به عنوان coronavirus بازدید اجاره تعطیلات, یک تغییر دیگر اجاره می تواند کمک بسیاری از ما

در coronavirus-ویران بازار گردشگری است مربوط به تاثیر: از دست دادن مشتریان می تواند ویرانگر مالی برای سرمایه گذاران کوچک که تسلط کوتاه مدت اجازه دادن به سیستم عامل مانند Airbnb. پس از یک دهه از بالا بازده آنها در حال حاضر ممکن است تعجب که آیا بازگشت به امن اگر کمی کمتر سودآور دراز مدت مسکونی اجاره در بازار شرط بندی امن تر. اگر سرمایه گذاران تغییر از کوتاه مدت اجازه به بلند مدت اجاره در جستجوی امنیت بیشتر این امر به نفع تعداد فزاینده ای از مردم استرالیا در مسکن اجاره.

با کروناویروس همه گیر وجود دارد نشانه این است که در حال حاضر اتفاق می افتد. در دوبلین برای مثال 64 درصد افزایش در اجاره بلند مدت, خواص گزارش شده در این ماه. این فکر صاحبخانه در حال خروج از کوتاه مدت و لیست سایت ها و ارائه خواص در بازار اجاره.

تا به حال افزایش قیمت ملک را مجبور استرالیا بیشتر به بلند مدت اجاره حتی به عنوان کوتاه مدت اجازه خورده است به عرضه از خواص. بزرگسالان جوان هنگامی که تحت سلطه بازار اجاره. آن را سریع تبدیل شدن به یک راه حل دائمی برای خانواده ها و حتی برای استرالیا. یکی در سه خانوار در حال حاضر اجاره خانه های خود.

پس تقریبا با 350,000 استرالیا داشتن خواص ذکر شده در Airbnb, تاثیر بر جوامع محلی می تواند قابل توجه است. افزایش کوتاه مدت اجاره داده شده است به افزایش بی خانمانی.


ادامه مطلب: تا کنون فکر که چگونه بسیاری از Airbnbs استرالیا است و در آن تمام آنها هستند ؟ ما پاسخ


که چرا صاحبخانه ها را به دنبال امنیت

فراتر از تاثیر فوری coronavirus, گردشگری در استرالیا, آن را ممکن است افزایش خطرات در اجاره تعطیلات در بازار فراهم می کند انگیزه ای برای تراز منافع موجر و مستاجر در اطراف دراز مدت تصدی.

با وجود نخست وزیر اسکات موریسون اصرار گردشگران نه برای درخواست بازپرداخت از تلاش اپراتورهای گردشگری رکود تا به معرفی یک سطح جدید از خطر برای میزبان. Airbnb به تصویب یک سیاست کامل بازپرداخت برای لغو آن گزارش شده است “به طور کامل محو کوچکتر میزبان”.

سیستم عامل های دیگر در حال مشاوره میزبان به مدیریت COVID-19 خطر خود را. این برگ های بسیاری از سرمایه گذار-صاحبخانه مرور پیچیده و بحران بهداشت عمومی تا حد زیادی خود به خود.

با برخی از محبوب ترین مقصد در مواجهه با یک بحران وجودی این اثرات در کسب و کار کوچک, کار خانواده های کم درآمد و استرالیا ممکن است هر دو پنهان اما گسترده به عنوان Airbnb مثال را نشان می دهد. بازیکنان بزرگ در صنعت گردشگری می تواند لابی دولت فدرال برای حمایت از. عوامل فردی در سهم اقتصاد تا حد زیادی محافظت نشده.

به تاریخ خانه-به اشتراک گذاری مفهوم شده است برنده برای سرمایه گذاران املاک. تعطیلات اجازه تا حد زیادی نقل مکان کرد از اصلی Airbnb مدل های یک محل اقامت اولیه. اجازه دادن به از طریق سیستم عامل های دیجیتال با دسترسی به بازار جهانی از گردشگران به ارمغان آورده بالا-اجاره کم خطر سود سهام برای افراد با سرمایه گذاری در خواص.

این بیماری همه گیر کوروناویروس با این حال آشکار است که ترک ها در پایه های تعطیلات-اجازه دادن به مدل.


