در جوامع که در آن ویروس بازدید از آن است که تعمیق عواقب ناشی از نابرابری هل دادن بسیاری از بار بر روی بازندگان امروز قطبی, اقتصاد و بازار کار. تحقیقات نشان می دهد که کسانی که در پایین اقتصادی اقشار هستند مردها به گرفتن این بیماری است.

آنها همچنین مردها به مرگ از آن است. و حتی برای کسانی که سالم باقی می ماند آنها مردها به رنج می برند از دست دادن درآمد یا مراقبت های بهداشتی به عنوان یک نتیجه از قرنطينه و اقدامات دیگر برنامه به طور بالقوه در مقیاس گسترده.

در همان زمان نابرابری خود را ممکن است به عنوان یک اقدام ضرب در coronavirus را گسترش و کوشندگی. تحقیقات آنفلوانزا نشان داده است که در یک بیماری همه گیر فقر و نابرابری می تواند باعث تشدید نرخ انتقال و مرگ و میر برای همه.

این متقابلا تقویت چرخه کارشناسان هشدار می دهند ممکن است افزایش تلفات ویروس آن را به عنوان وسیعتر اجتماعی و اقتصادی تقسیم است که تصور می شود عمده رانندگان از جناح راست پوپولیسم نژادی دشمنی و مرگ و میر ناشی از ناامیدی — کسانی که ناشی از اعتیاد به الکل, خودکشی یا استعمال بیش از حد مواد مخدر.

“این چیزها آنقدر به هم پیوسته” گفت: Nicole Errett یک متخصص سلامت که با همکاری هدایت یک مرکز در رویداد شدید انعطاف پذیری در دانشگاه واشنگتن است. “موجود اجتماعی آسیب پذیری تنها به بدتر پس از فاجعه و این یک مثال کامل از آن است.”

از آنجا که هر خانواده کم درآمد مجبور به قبول خطر بالاتر از قرار گرفتن در معرض می تواند دیگران را آلوده او افزود: عواقب ناشی از نابرابری در حالی که بدیهی ترین احساس ضعیف “قرار داده و گسترده تر جامعه در خطر است.”

چگونه نابرابری بدتر Coronavirus

دو عامل خطر عمده در حال فکر به کروناویروس مرگبارتر برای کسانی که آن را گرفتن: سن و موجود شرایط بهداشتی.

اما بدن از نقاط تحقیقات به یک سوم: کم وضعیت اجتماعی و اقتصادی.

حتی برای کسانی که بالای خط فقر مطالعات پیدا کنید که درآمد پایین نسبت به بقیه جامعه در ارتباط است با نرخ های بالاتر از شرایط بهداشتی مزمن مانند دیابت یا بیماری قلبی است.

این همیشه مورد بوده است. به عنوان نابرابری افزایش یافته است, سلامت اختلافات را گسترده تر شد. مراقبت های پیشگیرانه و سلامت آموزش و پرورش باید به طور پیوسته کج به سمت تحصیل کرده و به خوبی خاموش.

به عنوان یک نتیجه از افراد در انتهای پایین تر جامعه هستند و حدود 10 درصد مردها به یک بیماری مزمن وضعیت سلامت.

این شرایط می تواند coronavirus تا 10 بار به عنوان کشنده با توجه به داده های اخیر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این دو آمار نشان می دهد که COVID-19 را می توان در مورد دو بار به عنوان کشنده برای کسانی که همراه خود جامعه را به پایین پله.

در همان زمان مردم با درآمد پایین تمایل به توسعه شرایط بهداشتی مزمن بین پنج تا 15 سال پیش از آن در زندگی, تحقیق در می یابد.

قرار داده راه دیگر: سلامت سازمان گفته اند که افراد مسن تر از 70 هستند به شدت در معرض خطر بیشتر مرگ از coronavirus.

اما تحقیقات در شرایط بهداشتی مزمن نشان می دهد که آستانه ممکن است به عنوان کم سن 55 برای مردم از وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین تر.

تعداد کسانی که جذب تنها یک قاش کردن از راه هایی است که نابرابری می توانید coronavirus مرگبارتر است.

در چین بسیاری از کارگران شاغل رسمی و بنابراین نمی توانید در خدمات اجتماعی اگر آنها زمان را — به خصوص کسانی که در مشاغل خدماتی که نیاز به طور منظم در تماس با افراد دیگر. به عنوان یک نتیجه افرادی که حداقل می توانیم مراقبت اغلب در بیشترین خطر انتقال.

در ایتالیا برخی از کارگران Lorena Tacco که با این نسخهها کار در یک کارخانه در نزدیکی میلان رفته اند در اعتصاب بیش از کارفرمایان خود شکست را به ایجاد نظر آنها کافی سلامت حمایت به عنوان اپیدمی گسترش می یابد.

“کسی که مراقبت در مورد سلامت کارگران در حالی که ثروتمندان فرار,” او گفت:. “اما پس از آن مردم فقیر که نیاز به آوردن نان از خانه بیرون بروید و نگاهی به خطرات.”

دومنیکو Marra, که با این نسخهها کار در همان کارخانه گفت: ترس از شیوع بیماری های شایع شد وجود دارد. او نگرانی در مورد حمل یک عفونت بازگشت به فرزندان خود به خصوص یک دختر است که سیستم ایمنی بدن را ضعیف.

“ما نمی خواهیم به کار می کنند اما ما می ترسند از رفتن به خانه های ما می ترسند به لمس خانواده ما,” او گفت:.

دولت تحمیل خاموش شدن ناگهانی مانند آن اعلام شده توسط فرانسه و اسپانیا این آخر هفته را با برخی از کارگر حمایت. اما کسب و کارهای کوچک خواهد شد و احتمالا در تلاش برای نگه داشتن پرداخت کارکنان فراتر از هر گونه تضمین بیمار روز به خصوص کسانی که در خرده فروشی و یا بخش های دیگر که از خانه کار می کند.

در ژاپن که برخی از کمترین نابرابری از هر گونه عمده اقتصاد مردم با مشاغل مانند رانندگی تاکسی لذت بردن از یک درجه ای از امنیت است که به ندرت در کشورهای دیگر وجود دارد.

در ایتالیا و در مقابل رانندگان تاکسی — در حال حاضر تلاش بر دستمزد فروختن با افزایش سوار-نقطه — خدمات صیقلی برای کرایه در میان شیوع.

“من یک وام مسکن اسکناس و مواد غذایی به پرداخت” گفت: Andrea Arcangeli یک راننده تاکسی و پدر دو از رم. “من نمی توانم در خانه بمانند.”

او گفت که او ساخته شده بود تنها 18 یورو — در مورد $20 — در یک روز کار.

در Nihonjo شرکت تاکسی در اوزاکا, ژاپن, cabbies باید متوسط درآمد ماهانه تضمین شده و رئیس جمهور Atsunori Sakamoto گفت: او فروش دارایی های قبل از اجازه دادن به رانندگان بروید.

هنوز هم حتی در ژاپن این پایین پله اشتغال ضربه سخت تر از خود یقه سفید هستند. در حالی که کارگران دفتر ارتباط از راه دور با کمی ترس از دست دادن شغل خود را Sakamoto گفت که اگر کسب و کار انتخاب نشده تا در چند ماه او ممکن است به رانندگان اجازه رفتن.

چگونه Coronavirus بدتر شدن نابرابری

زمانی که نابرابری بالا است, هزینه زندگی, تمایل به افزایش وادار بیشتر خانواده های کم درآمد برای زندگی به چک چک. در همان زمان کاهش از اتحادیه های کارگری و ظهور پاره وقت کار به این معنی است که کارگران کم درآمد کمتری دارند حمایت.

به عنوان یک نتیجه بحران مانند coronavirus می تواند به تعمیق شکاف بین دارا و ندار.

لارا Fulciniti یک پیشخدمت زن در یک حومه میلان بود به سختی پوشش وام مسکن و خودرو پرداخت قبل از اپیدمی رسید. به عنوان ساعات کار تبخیر او کاهش یافته است.

“من شرمنده می گویند من نمی پرداخت صورتحساب من این ماه,” او گفت:. “من تا به حال به را انتخاب کنید بین آن و مواد غذایی است.”

او ترس حتی بیشتر از ابتلا به کروناویروس که پسرش مدرسه را بازگشایی قبل از او می شود کار آوردن گاز و ناهار مدرسه صورتحساب او نمی تواند استطاعت.

دسترسی نابرابر به مراقبت های بهداشتی در هر کشور باعث می شود بیمار به خصوص گران برای فقرا است.

در ایالات متحده از 90% از مردم که درآمد در سه ماهه باید پرداخت مرخصی استعلاجی در محل کار در حالی که تنها 47 درصد از کسانی که در پایین سه ماهه انجام دهد.

در سال گذشته 26 درصد از آمریکایی ها معوق مراقبت های بهداشتی به دلیل آنها نمی تواند استطاعت آن را یکی گالوپ نظرسنجی ها یافت می شود. در یکی دیگر از بررسی 1 در 4 گفت: کسی که در خانواده خود را به حال قلم دکتر-توصیه می شود تست آنها نمی تواند استطاعت و 1 در 6 گفت که کسی در خانواده خود را به حال قلم دارو تجویز می شوند.

کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که این هزینه ها خواهد شد سرعت بخشیدن به شیوع بیماری به ویژه به عنوان داستان گردش چهار رقمی صورتحساب برای coronavirus آزمایش یا درمان.

این می تواند بر همه. یکی ما مطالعه نشان داد که دولت موظف بیمار بعد سیاست کاهش گسترش یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا تا 40 درصد است. اکثر ایالت چنین سیاست و می تواند به مراتب بیشتر عفونت به عنوان یک نتیجه.

کار نابرابری و ضعیف در محل کار حمایت ممکن است در تشدید گسترش نورو ویروس بسیار مسری مشکلات معده. تحقیقاتی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت می شود که 1 در 5 کارکنان خدمات مواد غذایی به کار می رفت در حالی که بیمار با استفراغ یا اسهال به خاطر ترس از دست دادن شغل خود را اگر آنها در خانه مانده عطف رستوران به بردار برای نورو ویروس شیوع است.

این شرایط ممکن است به شدت طویل H1N1 بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا که به کشته شدن 12,469 آمریکایی در سال 2009 و 2010 با توجه به مطالعه انجام شده توسط موسسه زنان تحقیقات سیاست.

اگر چه مقامات بهداشت عمومی بود و خواست اجتماعی فاصله — همچنین سنگ بنای coronavirus پیشگیری — پر از لکه دسترسی به مراقبت های بهداشتی و اقتصاد پاره وقت استخدام led 3 در 10 کارگران با H1N1 علائم برای ادامه به کار این مطالعه نشان داد. محققان به این نتیجه رسیدند که این رفتار سوار متناوب 27 درصد از عفونت های.

همه گیر نابرابری حلقه بازخورد

هنگامی که یک بحران بهداشتی بازدید کل اقشار جامعه در آن می توانید مجموعه ای از یک چرخه است که در آن کاهش وضعیت اقتصادی منجر به افزایش نرخ بیماری های مزمن. که به نوبه خود بیشتر باعث کاهش بهره وری و افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی منجر به فقر که منجر به بیماری می شود.

با توجه به 2010 مطالعه توسط یک انگلیسی, علوم زیستی, مجله, مجموعه مقالات انجمن سلطنتی B تمام جوامع تبدیل شده می تواند در یک “بیماری محور فقر تله” که در آن “ترکیب علی اثرات سلامت در فقر و فقر بر بهداشت نشان میدهد یک بازخورد مثبت سیستم.”

خانواده متکی ساعتی کار در حال حاضر در حال اجرا از پول بسیاری مجبور به عقب به دنبال شغل. چرا که جوامع تمایل به خوشه های اقتصادی وضعیت Errett گفت: افرادی که هر دو در بیشترین خطر عفونت و به احتمال زیاد به رنج می برند بسیاری از ویروس ها همه در نزدیکی ضرب خطر است.

دراز مدت عواقب آینده به نمایش. شهر نیویورک گفته است که بسته شدن مدارس محلی را ترک بسیاری از سیستم 114,000 بی خانمان دانش آموزان بدون وعده های غذایی و یا مراقبت های پزشکی.

حتی کوچک در جیب همدیگر فقر و بیماری را از همه بیشتر مستعد ابتلا.

تحقیقات انجام شده در طول یک شیوع آنفولانزای در New Haven, کانکتیکات یافت که میزان عفونت تقریبا دو برابر در سرشماری مناطق که در آن یک نسبت بالا از ساکنان زیر خط فقر زندگی میکنند.

به دلیل بیماری احترام نمی گذارند موانع جداگانه که غنی از فقیر, سلامت, نابرابری است یک مشکل برای همه است. یک مطالعه از دهلی هند یکی از ترین در جهان از لحاظ اقتصادی در آمد شهر است که در محله های فقیرنشین به عنوان سراسر شهر بود accelerants برای یک شیوع آنفولانزای.

“بهداشت عمومی نیست فقط در مورد شخصی خود را سلامت; آن را در مورد بهداشت و سلامت عمومی در بزرگ” Errett گفت. “اگر یک فرد که نمی تواند درمان است که فرد به عنوان یک خطر برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو