به چین رنج می برد از coronavirus برخی از تعجب: واقعا که جدی است ؟ 3 سوال پاسخ داده

یادداشت سردبیر: کوروناویروس شیوع همچنان به بدتر در چین با 28,200 موارد تایید شده به عنوان از Feb. 6, 2020. دولت چین اعلام کرده است حتی سختگیرانه تر اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری از جمله گرد کردن از مردم در ووهان شهر که در آن شیوع شروع به جرم شده است. و دکتر هشدار داد که مقامات در مورد این بیماری درگذشت. چقدر بد ممکن است این بیماری می شود ؟ Virologist و بهداشت عمومی کارشناس John A. Lednicky توضیح می دهد.

1. این شیوع واقعا که جدی است ؟

همه گیری در حال گسترش سریع تر و دورتر در قرن 21 از در قرون گذشته با توجه به جهانی شدن و مسافرت هوایی. هنگامی که شیوع بیماری رخ می دهد وجود یک الگوی قابل پیش بینی است که می توان به عنوان: (a) وجود دارد که تاخیر در به رسمیت شناختن است که شیوع رخ داده است; (ب) تاثیر قابل توجهی در تجارت و سفر به طور معمول رخ می دهد با توجه به اقدامات قرنطینه; (c) عمومی هراس با توجه به اطلاعات غلط و ترس از ناشناخته و این می تواند به تشدید پوشش رسانه ای.

این شیوع جدی برای چین به میلیون ها نفر از مردم وجود دارد به اقتصاد و به طور بالقوه به اقتصاد جهان. چین نگرانی اصلی این است که برای شهروندان خود است. این تجربه کنترل شیوع انواع مختلف آنفلوانزا ویروس کوروناویروس سارس و غيره و منابع به طور موثر مقابله با شیوع بیماری.

دولت چین می تواند اعمال دقیق شیوع اقدامات کنترلی مانند خاموش کردن حمل و نقل عمومی و بی سابقه ای حرکت می کند مانند تحمیل سراسر شهر بود قرنطینه که آسان نخواهد بود به انجام این کار در کشورهای دیگر است. به دلیل آن است که یک ثروتمند کشور چین نیز قادر به پاسخگویی به مناطق زیادی تحت تاثیر شیوع در حالی که بسیاری از کشورها نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه برای انجام این کار.

بر خلاف کشور خاص پاسخ به شیوع بیماری سازمان بهداشت جهانی فراهم می کند راهنمایی در مورد چگونه به کنترل شیوع بیماری در سراسر جهان است. آن اظهار داشت: هدف اصلی این است که به طور مستقیم با بهداشت بین المللی در سازمان ملل متحد’ سیستم و منجر به شرکای جهانی بهداشت پاسخ.

افرادی که نمی باید منابع مالی برای پوشش تمام هزینه های بهداشت عمومی پاسخ به یک اپیدمی یا بیماری همه گیر. آن را فراهم می کند یک منبع محدودی از مواد مورد نیاز برای عملکرد تست های تشخیصی برای واجد شرایط آزمایشگاه. عمده به نفع جامعه جهانی است که که انتشار اطلاعات در مورد وضعیت و شدت شیوع و راهنمایی در مورد چگونه به کنترل شیوع.

شیوه ای که در کشورهای در پاسخ به شیوع بیماری های, آیا اپیدمی یا همه گیر است و کمتر قابل پیش بینی به خصوص برای کسانی که فاقد منابع زیرساخت و آموزش پرسنل مورد نیاز برای پاسخ مناسب.

اگر شیوع بیماری به طور موثر کنترل می شود و مردم باقی می ماند قرنطینه برای کوتاه مدت این معضل اساسی برای مردم چین را در اطراف مسائل مربوط به کاهش دستمزد و کیفیت زندگی مسائل مانند به دست آوردن مواد غذایی کافی است. اگر شیوع بیماری کنترل نمی عواقب خواهد بود. کسب و کار و سیستم های مدرسه خواهد بود منفی نهفته و نگرش عمومی نسبت به دولت می تواند منجر به نارضایتی های عمومی و مدنی اختلال است.

2. وجود دارد شده اند قبلی قرنطينه در این مقیاس ؟

در مقیاس کوچک قرنطینه تمرین شده است از زمان های قدیم نمونه توسط اسرائیل ” سلول از lepers خاص مناطق زندگی بر روی در حال حاضر مانند برخی از قرنطینه اقدامات انجام شده برای کنترل شیوع بیماری ابولا. قرنطینه بودن روش اعمال شده در چین در پاسخ به کروناویروس جدید بی سابقه ای در مقیاس و پیچیدگی است. آنها را به شدت تحليل توسط دانشمندان و اپيدميولوژيستها و اطلاع رسانی خواهد شد نسل بعدی کنترل عفونت پزشکان.

3. است وجود دارد یک پایان در چشم?

آن است که خیلی زود به پیش بینی پایانی در چشم. بسیاری از متخصصان سلامت خوشبین هستند که شیوع خواهد سوزاند به عنوان یک نتیجه دقیق کنترل عفونت و قرنطینه شیوه های. و به عنوان اتفاق می افتد که امید است که این ویروس ریشه کن خواهد شد به عنوان مورد برای کوروناویروس سارس. ما همچنین امیدواریم که این ویروس نمی جهش به یک فرم است که به خوبی سازگار شده برای تکمیل چرخه زندگی خود را در انسان است که که آن را تبدیل به یک مشترک انسان تنفسی ویروس مانند آنچه در فکر این است که رخ داده است با انسان coronavirus NL63 یک ویروس است که به نظر می رسد که شروع به پریدن کرد و گونه از خفاش ها به انسان است.

[ تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت خلاصه ای از دانشگاهی در اخبار امروز, هر روز. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>