ادامه مطلب: که چه کسی برنده و چه کسی از دست می دهد که سیستم عامل مانند Airbnb مختل مسکن ؟ و چگونه می توانم به شما در تنظیم آن ؟


آنچه اتفاق افتاده به مستاجرها?

تحقیقات نشان می دهد دیجیتال اختلال در تعطیلات مسکن بخش قابل توجهی بود اثرات در محلی مستاجرها. شکی نیست توریستی تقاضا از طریق آنلاین اجازه دادن به عامل تا به کاهش عرضه و افزایش قیمت در دراز مدت اجاره مسکن در استرالیا به ویژه در بخش سرمایه در شهرها است.

به همین ترتیب در اروپا که در آن یکی از چهار خواص اجاره در برخی از توریستی که در حال حاضر تعطیلات اموال. این باعث شده است که برخی از دولتها به معرفی دقیق قوانین و مقررات. این شامل صدور مجوز جریمه و محدودیت در تعداد روز یک ملک می تواند اجازه دهید در هر سال.

استرالیا بوده است آهسته تر برای پاسخ به رغم مشاهدات است که Airbnb “تأثیر بازار اجاره و … آوردن هزینه مسکن ، حتی در تاسمانی است که قوی ترین تنظیم بازار یکی در هر 27 هوبارت خانه های باقی مانده ذکر شده به صورت کوتاه مدت اجاره نامه. به طور مشابه در سیدنی و ملبورن به رشد در بخش هدایت می شود تا اجاره مسکن و هزینه های.


ادامه مطلب: Airbnb: چه کسی چه کسی را و چه این به ما می گوید در مورد اجاره اثرات در سیدنی و ملبورن


در, New South Wales, جریمه برای ثبت نشده تعطیلات اجازه می دهد که با افزایش 500%. اما شوراهای مبارزه برای به اجرا درآوردن قوانین که صاحبخانه هستند یا بی اطلاع و یا به طور فعال در جلوگیری از مطابق با.

مالکیت خانه را تبدیل به یک امتیاز در استرالیا, یک رانندگی نقطه ضعف در میان کسانی که در حال قفل شده است. برای یک سن بازنشسته به عنوان مثال کمتر از 1 ٪ از اجاره مسکن مقرون به صرفه است. و اجاره بلند مدت سهام مسکن است که اغلب از کیفیت پایین.

زمان برای تجدید نظر

استرالیا اجاره مسکن سیستم غیر قابل انکار نیاز به یک تجدید نظر. بخش ارائه یک مشکل رو به رشد برای دولت و قلمرو دولت در هر دو شرایط عرضه مقرون به صرفه اجاره املاک و پیدا کردن تعادل مناسب بین موجر و مستاجر حقوق.


ادامه مطلب: سرد خانه ؟ Mouldy اتاق ؟ در اینجا چگونه به بهبود کم درآمد مستاجرها دسترسی به مسکن مناسب


اقدامات دولت برای افزایش در دسترس بودن اجاره مسکن از طریق مشوق های مالیاتی مانند دنده های منفی هستند که متاسفانه نه محدود به صاحبخانه که ارائه دراز مدت تصدی. به تاریخ شده است وجود دارد کمی انگیزه های مالی به اجتناب بازده بالاتر از Airbnb مدل برای ثبات نسبی residential tenancies.

در زمان بحران استرالیایی با هم بکشید. در طول تابستان bushfires ما شاهد Airbnb میزبان اضطراری ارائه مسکن به خانواده های آواره. آنها به رسمیت شناخته شده و اهمیت حیاتی در امن و مطمئن در خانه یک پناهگاه. ما نیاز به تشخیص این مهم تابع از خانه فراتر از زمان بحران برای اطمینان از هر استرالیا دارای یک صفحه اصلی خوب است.


ادامه مطلب: استرالیا مسکن سیستم نیاز به یک تکان بالا: در اینجا این است که چگونه ما می توانید کرک این


سرانه مرکز برای اعمال سیاست های مثبت و پیری است که راه اندازی آن برای پروژه های خوبی در همکاری با استرالیا در مرکز نوآوری اجتماعی امروز است. شما می توانید اطلاعات خود را از سیاست کوتاه در استرالیا خصوصی اجاره بازار مسکن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو