اروپایی هوافضا غول پیکر که در سال گذشته صورت گرفت عنوان از بوئینگ به عنوان بزرگترین هواپیما ساز چنین بزرگ سفارشات را پر کنید که آن را نمی تواند بلافاصله تولید بیشتر از آن محبوب باریک-بدنه جت هواپیمایی که مشاهده به عنوان یک جایگزین به حداکثر.

“این ممکن است مانند یک پارادوکس است اما در کوتاه مدت ما نمی بهره مندی از وضعیت ما با رقیب” ایرباس’ مدیر اجرایی, گیوم Faury گفت: روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری در تولوز فرانسه اعلام کرد این شرکت در سال 2019 سالانه نتایج.

ایرباس شده است قادر به استفاده از این کمبود در بوئینگ تا حدودی به دلیل آن را نمی توان ساخت هواپیما به اندازه کافی سریع. تولید ایرباس’ جت A320 — رقیب اصلی به 737 Max و بخش عمده ای از ایرباس’ تجاری کسب و کار است که ماه پشت برنامه به دلیل slowdowns در برخی از کارخانه های اروپا.

به عنوان آن است که این شرکت جت A320 به فروش می رسد از طریق سال 2025 Faury گفت و آن را “دشوار است اگر نه غیر ممکن” را به هواپیماهای جدید به سرعت برای شرکت های هواپیمایی که چپ شده اند تقلا برای پیدا کردن یک جایگزین پس از بوئینگ متوقف شد تولید حداکثر.

حتی پس از در حال اجرا دوئل بین دو رقیب برای نقطه بالا در حمل و نقل هوایی تجاری ایرباس سوار بالا.

در سال پس از بوئینگ مهم ترین هواپیما مبتنی بود پس از دو تصادفات مرگبار کشته 346 نفر سفارشات برای حداکثر باید خشک و بوئینگ شده است قادر به ارائه حدود 400 حداکثر هواپیماهای ساخته شده است از آنجا که پایه مارس آغاز شد.

ماه گذشته شرکت بوئینگ گفت: هزینه های مرتبط با Max زمین شد و به احتمال زیاد به بیش از 18 میلیارد دلار. هزینه های آن ممکن است افزایش بیشتر با شرکت های هواپیمایی که در شمارش شد حداکثر در ادامه به از دست دادن پول و 737 کارخانه در رنتون واشنگتن هنوز هم تعطیل.

بوئینگ گفت: این هفته که آن را ثبت هر گونه سفارشات جدید برای هواپیما تجاری در ماه ژانویه و که آن را تحویل داده و فقط 13 هواپیما در ماه است. اگر چه شروع این سال است که معمولا سرعت زمان برای سفارشات و تحویل شد dented توسط Max پایه های ملال انگیز اعداد یک یادآوری از اعماق بوئینگ مشکلات. این اولین بار در چندین دهه است که بوئینگ موفق به ثبت هر گونه سفارشات تجاری در ماه ژانویه است.

ایرباس برنده چندین رقابتی سفارشات در ماه های اخیر. در ماه دسامبر کوانتاس برداشت ایرباس بیش از بوئینگ برای تامین جت برای چه خواهد بود جهان طولانی ترین nonstop تجاری مسیرهای از استرالیا به منطقه نیویورک. همچنین در سال گذشته شرکت هواپیمایی متحد دستور داد 50 ایرباس جت.

هنوز هم در روز پنج شنبه ایرباس گزارش کلی از دست دادن 1.36 میلیارد یورو ($1.48 میلیارد دلار) برای سال 2019. دلیل اصلی کمبود یک توافق به پرداخت 4 میلیارد دلار جریمه به فرانسه و بریتانیا و ایالات متحده برای حل و فصل طولانی فساد جهانی, تحقیق, از بین بردن قانونی ابر آن را به عنوان به دنبال حفظ جلوتر از بوئینگ.

با وجود این آمار ایرباس گزارش رکورد تحویل در سال 2019 از 863 هواپیماهای تجاری از 800 نفر در سال قبل و افزایش سفارشات به 768 جت 747, بوئینگ به عنوان تصادفا. با حداکثر مبتنی ایرباس نیز به دنبال تقویت مزیت آن در باریک-بدنه بازار با افزایش سهام خود در A220 یک جت طراحی و توسعه توسط بمب افکن های کانادا هواپیما ساز است.

