یکی از قابل رویت ترین نتایج COVID-19 بحران است و ضرب وشتم در بازارهای بورس جهانی است. بین 20 فوریه و مارس 19 S&P 500 شاخص سقوط از 3,373 به 2,409 این FTSE 250 از 21,866 به 12,830 و نیکی از 23,479 به 16,552. قیمت نفت جنگ که در آن روسیه و عربستان سعودی بوده است رانندگی کردن قیمت کالا توسط ramping تا تولید شده مسلما نقش مهمی در این مسیر. اما مطلب اخیر غوطه بسیار بیشتر احتمال دارد به حساب عدم اطمینان در مورد تاثیر کلی این بیماری همه گیر.

به عنوان مردم تنظیم به زندگی در این بحران سرمایه گذاران به طور فزاینده ای در حال تغییر تمرکز خود به بانک ها و چه حوادث میرسانند برای ثبات بخش است. در بازار سهام سرمایه گذاران در نظر گرفته شده از بانک است که نه بیش از حد متفاوت از خود نمای کلی از اقتصاد است.

بیش از مدت زمان مشابه به عنوان بالا به عنوان مثال سیتی گروپ قیمت کاهش یافت و از US$78.22 به US$39.64 (£66.27 به £33.58), JP Morgan Chase از US$137.49 به US$85.30 و بارکلیز از £181.32 به £86.45. وجود دارد همچنین افزایش اخیر در پیش فرض های اعتباری مبادله می شود بانک ها است که به یک اندازه از اعتبار خود را. این خبرنگار لوموند در مورد یکی دیگر از بحران بانکی.

بانک سهام پایین

کلیدی: JP Morgan = blue; بارکلیز = نارنجی; Citigroup = نور آبی; HSBC = زرد; بانک مرکزی امریکا = بنفش; ولز فارگو = بنفش; رویال بانک کانادا = green; بانکو سانتاندر = turqoise. تجارت نمایش

باید منصفانه ضرب وشتم در بازار سهام بعید است که فشار بسیاری از بانک ها به مشکلات از دارایی های آنها را نگه نمی عمدتا ساخته شده از سرمایه گذاری. برای مثال HSBC بریتانیا گزارش سالانه سال 2018 نشان می دهد که در انتهای آن سال, وام و پیشرفت به مشتریان اختصاص £174.8 میلیارد دلار از کل £238.9 میلیارد دلار دارایی – 73 ٪ جمعیت.

این به این معنی است که HSBC خیلی بیشتر از از دست دادن وام گیرندگان متخلف در این وام و پیشرفت – و به طور بالقوه هرگز آنها را پرداخت بیشتر از سرمایه گذاری خود را به امثال اوراق قرضه و سهام در حال سقوط در ارزش. آنها را بسیار کوچکتر از آن منابع و این است که به احتمال زیاد بسیاری از بانک ها.

اما به عنوان COVID-19 تعطیل بخش بزرگی از اقتصاد نه فقط به دلیل عواملی مانند زنجیره تامین اختلال اما تنها به دلیل اثرات اجتماعی-محدودیت فاصله – خطر از جرم پیش فرض وام همچنان به کوه. شرکت تجربه شدید قطره درآمد ممکن است در تلاش برای بازپرداخت وام. خانواده ها ممکن است در تلاش برای پرداخت کردن کارت های اعتباری و پرداخت وام مسکن. سوال این است که آیا بانک ها قادر خواهد بود به مقاومت در برابر فشار از این در سال به آمده است.

مناسب برای هدف ؟

برخی از چیزهایی که قبلا تشدید بحران بانکی هستند حداقل برای لحظه ای کمتر از یک تهدید در این زمان. بانک های مرکزی شده اند و بسیار سریعتر از در 2007-09 به سیگنال است که آنها ایستاده آماده ارائه نامحدود نقدینگی به بازار – داشتن آموخته های خود درس زمان گذشته است.

بانک فدرال رزرو در ایالات متحده بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی اروپا (ECB) تمام شده است کاهش نرخ بهره و اعلام مقیاس بزرگ خرید اوراق قرضه دولتی و دارایی های دیگر در دور جدیدی از کاهش کمی. این باعث می شود آن را بسیار کمتر احتمال دارد که بازار پول مسدود خواهد شد تا آنها در بحران مالی جهانی. این چیزی بود که تهدید کرده بود نقدینگی و از این رو ثبات بخش بانکی است.

در همان زمان بانک بریتانیا به خوبی حروف معنی آنها باید به اندازه کافی بزرگ ذخایر سرمایه برای مقابله با بسیاری از وام عدم توجه بانک مرکزی انگلیس در ماه دسامبر آماری انتشار.

سه کلید اقدامات بانک سرمایه – کل سرمایه نسبت ردیف 1 سرمایه و نسبت سهام مشترک ردیف 1 سرمایه نسبت – شد 21.0, 17.6 و 15.3 به ترتیب در سه ماهه سوم سال 2019. این نسبت شد تا سه برابر بیشتر از در آغاز بحران مالی جهانی با توجه به بانک مرکزی ثبات مالی گزارش از دسامبر 2019.

این گزارش همچنین اشاره کرد که سالانه تست استرس انجام شده در انگلستان بانک ها نشان می دهد آنها خواهد بود “انعطاف پذیر به طور همزمان رکود در انگلستان و اقتصاد جهانی” که در حال بدتر کلی از زمان گذشته در اطراف همراه با یک سقوط در قیمت دارایی ها.

فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا رسیده مشابه نتیجه گیری مثبت در مورد ایالات متحده و منطقه یورو بانک ها در سال 2018 و 2019. رفتن با این اعداد و گزارش های بخش بانکداری در اروپا و آمریکا بیشتر انعطاف پذیر از امروز در آغاز 2007-09 بحران است.

یادداشت از احتیاط

در شرایط عادی بانک ها در کاهش خطرات ناشی از ضربه swathes از پیش فرض وام با تنوع وام های خود را در صنایع مختلف و مناطق. این کمک ممکن است در یک بیماری همه گیر اگر بسیاری از صنایع بخش و کشور را به یک رکود عمیق به طور همزمان.

همچنین هر گونه رکود اقتصادی ممکن است عمیق تر از انتظار می رود اگر اقتصادهای بزرگ تا پایان ناتوان برای مدت زمان طولانی مثلا یک سال یا بیشتر به عنوان مخالف به بیشتر خوش بینانه در قاب زمان از چندین ماه است که رهبران سیاسی باید گاهی اوقات به.

رفتن به آینده این به این معنی است که مقدار زیادی بستگی به مدت بحران و چقدر پشتیبانی ارائه شده توسط دولت و بانک مرکزی به شرکت ها و خانواده ها.

نشانه های اولیه نشان می دهد که دولت ها صرف خواهد شد به شدت هر چند این بدون شک متفاوت است در سراسر کشور. بریتانیا اعلام کرد در حال حاضر چندین بسته به ارزش بسیاری از میلیاردها پوند است و هنوز هم رونمایی حمایت بیشتر برای تحت تاثیر قرار کسب و کار و خانواده.

اقدامات در حال اعلام شده توسط بریتانیا صدراعظم و نخست وزیر, Rishi Sunak و بوریس جانسون. مت Dunham/PA

یکی از بزرگ “ناشناخته ناشناخته” این است که آیا وجود خواهد داشت یکی دیگر از افزایش در عفونت و مرگ و میر پس از یک بازداشت شده است. اگر پس از بحران خواهد آخرین طولانی تر و قرار دادن مقدار فشار بیشتر بر بخش بانکی است.

در مجموع برای بانک ها در آمریکا و اروپا وجود دارد به خوبی می تواند زمان سخت در پیش رو هر چند آنها حداقل مسلما در موقعیت بهتری برای مقاومت در برابر headwinds از آنها قبل از بحران مالی جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو