آنچه در آغاز به عنوان یک بهداشت جهانی بحران در قالب COVID-19 است و در حال حاضر نیز بحران اقتصادی در ابعاد تاریخی است. بسیاری از سیاست های مسکن تمرکز در طول همه گیر به درستی محور در مخمصه افرادی که insecurely قرار دارد و یا بی خانمان. یکی دیگر از رشته تفسیر متمرکز شده و به احتمال زیاد سقوط در ارزش املاک.

اما چه معنی همه گیر برای بازار مسکن نابرابری در استرالیا ؟ و چه سیاست مفاهیم ؟


ادامه مطلب: بی خانمانی و ازدحام بیش از حد در معرض همه ما به کوروناویروس. در اینجا چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گسترش


مستاجر مالک شکاف را گسترش

با وجود نگرانی در مورد قیمت خانه کاهش گسترش COVID-19 افشای گسترش شکاف در بازار مسکن بین کسانی که خود را صفر مسکن ثروت (اجاره) و قابل توجه کسانی که با مسکن ثروت (صاحبان).

استرالیا با کمی به هیچ مسکن ثروت در حال حاضر با تجربه حداقل سه نوع اصلی از آسیب پذیری قبل از همه گیر در قالب کار ناامنی مالی استرس و بیماری است.

نمودار زیر نشان می دهد که مقایسه بین مستاجرها و صاحبان خانه در این سه دسته از آسیب پذیری با استفاده از داده های هیلدا بررسی. صاحبان رتبه در پنجک مسکن سهام از پایین 20% (Q1) به بالای 20 درصد (Q5).

مستاجرها شد خیلی بیشتر احتمال دارد به بیکار و یا در گاه به گاه شغل از مردم با مسکن ثروت است.

توجه: نمونه شامل همه افراد سالخورده 25+ زندگی و دیگر هیچ در پدر و مادر خود را’ خانه. موجودی مسکن تعریف شده است به عنوان خانواده ارزش خانه منهای بدهی های وام مسکن. جمعیت وزنه استفاده شده است. نویسنده محاسبات از سال 2017, خانواده, درآمد و کار و پویایی داده های نظر سنجی, نویسنده ارائه شده

هر دو مستاجرها و صاحبان پایین مسکن سهام بودند بیشتر احتمال دارد که مشکل خود را به پرداخت اجاره مسکن و آب و برق و صورتحساب در زمان. آنها کمتر به احتمال زیاد قادر به افزایش بودجه اضطراری زمانی که مورد نیاز است.

توجه: نمونه شامل همه افراد سالخورده 25+ که دیگر زندگی در پدر و مادر خود را’ خانه. موجودی مسکن تعریف شده است به عنوان خانواده ارزش خانه منهای بدهی های وام مسکن. جمعیت وزنه استفاده شده است. نویسنده محاسبات از سال 2017, خانواده, درآمد و کار و پویایی داده های نظر سنجی, نویسنده ارائه شده

ادامه مطلب: اجاره می تواند و باید کاهش یابد و یا به حالت تعلیق برای این بیماری همه گیر کوروناویروس


مستاجرها نیز بیشتر احتمال دارد به گزارش فقیر سلامت جسمی و روانی.

توجه: نمونه شامل همه افراد سالخورده 25+ که دیگر زندگی در پدر و مادر خود را’ خانه. موجودی مسکن تعریف شده است به عنوان خانواده ارزش خانه منهای بدهی های وام مسکن. جمعیت وزنه استفاده شده است. نویسنده محاسبات از سال 2017, خانواده, درآمد و کار و پویایی داده های نظر سنجی, نویسنده ارائه شده

گسترش coronavirus اضافه کرده است به این موجود آسیب پذیری. گاه به گاه کارگران شده است به خصوص در معرض از دست دادن شغل.


ادامه مطلب: Coronavirus قرار می دهد گاه به گاه کارگران در معرض خطر بی خانمانی مگر اینکه آنها را بیشتر حمایت


اجتماعی شیب در سلامت شناخته شده است. مردم در پایین پله از نردبان اجتماعی و اقتصادی تمایل به در سلامت فقیر. سپس از آنها بیشتر احتمال ابتلا به مشکلات سلامتی جدی از coronavirus.

پس از همه گیر بازار اضافه خواهد شد به نابرابری

COVID-19 ساخت اقتصادی موجود نابرابری بدتر است. و حتی در یک پست-همه گیر جهانی آن می تواند انتظار می رود برای کاهش انباشت ثروت در میان مستاجرها.

پسماند است یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک رویداد اقتصادی است که همچنان ادامه دارد به آینده بعد از عواملی که منجر به این رویداد ناپدید شده اند. در بازار کار طولانی مدت بیکار نیز رنج می برند آسیب طولانی مدت به کار خود چشم انداز به عنوان مهارت های خود را خراب و آنها را به عنوان کمتر استخدام.

این پسماند اثر خواهد شد به احتمال زیاد بیش از نشت به بازار مسکن. هر بحران رانده سقوط در قیمت خانه ممکن است در کوتاه مدت به عنوان ارزش مسکن باقی می ماند نسبتا عایق, رکورد نرخ بهره پایین است. افرادی که در معرض از دست دادن شغل و نا امنی در محل کار و یا بیماری در طول بحران روبرو خواهد شد بیشتر تلاش به دست آوردن مجدد اقتصادی خود را جای پای پس از همه گیر از کسانی که از مرفه تر پس زمینه.

این به این معنی ثروت جمع ظرفیت مردم با کمی به هیچ موجودی مسکن است که بیشتر به خطر بیافتد در طول و پس از همه گیر. در مستاجرها می تواند به سقوط بیشتر در توانایی خود را برای خرید یک خانه. شکاف بین دارا و ندار رشد خواهد کرد.


ادامه مطلب: سقوط در سالمندی استرالیا’ خانه-مالکیت نرخ بافندگی به عنوان لرزه ای شوک برای سیاست مسکن


3 اصول پست-همه گیر سیاست

حتی بیشتر نابرابر مسکن در آینده برای استرالیا نامطلوب است. پس از بحران مسکن بحث خواهد شد نیاز به انجام با سه عنصر کلیدی در ذهن: عدالت ، همبستگی و امنیت است.

عدالت در دسترسی به مسکن فرصت ها نباید اسلاید کردن سیاستگذاران’ رادار. آن است که یک بحث واقعیت است که دولت به مدت طولانی ارائه سخاوتمندانه امتیازاتی برای خریداران ملک. این اقدامات شامل مالیات بر سود سرمایه, تخفیف, خانه و خانواده, معافیت از مالیات بر زمین و درآمد پشتیبانی به معنی آزمایش و دنده های منفی برای سرمایه گذاران است.

این درمان مالیاتی ترجیحی باید به مراتب بیش از هزینه های دولت در مستاجرها. با وجود مزایای معمولا همراه با مالکیت خانه بازگرداندن توازن در توزیع یارانه ها بین صاحبان و اجاره ضروری است برای محدود کردن گسترش شکاف بین آنها را.

همبستگی بین نسل خواهد بود مهم تر از همیشه قبل از برای حفظ استرالیا اجتماعی و اقتصادی پارچه. افزایش بدهی های ملی ایجاد شده در پاسخ به بحران خواهد شد به احتمال زیاد یک نسل چند بار.


ادامه مطلب: علائم حیاتی: اسکات موریسون است فرمان را در مسیر درست اما ما در حال رفتن به نیاز به یک بزرگتر قایق


برخی ممکن است وسوسه به بازگشت به خوردگی جوان در مقابل در بحث مسکن. سیاست تفکر را تشویق می کند که همبستگی به جای تحریک تنش بین نسل ها خواهد بود به طور فزاینده مهم است. به عنوان مثال لغو تمبر هم با وضع مالیات بر زمین در تمام زمین را حذف کلید های مالی مانع برای خرید خانه برای هر دو جوان خریداران بار اول و downsizers.

شکل گیری ملی کابینه را برای نظارت بر پاسخ به COVID-19 نیز فراهم می کند پس از همه گیر فروم برای ایجاد دولت فدرال همکاری در مورد اصلاحات. حمایت دولت فدرال مورد نیاز خواهد بود برای کمک به پوشش درآمد دولت کمبود در یک انتقال تدریجی به مالیات بر زمین. از سوی دیگر انتشار موجودی مسکن با downsizers باید سهولت فشارها بر فدرال بازنشستگی درآمد سیستم.

سرانجام وقت آن است که به reprioritise مسکن امنیتی به عنوان یک پایه و اساس برای ترویج سلامتی خوب و مشارکت اقتصادی. مهم بهداشت عمومی اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری های اجتماعی مانند فاصله و ماندن در خانه هستند ذاتا پناهگاه مرتبط. این اقدامات به ندرت دست یافتنی برای افرادی که بی خانمان هستند و یا در مسکن به سر می برند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im