اپل می گوید: “هیچ مدرکی” آیفون ایمیل نقص استفاده می شود در برابر مشتریان

سان فرانسیسکو مبتنی بر امنیت سایبر شرکت ZecOps روز چهارشنبه دقیق یک نقص است که در آن گفت: ممکن است در سمت چپ بیش از نیم میلیارد اپل به هکرها آسیب پذیر.

Zuk Avraham, ZecOps’ رئیس اجرایی به رویترز گفت او شواهدی این آسیب پذیری بهره برداری شد در حداقل شش cybersecurity نمیتوانیم.

Avraham گفت: شواهدی وجود دارد که یک مهاجم بود که با استفاده از این آسیب پذیری به عنوان دور برگشت به عنوان ژانویه 2018 اما که او می تواند مشخص نیست که هکرها بودند.

ایسنا قادر به به طور مستقل تایید ادعای خود را.

اپل روز چهارشنبه اذعان کرد که آسیب پذیری موجود در نرم افزار خود را به صورت ایمیل در اپل و iPads شناخته شده به عنوان برنامه ایمیل و گفت: این شرکت در حال توسعه یک ثابت است که معرفی خواهد شد در آینده به روز رسانی به میلیون ها دستگاه از آن فروخته شده در سطح جهان است.

روز پنجشنبه اپل مورد مناقشه Avraham شواهد که هک شده علیه کاربران است.

“ما باید به طور کامل مورد بررسی محقق, گزارش و بر اساس اطلاعات ارائه شده این نتیجه رسیده اند این مسائل مطرح نیست فوری خطر برای ما کاربران” اپل در بیانیه ای گفت. “محقق شناسایی سه مسائل در ایمیل, اما آنها به تنهایی کافی برای دور زدن آی فون و آی پد امنیت حمایت و ما هیچ مدرکی از آنها استفاده شد در برابر مشتریان است.”

در پاسخ به اپل بیانیه ZecOps گفت: آن را در بر داشت مدارک مربوط به هک در برابر “چند سازمان” است و آن را به اشتراک گذاری اضافی ویژگی های اطلاعات هنگامی که اپل منتشر شد نرم افزار خود را به روز رسانی به مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de