آیا شما یک نامادری? مدیریت انتظارات خود را در این روز مادر

روز برانگیخته تا بسیاری از احساسات و هنگامی که شما یک نامادری کسانی که چندپاره و فاقد تأثیرگذاری احساسات اغلب در تضاد با دلتنگ نمایش از روز است.

می توان آن را حتی سختتر اگر شما لازم نیست که فرزندان خود را.

Covid-19 برجسته سستی از احساسات مردم در حال حاضر به تنهایی با افکار خود و خیلی بیشتر وجود دارد و در حال حاضر هیچ فرار آسان راه برای انجام آنچه شما به طور معمول ممکن است انجام دهید اگر شما در حال احساس کردن است.

روز مادر تجلیل و قدردانی خواهد شد جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی خوردها و هزاران مادر فیلم نشان داده خواهد شد که در تلویزیون نشان شاعرانه راه از جشن که شاید نمی کند اذعان همه واقعیت است.

شما ممکن است یک فرزند خوانده اذعان شما در حالی که دیگری ندارد. گاهی اوقات که می تواند هم بزنید تا حتی بیشتر از آشفتگی عاطفی در درون شما از شما متوجه.

اما حتی اگر یک زن یک مادر خودش تمام روز خود را اغلب ناخودآگاه بستگی دارد که آیا خود را stepchildren حلقه های متنی و یا ارسال آنها یک کارت.

به جای زندگی در لحظه ای فرزندان خود را که در واقع در حال حاضر خواهر و برادر خود را stepchildren آنها گره خورده گره به عنوان به را آنها نمی آنها با من تماس بگیرید’.

شاید بزرگترین نکته برای همه داغ: فقط به خاطر اینکه خود را فرزند خوانده یا stepchildren در جشن خود مادر معنا نیست که آنها را دوست ندارد و یا مثل شما.

من یک نامادری برای 15 سال و قادر به مدیریت انتظارات خود را مانند یک کلید مهم برای احساس نمی خرد اگر شما اذعان کرد.

در حال بارگذاری

در پایان روز آن را به روز و در حالی که جامعه labels شما یک پدر از شما هستند و نه مادر.

مهم نیست که چقدر خوب در این رابطه این است که شما باید خود را با stepchildren نه بار از 10 آنها یک مادر است.

برخی از stepchildren ممکن است متن شما در صبح زود و یا خیلی دیر در شب اگر آنها صرف شده است و بعد از او.

آنها احتمالا در نظر گرفتن زنگ یا پیام کوتاه شما در حالی که آنها با خود از مادر به عنوان بسیار بی دست و پا و ناراحت کننده است.

شما ممکن است تماس خود را stepchildren خود را پسران و دختران وجود دارد و هیچ مشکلی با آن در تمام آنها ممکن است ذهن شما انجام این کار, اما آنها خواستار این بدان معنا نیست که آنها شما را به عنوان “مادر”.

شما ممکن است احساس مانند شما در حال دوم خود را مادر و باید اذعان کرد در کنار خود را اما که انتظار شما است.

این هیچ ربطی به با هر عشق شما باید برای هر یک از دیگر.

اگر خود را stepchildren آیا با شما تماس در روز ارسال و یا چیزی را برای شما که دوست داشتنی است.

اما اگر آنها نمی, آن را نمی باید به شما ارسال به یک مارپیچ رو به پایین برای بقیه روز یا هفته است که نشانی از آن را برای بسیاری از stepmums.

در حال بارگذاری

وجود دارد بسیاری از عاطفی و عملی عوامل در بازی که اغلب فراموش شده توسط نامادری خودش.

یکی از آنها این است که stepchildren خود را تحمل بسیاری از پیام های متناقض از منابع مختلف.

آنها می دانند که آنچه را پدر می کند برای آنها وجود دارد ولی ذاتی وفاداری خود را به, مادر, بدون توجه به آنچه که او ممکن است مانند (و یا آنچه شما به عنوان یک زن فکر می کنم او می خواهم).

اگر چه stepchildren فراموش اذعان آنچه شما انجام می دهند برای آنها هنوز هم احساس تضاد با وفاداری. بنابراین گاهی اوقات نادیده گرفتن چیزهایی از قبیل تماس با شما در روز واقعی است که فقط آسان تر برای آنها.

است که چرا یک نامادری به مدیریت خود انتظارات.

آیا یک فرزند خوانده است و پنج 25 یا 55 سال, آنها یک فرد و اغلب به نقاط مرجع است که شما با توجه به عدم مشابه تجربه زندگی است.

Covid-19 داده است بسیاری از مردم زمان به تأمل در آنچه انجام می دهند و چگونه آنها آن را انجام دهد و آنچه آنها می خواهند در آینده در روابط.

شاید خانواده خصومت در حال تعمیر بودن شاید فاصله دادن همه زمان واقعا کار کردن آنچه که مهم است.

در یک دنیای ایده آل هر stepparent پدر و مادر یا قیم خواهد بود برای تصدیق آنچه را که آنها در تربیت هر کودک.

اما ما زندگی می کنند نه در یک دنیای ایده آل.

در حال بارگذاری

رفتار با دیگران چگونه شما می خواهم به درمان می شود اما متوجه باشید که هر کس ممکن است فکر می کنم همان راه
شما ممکن است.

Karalee Katsambanis است که نویسنده از گام های فرزند پروری با هدف: همه چیز به شما می خواستم به دانم اما بیش از حد ترس را بپرسید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de