دوره های کارآموزی رها کردن توسط دو سوم در میان بلندی کمبود مهارت های

در حال بارگذاری

در ساختمان و ساخت و ساز و صنایع خودرو که هنوز عامل, جای خالی کاهش می یابد با 63 درصد است.

Gary کارگر, مدیر اجرایی, جهانی, کارآموزی شبکه, که نشان دهنده, آموزش سازمان هایی که ارائه کسب و کار با کارآموزان گفت: اشتغال کارآموزان و هنرجویان نیز داشتن کار خود را خاتمه یافته است.

دولت فدرال تخمین می زند در مورد 12,500 کارآموزان را از دست داده اند اما آقای کارگر گفت که دست کم گرفتن آن را به عنوان تنها حساب برای کسب و کار است که تکمیل مدارک.

“ما شاهد حدود یک در پنج نفر از کارآموزان ما در حال بازگشت [گزارش کار] با توجه به اجتماعی فاصله محدودیت و یا کارفرمایان پیدا کردن چنین بزرگ رکود در کار خود حجم” آقای کارگر گفت.

“پس شما هر دو رو کم جای خالی تبلیغ و کارآموزان بازگشت با کمبود کار است.”

دولت با ارائه یارانه برای کارفرمایان از طریق آن JobKeeper طرح و برنامه پشتیبانی از کارآموزان و کارآموزان.

Peter Hurley, سیاست همکار در آموزش و پرورش فکر می کنم مخزن Mitchell موسسه گفت: جای خالی چهره خودش به نمایش گذاشت. “یارانه یک شروع خوب است اما ما همچنین نیاز به نگاه در برخی از چیزهای دیگر” او گفت:.

“قبلا [در GFC] هنگامی که کارآموزان کاهش یافته است آنها نمی recommence. آن را احتمالا کمی بیش از حد زود به بگویید اما آن را به ایجاد مشکلات بعد از آن اگر ما پیدا کردن راه هایی برای حفظ کارآموزان مشغول به کار و متصل به کار به نحوی.”

در حال بارگذاری

آقای هرلی گفت: آموزش و پرورش جایگزین برنامه های است که اجازه کارآموزان برای ادامه آموزش در طول رکود کمک خواهد کرد, اما که از راه دور محیط یادگیری محدود به یک شاگرد گزینه های.

“در مورد 150,000 استرالیا شروع دوره های کارآموزی و کارآموزی در هر سال است. اگر آنها نمی تواند آنها را انجام دهد آنها در حال رفتن به قادر به تکمیل مطالعات خود و تبدیل شدن به طور کامل واجد شرایط است.”

استرالیا در حال حاضر خطرات عدم ارائه با کیفیت بالا و آموزشی برای 45 درصد از مشاغل جدید است که نیاز به دامپزشک مدارک در پنج سال آینده با توجه به دسامبر تحقیقات از میچل موسسه.

“اگر این می رود برای چهار یا پنج ماه ما در حال رفتن به از دست استخدامی دوره برای سال جدید که در آن به طور معمول ما باید 50,000 کارآموزان شروع سراسر کشور است. مهارت کمبود فاصله است فقط رفتن به بزرگتر دیگر به این کار ادامه” آقای کارگر گفت.

ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de