تحویل سفارشات توسط ایرباس بزرگترین چالش است. Faury گفت: این شرکت برنامه ریزی شده به سطح شیب دار بالا تولید A320neo آن بهترین-فروش تک راهرو جت و یک جایگزین برای حداکثر به حدود 67 یک ماه در سال 2023 از یک هدف 63 یک ماه در سال 2021. تامین کنندگان تا به حال خودداری کردند که ایرباس به دنبال سرعت بخشیدن به جدول زمانی بیشتر او اشاره کرد.

اما به گفته تحلیلگران پاشیدن پول بر افزایش تولید ممکن است یک مشکل اگر از آن ساخته شده این هواپیما گران تر و یا اگر ایرباس تا به حال به سرعت تولید دوباره.

“آنها در حال رفتن برای پایان دادن به به طور موثر overgeared گفت:” اندرو چارلتون, مدیر عامل, در شرکت مشاور حمل و نقل هوایی حمایت. “آنها در حال رفتن به همه این افراد کارخانه خطوط که آنها در حال رفتن به مجبور به تعطیل کردن دوباره.”

در حال حاضر حتی اگر عربستان همچنان به تولید هواپیما در همان رای آن است که به احتمال زیاد به ماندن بگیرید پیش از بوئینگ گفت: Richard Aboulafia معاون رئیس جمهور برای تجزیه و تحلیل در دفتر گروه. “انجام هیچ چیز آنها در حال انجام یک معامله بزرگ است. روند بازار در حال بهره گیری آنها بسیار.”

شرکت های هواپیمایی باید متمرکز بر پرواز نقطه به نقطه به جای مسیریابی از طریق هاب یک تغییر که منجر به sunsetting ایرباس A380 یکی از بزرگترین جت. برای این نوع از پروازهای خطوط هوایی ترجیح می دهند به استفاده از هواپیما از ایرباس خانواده A320 و یا بوئینگ 737 Max 8 — و در حال حاضر تمام سفارشات برای Airbus A320-نوع هواپیما گفت: Aboulafia.

“این بهترین از همه جهان برای ایرباس,” او گفت:. “این موقعیت دلخواهی.”

حداکثر بحران نیز مؤثر بوئینگ در راه است که فراتر از هزینه های فوری را از دست داده و دستورات تاخیر در تحویل. برنامه ریزی برای شرکت های عمده تجاری هواپیما را به طور موثر قرار داده شده است ،

“وجود دارد یک به نفع ایرباس از حداکثر زمین” گفت: Scott Hamilton مدیر عامل Leeham یک هوانوردی مشاوره. “این تاخیر هر گونه تصمیم گیری توسط بوئینگ جدید midmarket هواپیما.”

هنوز هم حداکثر می تواند پرواز به زودی. رئیس اداره هوانوردی فدرال گفت: هفته گذشته که انتقادی تست پرواز می تواند اتفاق می افتد در چند هفته آینده تنظیم در حرکت فرایند پیچیده ای از پاکسازی هواپیما بازگشت به خدمات. اگر هیچ دیگر مشکلات عمده با حداکثر توان شرکت های هواپیمایی می تواند با استفاده از این هواپیما برای پروازهای تجاری در این تابستان.

و وقتی اتفاق می افتد که بوئینگ می توانید شروع به ارائه آن انبار جت و می توانید شروع به ورود به سیستم سفارشات جدید برای مکس دوباره.

“هنگامی که 737 Max منتشر شد و پاک, پرواز, آن را به عنوان امن ترین هواپیما در جهان” چارلتون گفت و اشاره کرد که از بریتیش ایرویز به منظور قرار داده شده برای حداکثر 200 هواپیما در ماه ژوئن پس از دوم سقوط مرگبار. “رفتن وجود دارد به هیچ کمی از این هواپیما که نیست crawled شده بیش از یک میلیون بار.”

اگر بوئینگ پس از آن مردد به ارائه تخفیف های سنگین ایرباس می تواند مجبور به انجام همان. شرکت های هواپیمایی می توانید به دنبال تخفیف از هواپیما دستور داده شده است.

“ناگهان خود را سفارش کتاب می شود یک بار نه یک دارایی,” او گفت:.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو