ورم مفاصل و مواد مخدر نداشت به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار آمار اولیه نشان می دهد

اما در حال حاضر نتایج اولیه درمان با یکی از این مواد مخدر sarilumab به بازار عرضه شده به عنوان Kevzara و ساخته شده توسط Regeneron و سانوفی نشان می دهد که آن را در کمک به بیمارانی که به بیمارستان منتقل شد اما نه با استفاده از فن.

با عجله به درمان بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید مواد مخدر آغاز شد و با یک مطالعه در چین در ماه فوریه است. این شامل فقط 21 بيمار همه آنها بستری شدن COVID-19. همه بیماران دریافت یک داروی ساخته شده توسط روشه توکلیزوماب که بسیار شبیه به sarilumab. پزشکان گزارش داد که بيماران تب ناپدید شده در روز و پزشکان نوشت که “دیگر علائم بهبود قابل ملاحظه ای است.” آنها به پایان رسید و در خوش بینانه توجه داشته باشید نوشتن “توکلیزوماب است یک درمان موثر شدید در بیماران مبتلا به COVID-19.”

Dr. George D. Yancopoulos ارشد علمی افسر Regeneron گفت: این شرکت تا به حال عجله برای شروع یک کارآزمایی بالینی از آن به مواد مخدر در coronavirus بیماران. اما او نه خوش بینانه است. مواد مخدر مانند sarilumab و توکلیزوماب بودند به طور خاص طراحی شده برای ورم نمی COVID او اشاره کرد.

“Repurposing داروهای موجود است و نه تا به حال سابقه موفقیت در صنعت داروسازی,” او گفت:.

اما با پزشکان در سراسر جهان دوز بیمار بیماران مبتلا به ورم مفاصل و مواد مخدر Regeneron و سانوفی تصمیم گرفت آن را فوری به داده های قابل اعتماد.

خود را کارآزمایی بالینی تصادفی 457 بستری COVID-19 بیماران برای دریافت یا 400 میلی گرم یا 200 میلی گرم sarilumab یا دارونما. بیماران کاهش یافت و به دو گروه “شدید” به معنی آنها نیاز به اکسیژن اما نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی یا به اصطلاح جریان اکسیژن و “بحرانی” کسانی که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی بالا جریان اکسیژن و یا در بخش مراقبت های ویژه.

اگر چه این دارو کاهش می یابد, c-reactive protein با حساسيت بالا می رود که در التهاب شديد آن را نداشت که به شدت بیمار, بیماران, شرکت گزارش روز دوشنبه. بسیاری از این بیماران بهبود خود به خود. هشتاد درصد از بیمارستان مرخص اینکه آیا یا نه آنها با توجه به مواد مخدر است. ده درصد باقی مانده در بیمارستان بستری و 10% درگذشت.

نتایج برای بیماران بدحال هستند نه قطعی است اما یک نکته که این بیماران ممکن است کمک کرد بنابراین به مطالعه خود ادامه خواهد داد و تنها با بیماران بدحال. بیش از 600 شده اند وارد مطالعه شدند. نتایج انتظار می رود در اوایل ماه ژوئن است.

تا به امروز حتی کوچک, مطالعات کنترل شده 25, 30 یا 50 بيمار در حال گمراه کننده Yancopoulos گفت. آنچه مورد نیاز است در حال مطالعات دقیق با تعداد کافی از بیماران به نتایج قابل اعتماد.

این شرکت همچنین انجام یک دوم دادگاه کنترل آرتریت مواد مخدر در 400 بیماران بدحال در خارج از ایالات متحده است. نتایج اولیه در دسترس خواهد بود در سه ماهه سوم این شرکت ها می گویند.

شرکت سانوفی و Regeneron نیز طراحی شده است یک آنتی بادی مونوکلونال مواد مخدر هدفمند است که به طور خاص به کروناویروس در همان راه آنها طراحی شده تنها دارویی است که کار کرده است در برابر ابولا. آزمایش بالینی این دارو را شروع خواهد شد در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de