده و انسان مقدار زیادی قطعا, اما همچنین مضطرب لحظه در یک کشور را فلج کرده است نگران است که آن جمعیت در حال انفجار را تشدید فقر و بیکاری و کمک به کمبود منابع عمومی مانند زمین و آب است.

مصر کابینه گفت: هفته گذشته که آن را در “آماده باش” برای مبارزه با رشد جمعیت که رئیس جمهور Abdel-Fattah ال-Sissi توصیف کرده است به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی در تاریخ همتراز با تروریسم است. اگر بدون کنترل جمعیت می تواند به 128 میلیون نفر در سال 2030 مقامات می گویند.

ال-Sissi سعی در عقب راندن جزر و مد با بهداشت عمومی کمپین به نام “دو کافی است” برای متقاعد کردن پدر و مادر به کودکان کمتر. مانند بسیاری از جمله تلاش های آن شکست خورده است.

نرخ باروری افزایش یافته است از سال 2008 به 3.5 فرزند به ازای هر زن با توجه به سازمان ملل متحد و جمعیت در حال رشد 1.8 درصد در سال — یک رای که در مصر شلوغ شهرهای بزرگ و می افزاید: از 1 میلیون نفر از شهروندان هر شش ماه.

“بچه ها حال گفت:” دیوید سیمز یک استاد دانشگاه آمریکایی در قاهره و نویسنده کتاب “درک قاهره: منطق یک شهر خارج از کنترل است.” “چه جهنم هستند و آنها می خواهم به انجام?”

مصر با جمعیت بحران است و تقویت آن بی رحم جغرافیا: 95 درصد از جمعیت در حدود 4 درصد از زمین یک کمربند سبز تقریبا نیمی از اندازه از ایرلند است که به دنبال نیل به آن مارها را از طریق بیابان و سپس طرفداران را به شکوه دلتای نیل.

ساخت یک سد جدید بر روی رود نیل در اتیوپی با توجه به شروع به پر کردن این تابستان متمرکز به نگرانی در مورد گونه های موجود در این رودخانه تا حد زیادی از رشد جمعیت است.

نرخ باروری بالاترین در مناطق روستایی که در آن یک خانواده بزرگ در نظر گرفته شده است یک برکت و رحمت است. اما اثر خود را احساس ترین کاملا در بیشتر قاهره که در آن یک آلاینده کلانشهر حدود 20 میلیون نفر جمعیت است و سرایت به اطراف آن بیابان و زمین های کشاورزی.

دیده می شود از سقف ارتفاع شهرستان دماوند به عنوان یک ویستا سقف های بتنی مسطح خال خال با میلیون ها نفر از بشقاب های ماهواره ای. حتی در اهرام جیزه, خانه, هتل ها و دوره های گلف فشار از سه طرف ترک گردشگران با فقط در یک جهت به صورت عکس با شن و ماسه پر افت.

در شب دوشنبه Ahmed Abdel-هادی یک راننده تاکسی گذشته 22 سال رشته خود را کتک سدان از طریق یک رودخانه از ترافیک در نصر شهر طبقه متوسط محله است. یک صدای ناهنجار و خشن از وافغان شاخ پر از هوا است. آمبولانس inched گذشته آن چراغ چشمک زن.

Fistfights بین رانندگان خشمگین شده اند و در حال رشد بیشتر و مکرر به عنوان ترافیک بدتر شده های مصر-هادی اشاره کرد — یک مشکل است که قله در طول فصل القدس رمضان هنگامی که مصریان با عجله به شکستن خود را سریع در غروب آفتاب.

FILE -- The Nile river in Cairo on July 20, 2018. Egypt’s population crisis is amplified by its unforgiving geography as 95 percent of the population lives on about 4 percent of the land, a green belt roughly half the size of Ireland that follows the Nile as it snakes through the desert then fans out into the lush Nile Delta. (Laura Boushnak/The New York Times)

فایل-رودخانه نیل در مصر در ژوئیه 20 سال 2018 است. مصر با جمعیت بحران است و تقویت آن بی رحم جغرافیا به 95 درصد از جمعیت در حدود 4 درصد از زمین یک کمربند سبز تقریبا نیمی از اندازه از ایرلند است که به دنبال نیل به آن مارها را از طریق بیابان و سپس طرفداران را به شکوه دلتای نیل. (لورا Boushnak/نیویورک تایمز)

اما Abdel-هادی نیز بخشی از مشکل است. پدر چهار فرزند در سنین 10 تا 19 او در تمسخر ذکر است دولت مبارزات اصرار او برای محدود کردن خانواده اش.

“سرمایه انسانی ارزشمند است” او اعلام کرد. “یک مرد خانواده است که بازتابی از درآمد خود را و این که چه باید تعیین کنید که چگونه بسیاری از کودکان من اند و نه کسی که در تلاش برای دیکته کردن به من.”

سوزان مبارک همسر رئیس جمهور سابق حسنی مبارک پیشگام فشار در طول شوهرش حکومت به کاهش نرخ باروری. این تا حدی موفق: در طول 1990s و 2000s نرخ کاهش یافت و به 3.0 از 5.2 با توجه به آمار دولت.

اما میزان افزایش دوباره در زمان بهار عربی در سال 2011 به دلایل هستند که به طور کامل روشن نیست اما احتمالا بنیادی اقتصادی از اختلال دولت آشفتگی و یک قطره در کنترل تولد کمک های مالی از دولت های غربی.

تحت ال-Sissi دولت اعزام هزاران نفر از خانواده برنامه ریزی طرفداران به مناطق روستایی و ارائه شده, ارزان, جلوگیری از بارداری — به عنوان کمی تا 6 سنت برای یک بسته کاندوم سه در یک دولت ذخیره و 12 سنت برای داخل رحمی.

پیشرو در این کشور اقتدار اسلامی, Al Azhar دارای تایید برنامه های دولت و تاکید کرد که خانواده برنامه ریزی است که توسط خدا ممنوع.

اما منتقدان می گویند دولت عمدتا از مذاکرات یک بازی خوب در کنترل جمعیت و اقدامات خود را همسان نیست آن شعارها. ال-Sissi همسر شده است قابل اجرا در برنامه ریزی خانواده در حالی که خود مقامات سعی کرده اند به دندانه مشکل با برنامه های بهداشت.

“ازدیاد جمعیت است خوردن همه چیز,” گفت: دکتر عمرو یک ندیم, یک متخصص زنان-متخصص زنان در العین دانشگاه عین شمس. “اما من احساس نمی کنم که دولت در حال کار است که سخت در آن است.”

او ذکر شده مسائل: یک نامنظم عرضه ضد بارداری متغیر کیفیت ضعیف آموزش پزشکی; دولت ایالات متحده کمک های مالی که خشک شده و دیگر ملزم جدید پزشکان به خانواده برنامه ریزی دوره های آموزشی.

جمعیت له نیز تاثیر می گذارد و او را شخصا. “گاهی اوقات من به نام یک زن باردار در مواقع اضطراری, اما من نمی تواند رسیدن او به دلیل ترافیک,” او گفت:.

“مشکل” او افزود: “این است که ما لازم نیست که یک استراتژی واقعی برای مبارزه با آن است.”

بزرگ دیگر کشورهای در حال توسعه با افزایش جمعیت موفق به دریافت این مشکل تحت کنترل است. ویتنام که در آن رشد جمعیت به 97 میلیون دلار در سال 2018 از 60 میلیون نفر در سال 1986 کاهش می یابد, نرخ افزایش به 1٪. بنگلادش که دارای جمعیت بیش از 160 میلیون به انجام همان.

در مصر هر چند این نرخ رشد تقریبا دو برابر بالا در 1.79% در 2018-19. بیش از 700 ، 000 جوان مصری ورود به بازار کار در هر سال گفت: Aleksandar Bodiroza نماینده صندوق جمعیت ملل متحد در مصر است. “این یک وظیفه دلهره آور برای هر دولت است.”

مسکن آنها را به همان اندازه چالش برانگیز است. ال-Sissi ساخته شده است که خیلی از آرایه ای از مشخصات بالا megaprojects خود دولت است که ساخت و ساز جدید پایتخت تابستانی در سواحل شمال و پایتخت اداری در خارج از قاهره. اما چند مصریان می توانیم به زندگی در فانتزی تحولات جدید است.

بلکه اکثر مردم شب امتحان به اسکان غیررسمی است که به طور مستمر در حال جوانه زدن در لبه قاهره و شهرهای دیگر که در آن روستاها در حال تبدیل به خوابگاه شهرها و زمین های کشاورزی در حال بلعیده شده توسط توسعه کنترل نشده.

کارشناسان می گویند دولت ملال انگیز رکورد در ارائه مسکن برای فقرا است. و نرخ فقر در حال افزایش است, هدف قرار دادن 32.5% در تابستان گذشته توسط خود دولت آمار و ارقام از 27.8 درصد در سال 2015 است. که سرسختانه بالا میزان باروری ممکن است بازتابی از که شکست اقتصادی گفت: سیمز نویسنده. “مصر است به عنوان بازگشت به آن روستایی, ریشه,” او اضافه شده است. “اگر شما یک فرد فقیر با شما بچه ها بیشتر است.”

جمعیت نقطه عطف سهشنبه مواجه شد با یک شانه را بالا انداختن توسط بسیاری از مصریان برای آنها مشکلات زندگی در یک متراکم شهر است که ترکیدن در درزهای چیز جدیدی نیست.

احمد علا, 24, یک عامل بازاریابی گفت: تمایل خود را برای جلوگیری از ازدحام اغلب به شکل خود روز و اغلب این بدان معناست که به سادگی ماندن در منزل “آن را تبدیل به نرمال این تراکم,” او گفت:. “شما نمی توانید تنظیم یک قرار ملاقات برای انجام هر کاری است. ترافیک خیلی دیوانه است.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو