ماده 19 تماس در بنگلادش مقامات به افشای PPE جزئیات عرضه

دولت ادعا می کند به اندازه کافی PPE در دسترس هستند حتی اگر پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی شده اند شکایت در مورد کمبود این دنده محافظ پس از آغاز بیماری همه گیر کوروناویروس های جنوب آسیا و منطقه ای از بریتانیا بر اساس گروه حقوق بشر در بیانیه ای گفت: در روز جمعه.

Faruq Faisel منطقه ای مدیر ماده 19 بنگلادش و آسیای جنوبی گفت: مردم باید “حق مطلع شود و درک خطرات بهداشتی که آنها و عزیزان خود را به صورت”. او اشاره شده توصیه های سازمان بهداشت جهانی.

سلامت کارگران به عنوان به خوبی به عنوان شهروندان این کشور “حق دارند که در مورد که در آن و چگونه بسیاری از PPE کیت توزیع شده تا در حال حاضر” او گفت:.

“اگر جریان آزاد اطلاعات است و نه تضمین در طول این بحران همه گیر مانند coronavirus سرویس های بهداشتی می تواند مختل و امکان گسترش اطلاعات غلط و جعلی اخبار ممکن است افزایش یافته است به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

با استناد به گزارش های رسانه ها در این بیانیه گفت: سلامت اداره تایید سراسر کشور توزیع بیش از یک میلیون قطعه از PPE تا May 20.

آمار دولتی نشان می دهد که وجود دارد 82,051 سلامت کارگران در کشور از جمله پزشکان و پرستاران و دیگران.

“مانند یک فرد قرار است به حداقل 12 قطعه از PPE کیت با توجه به ادعای دولت” ماده 19 گفت.

اما بسیاری از کارگران بهداشت و درمان ابراز “نگرانی است که آنها را دریافت نمی کند هر PPE در آن گفت.

اما کسانی که با دریافت PPE کیت باید سوال خود را با کیفیت های این سازمان اضافه شده است.

Faisel همچنین با انتقاد از دولت برای توجه به درخواست پرستاران به صحبت های عمومی و یا به رسانه ها در مورد COVID-19 وضعیت.

او خواستار خروج از اطلاع از درخواست توضیح از دکتر ابو طاهر از بیهوشی بخش در Noakhali, بیمارستان عمومی, از Facebook پست سوال با کیفیت از ماسک و “هیچ PPE توزیع”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im