به عنوان کانادایی از کشتی کروز پرواز خانه, کسانی که آزمایش مثبت تنها می تواند صبر کنید

تورنتو — به عنوان یک هواپیما رها کانادایی تخلیه از ویروس-گرفتار کشتی کروز در ژاپن مگس به خانه ده ها تن دیگر در حال پشت سر گذاشت.

رز و گرگ Yerex از بندر دوور, Ont. آزمایش مثبت برای COVID-19 در روزهای پایانی خود را داخل قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز. دولت فدرال گفته است که بهتر است برای آنها و ده ها تن از دیگر آلوده کانادایی برای درمان می شود, محلی در ژاپن به جای بازگشت به خانه با ویروس.

“هر دو من و همسرم در واقع از نظر جسمی احساس بزرگ” رز Yerex گفت: CTV News Channel از اتاق بیمارستان در ناگویا.

با وجود تست مثبت زن و شوهر نشان داده است هر گونه نشانه ای از بیماری است و نگهداری در یک بخش از بیمارستان اختصاص داده شده به بيماران بدون علائم است. حتی اگر آنها را تلقی به خوبی به اندازه کافی برای پرواز به خانه آنها نمی نیاز به درمان های پزشکی.

“مشکل این است که هیچ درمانی برای این. ما بدون علامت بنابراین آنچه که شما فقط می توانید انجام دهید این است که درمان علائم-اگر هر گونه وجود دارد — و در واقع اجازه دهید این این اجرا آن دوره” رز Yerex گفت.

چهل و هفت تن از 250 کانادایی در کشتی آزمایش مثبت برای ویروس. تعداد کل موارد در هیئت مدیره کشتی بود 634 یا تقریبا یک ششم از 3,700 مردم در هیئت مدیره.

رز و گرگ شگفت زده شدند در نهایت در بیمارستان با هم. در ابتدا گرگ آزمایش مثبت برای ویروس اما رز منفی بود. آنها برنامه ریزی شده در رز بازگشت به کانادا در حالی که گرگ ماند در ژاپن برای درمان.

سپس در یکی از روزهای پایانی قرنطینه رز تست شد دوباره. نتایج او آمد مثبت است.

آن را دشوار است, اخبار ویژه پس از 14 روز منزوی در کابین خود را.

“این یک شگفتی در کل, و ما تا به حال شاید چند ساعت متوجه بنابراین من می تواند بسته به بالا,” او گفت:.

گرگ توصیف تجربه به عنوان “حقیقی.”

“مثل من تمام جهان است, درهم و برهم, به دلیل آنچه که من باید انجام دهند و آنچه من می خواهم به انجام, من نمی تواند انجام دهد.”

در حالی که Yerexes باقی می ماند در ژاپن, شوهر ملافه در راه بازگشت به خانه به کانادا. ملافه و دیگر evacuees مورد آزمایش قرار گرفتند در این کشتی آخرین بار توسط کانادا پرسنل پزشکی جمعه قبل از اینکه همه روشن برای پرواز به خانه.

کانادا-محدود پرواز ترک توکیو فرودگاه بین المللی در 4:30 صبح به وقت محلی و برنامه ریزی شده است برای زمین در ترنتون در 4 صبح به وقت شرق آمریکا در روز جمعه است.

هنگامی که صفحه اصلی evacuees را تحت آزمایش در یک پایگاه نظامی در ترنتون, Ont. قبل از نقل مکان به یک هتل و مرکز کنفرانس در Cornwall, Ont. برای دو هفته دیگر از قرنطینه.

وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: این امکان وجود دارد که برخی از evacuees ممکن است قادر به ترک قرنطینه زودتر از تعیین دوره دو هفته اگر آنها همچنان به آزمایش منفی برای این ویروس و هیچ نشانه. Hajdu گفت که مشخص می شود توسط رئیس بهداشت عمومی افسر کانادا در یک مورد به مورد و بر اساس.

ملافه اذعان می کند که ترک دوستان خود را در پشت دشوار بود.

“من ترک من دو نفر از دوستان در اینجا در ژاپن و من کمی مردد به ترک بدون آنها” ملافه گفت: تبدیل شدن احساسی است.

دو کشتی کروز مسافران – یک زن و مرد در 80s – درگذشت در بیمارستان گفته پنج شنبه. مرگ و میر خود را برای اولین بار از کشتی.

در جهان رمان coronavirus کشته شدن بیش از 2100 نفر و آلوده 76,000 دیگران پس از آن مشخص شد در شب سال نو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو