برای بیش از 190,000 استرالیایی شاغل در بخش فرهنگی ماه گذشته آورده quadrella از وحشت.

اول داشتن دهه را صرف ترویج انعطاف پذیر, بازار کار, دولت فدرال در حال حاضر با استفاده از همان کسانی که شرایط برای حذف هزاران نفر از گاه به گاه فرهنگی کارگران از آن JobKeeper کمک طرح.

دوم هر چند از آن است که پمپاژ $189 میلیارد دلار به اقتصاد این است که به ارائه یک “نجات” بسته برای هنر تنها $27 میلیون دومی 0.14% سابق و 13.5 درصد از آنچه دولت کوئینزلند به تنهایی ارائه شده است ویرجین استرالیا.

سوم, نتایج آخرین استرالیا بودجه شورای دور برای کلید سازمان نشان می دهد کاهش در آن پایه مشتری از 34 درصد در طول پنج سال گذشته. ضربه زن آمد که هنر وزیر اعلام کرد که لغو از استرالیا پخش محتوای مورد نیاز و راه اندازی گزینه های کاغذ در آینده خود را.

برای یک بخش که در آن 53 درصد از کسب و کار به تازگی درهای خود را بسته و این فاجعه بار است. زیتون در سگ کوچولو مارتینی است که زمانی که این بدهی برای حمایت از کشور از طریق COVID-19 برسد و فرهنگی کارگران خواهد شد انتظار می رود به پرداخت آن فقط همین. برخی از دولت ها شروطي فرهنگی خود در بخش های, و دیگران نیست. تنها ائتلاف به نظر می رسد پیدا کرده است یک راه گرفتن فرهنگی آن بخش به شروطي آنها.

ابراهیم Mahama هیچ دوست اما کوه (2020) در سیدنی دوسالانه. نصب و راه اندازی نمایش در طوطی کاکل سفید جزیره است. عکس: Zan Wimberley

توقف گفتن هنر به انجام بهتر

پاسخ تا کنون به این حق رویال مثال از سیاست نادانی بوده است قابل پیش بینی اقتصادی یکی. استرالیا موسسه قرار دادن یک گزارش در مورد اقتصاد هنر خلاق نامیده می شود و برای این بخش به “اعتماد به نفس” در برخورد با دولت و بر اساس آن داده است.

استدلال برای فرهنگ استرالیا اغلب تمرکز بر روی آنچه که باید گفت برای نشان دادن ارزش خود را. به ندرت در نظر گرفته شده است که دولت ظرفیت برای گوش دادن و یا تا چه حد است که آن را قادر به به طور معنی داری تفسیر بازگشایی شواهد به آن قرار داده است. در این بخش می توانید تمام داده های آن را دوست دارد. در پایان دولت آن را قبول و عمل می کنند. برای این کار نیاز خود را قانع کننده ایده از فرهنگ است.

واقعی سیاست فرهنگی چشم انداز قطعا وجود داشته و در سمت محافظه کار از سیاست استرالیا در گذشته است. آن را نخست وزیر آلفرد دیکین که تاسیس مشترک المنافع ادبی صندوق در سال 1908 آقا رابرت Menzies که شروع به استرالیا الیزابت تئاتر اعتماد در سال 1954 و هارولد هالت – پسر یک تیولی تئاتر مدیر و شوهر از یک طراح مد – که امضا منشور برای استرالیا شورا در سال 1967.


ادامه مطلب: Coronavirus: استرالیا هنر نیاز به یک بسته محرک. در اینجا چیزی است که آن را باید مانند نگاه


محافظه کار و رهبران مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن هنر

پس از هولت بود فرض غرق در این مسابقه به جای او دراز بین پل Hasluck یک ناشر و شاعر و جان Gorton بنیانگذار استرالیایی مدرسه فیلم و فیلم استرالیا شرکت توسعه. اگر آن را گاف Whitlam آورده است که فرهنگ به کابینه آن لیبرال سناتور تونی Staley یکی از بهتر هنر وزرای ما داشته اند که در زمان آن را به سطح بعدی از سیاست در نظر گرفتن و نگهداری آن وجود دارد.

دولت premiers آقا توماس Playford نظارت اولین آدلاید جشنواره هنر در سال 1960 آقا روپرت هامر نوشت: ساختمان های تاریخی عمل به قانون در سال 1974 (و ذخیره السلطنه تئاتر), Joh Bjelke-Petersen تاسیس کوئینزلند هنرهای نمایشی پیچیده و جف کنت ساخته ملبورن فرهنگی نیروگاه در اوایل 1990s. استیون مارشال هنر طرح یک مثال خوب از محافظه کار فرهنگی سیاستگذاری امروز.

جنگ فرهنگ

آن است که کاملا درست نیست از این رو است که مناسب قدردانی از هنر و فرهنگ این است که فقط در استرالیا سیاسی چپ. اما این سوال آنچه در زمین اتفاق افتاده است برای ایجاد این ادراک? چرا ریشه دار و قانع کننده فرهنگی سیاست های چشم انداز و بزرگ از بین رفته از ائتلاف باورها و ارزش?

عدم وجود آن خوب است نه برای دولت در این بخش و نه کشور. هر دو حزب همکاری در مسائل مربوط به منافع ملی و سرنوشت فرهنگ استرالیا است که قطعا یکی از این – است که یک ماده از پت توافق شفاهی.

سیاست است و نه یک بازی ایدئولوژیک ضربه محکم و ناگهانی. آن مطرح می شود که احزاب مختلف پیشبرد تفسیر خاص خود را از خاص دامنه و این پس از آن گنجانیده شده و به آنچه جامعه شناس نوربرت الیاس تماس “صندوق اجتماعی دانش”. زمانی که هیچ گونه تعابير پیشرفته روند پس از رسیدن به نفع سیاست نتایج تجزیه می کند.

سیدنی مجلسی, اپرا میزبان آنلاین فصل شکستن شیشه های این آخر هفته. عکس: Daniel Boud

آن را نه تنها سوراخ در قلب عاطفی از ائتلاف سیاستمداران بخش فرهنگی باید در رابطه با حق در حال حاضر آن است که در شرکت های بزرگ خود را در حافظه. با این حال با اطمینان در این بخش قرار می دهد رو به جلو آن اعداد به دولت زمینه را برای تبدیل آنها به منسجم استراتژی صنعتی گم شده است در (در)عمل است.

آن را نمی باید باشد که راه. راه راست را به تفسیر انتزاعی اقتصادی است که از طریق یک ارتباط معنی دار به تاریخ است. به دنبال در لیست نمایندگان مجلس که رای دادند در برابر گسترش JobKeeper قانون به این هنر وجود دارد بسیاری از کسانی که می دانند دقیقا چه فاجعه بخش کرایه خواهد شد به عنوان یک نتیجه نه Paul Fletcher وزیر مسئول آن است.

راه رو به جلو برای استرالیا سیاست فرهنگی نهفته در ذهن سیاستمداران ما نه نگرش این بخش است. این به این معنا نیست ائتلاف وزیران و مشاوران باید قبول ایده ها و استدلال های آنها را دوست ندارند و یا با آن موافق. این بدان معنی است که آنها باید آمد تا با آنهایی که خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de