هنر مراکز در سراسر ملبورن نزدیک یکهو به عنوان COVID-19 ترس افزایش

“کتابخانه است که جایگاه مهمی برای بسیاری از افراد به ویژه آسیب پذیر در جامعه ما است.”

در حال بارگذاری

گالری ملی ویکتوریا به دنبال کتابخانه دولتی سرب در شب یکشنبه و اعلام کرد این امر می تواند بسته به مدت یک ماه.

“از تیم ما در اینجا در NGV ما می خواهم به بیان ما بهترین آرزوها را برای جامعه ما در طول این زمان به چالش کشیدن. در یک اقدام احتیاطی است که می داند فعلی بهداشت عمومی وضعیت ما در حال بسته شدن خودروهای گاز سوز را به عموم موثر فردا دوشنبه 16 مارس تا 13 آوریل است. اگر شما قبل از خریداری بلیط برای زمان نمایشگاه ها و یا برنامه های آینده تیم ما را در تماس با شما به زودی.” خواند.

در ضمن موزه ویکتوریا همچنین اعلام کرد این امر می تواند بسته شدن درب در سراسر تمام اماکن عمومی از جمله ملبورن موزه Scienceworks مهاجرت موزه سلطنتی نمایشگاه ساختمان و مستند در روز دوشنبه.

آیا این نشان که آن را برنامه ریزی برای بازگشایی مقصد محبوب.

اما نه تنها سازمان به چند سالن.

Arts Centre Melbourne روز شنبه با اعلام این که دولت تئاتر, تاتر, Fairfax, استودیو, Box Office و استرالیا موسیقی طاق های سیدنی مایر موسیقی کاسه آهوجا سالن و کانال آموزش خلاق فضا را به همه نزدیک است.

این شرکت اجرایی کلر اسپنسر گفت: لغو و تعطیلی باقی خواهد ماند و در اثر چهار هفته.

تصمیم گیری در هر پتانسیل بیشتر بسته خواهد شد در نظر گرفتن هر گونه تحولات در COVID-19 وضعیت.

“هر اونس از ما موجودات به عنوان هنر کارگران است که به منظور بالا بردن پرده های بعدی دیدنی عملکرد; ‘نشان می دهد باید در’ ما است battle cry به عنوان یک صنعت” او گفت:.

Museums Victoria announced Scienceworks would be among the closures.

موزه ویکتوریا اعلام کرد Scienceworks خواهد بود میان تعطیلی.اعتبار:Pete Glenane/ HiVis تصاویر

“می گویند این تصمیم از عقل و عمیقا ناراحت کننده است که یک ناخالص گرفتن.

“با این حال بر اساس سرعت اتفاق می افتند حوادث چند روز گذشته روده غم انگیز تصمیم گیری ساخته شده و امروز به لغو تمام عملکرد و ساختمان های ما به عموم مردم ساخته شده بود به عنوان یک اقدام احتیاطی برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 در جامعه ما حفاظت از کارکنان ما نوازندگان و کاربران و به نقش خود در استرالیا در پاسخ به محدود کردن انتقال است.”

ملبورن تلاوت مرکز نیز در این لیست در حال رشد در یکشنبه شب اعلام کرد تمام کنسرت ها و رویدادهای خواهد بود به تعویق افتاده و یا لغو برای چهار هفته دوره است.

در حال بارگذاری

همه مشتریان ارائه می شود بازپرداخت و یا این فرصت را به ارز به عملکرد آینده.

می آید و پس از اجرای زنده استرالیا جمهور ریچارد ایوانز گفت: او بسیار نگران بسیاری در صنعت نمی خواهد زنده ماندن خاموش کردن.

“وجود دارد و این امکان بسیار واقعی است که در صورت عدم حمایت به موقع بودن آینده آن صنعت خواهد شد بسیار کمتر از یک ماه زمان” آقای ایوانز گفت.

فدرال هنرهای وزیر Paul Fletcher خواهد تشکیل جلسه با اجرای زنده صنعت در روز سه شنبه برای بحث در مورد چگونه نهادهای فرهنگی می تواند باقی می ماند حلال و دریافت از طریق بحران است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو