در حال توهمی تست شخصیتی قابل اعتماد ؟

اوتیسم شده است موضوع افزایش بهره بیش از 20 سال گذشته است. آن است که موضوع از محبوب تلویزیون نشان می دهد, رمان و مطالعات متعدد به دنبال در همه چیز از تجربیات حسی به سلامت روانی اوتیسم. به عنوان یک نتیجه وجود دارد یک نیاز رو به رشد برای کارآمد و قابل اعتماد راه برای اندازه گیری اوتیسم سطوح.

محبوب ترین راه برای انجام این کار این است که با استفاده از پرسشنامه اوتیسم صفات شخصیتی. وجود دارد چندین آزمون در دسترس است که در آن از شرکت کنندگان خواسته شده به رای دادن چه مقدار از آنها موافق با اظهارات مانند “من برای پیدا کردن آن آسان به کار چه کسی است که فکر یا احساس فقط با نگاه کردن به چهره خود” و “من پیدا کردن آن را دشوار است به کار کردن مردم به نیت”.

این آزمون به طور معمول مورد استفاده توسط پزشکان و محققان. این تا حدودی به دلیل آنها می تواند انجام شود به سرعت قادر می سازد کارآمد ارزیابی بالینی و اجازه می دهد مردم را به شرکت در تحقیقات اوتیسم بدون بیش از حد بدون هیچ زحمتی. این آزمایش ها همچنین نشان آنلاین و استفاده شده توسط مردم به درک صفات مبتلا به اوتیسم, اما آنها گاهی اوقات به اشتباه به عنوان ابزار تشخیصی.

در تحقیقات اوتیسم صفت شخصیتی اقدامات معمولا استفاده می شود به منظور بررسی صفات مبتلا به اوتیسم در جامعه و اینکه آیا یا نه آنها مربوط به دیگر ویژگی های روانی. به تازگی به عنوان مثال اوتیسم صفت شخصیتی استفاده شد که به بررسی چگونگی اوتیسم مربوط به همدلی در جمعیت عمومی است.


ادامه مطلب: اوتیسم مرتبط است به سطوح پایین تر از همدلی – اما که ممکن است یک چیز بد نیست


یکی از معمول با استفاده از پرسشنامه مورد استفاده توسط پزشکان و محققان – “10-مورد اوتیسم طیف هوش (AQ-10)”. این AQ-10 شامل ده اظهارات مانند کسانی که در بالا ذکر شد با شرکت کنندگان خواسته به دولت چه مقدار از آنها موافق یا مخالف.

انگلستان موسسه ملی سلامت و مراقبت تعالی (خوب) یک بدنه دولت است که به ارشاد برای بیمه خدمات درمانی توصیه AQ-10 به عنوان یک ابزار غربالگری اوتیسم در بزرگسالان است. همچنین به طور گسترده ای مورد استفاده در آنلاین روانی و تحقیقات بالینی.

اما با وجود محبوبیت AQ-10 تست تحقیقات کمی انجام شده است برای پیدا کردن اگر این آزمون خوب “روانی قابلیت اطمینان”. این را می توان با دیدن چگونه به خوبی به سوالات در آزمون به یکدیگر مرتبط هستند و با آزمایش آن است که آیا اندازه گیری یک چیز – اوتیسم – و یا فقط ترکیبی از چند چیز متفاوت مانند همدلی و توجه به جزئیات است.

برای پرداختن به این سوال در یک مطالعه جدید توسط ما گروه پژوهش تجزیه و تحلیل پاسخ به AQ-10 از بیش از 6500 نفر که در حال اتمام آزمون آنلاین.

بهبود مورد نیاز

با استفاده از پیشرفته آماری تجزیه و تحلیل ما نشان داد که AQ-10 فاقد قابلیت اطمینان به عنوان یک اندازه گیری از اوتیسم صفات شخصیتی. بسیاری از سوالات خود را قطع نکنید با هم خوب است که ایده آل به عنوان مجموع نمرات در حال استفاده در تحقیقات است. اضافی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تست شد و احتمالا اندازه گیری چندین فرآیندهای روانی و رفتارهای – نه فقط به اوتیسم.

یک نگاه تازه در تشخیص. شاتر/Tashatuvango

نتایج این مطالعه به منظور بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا این مناسب است برای استفاده از این AQ-10. آن ممکن است مفید باشد به عنوان یک ابزار غربالگری برای پزشکان اما محققان باید بررسی پايايی آن در هنگام استفاده از آن در آینده. عمومی همچنین باید مراقب باشید در هنگام تکمیل آنلاین اوتیسم تست های شخصیت که ممکن است غیر قابل اعتماد منسوخ شده و گمراه کننده است.

یافته های ما کمک به رشد آگاهی است که بسیاری از روش های روانی مورد استفاده در تحقیقات اوتیسم نیاز به بهبود است. ما تجزیه و تحلیل فقط یکی از بسیاری از اوتیسم انجام شده است. روشن است که ما نیاز به مطالعات بیشتر برای دیدن اگر دیگر اوتیسم آزمون باید مسائل مشابه.

این مهم است زیرا مسائل مبتلا به اوتیسم تست شخصیتی ممکن است کم کردن سرعت تحقیقات گیج کننده پزشکان و گمراه کننده در مورد اوتیسم. بسیار مهم است که ما همچنان در حال انجام تحقیقات برای بررسی و اصلاح به اوتیسم شخصیت پرسشنامه که مهم خواهد بود برای ادامه بهبود در درک و حمایت از افراد با صفات مبتلا به اوتیسم تشخیص داده شده و به اوتیسم در جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im