Anzac بیسکویت جنگ و استرالیا انزوا پخت کردن

این طرح به زمین در سیدنی از یک سفر خارج از کشور در روز جمعه صبح و بلافاصله پس از پخت Anzac بیسکویت به همراه به کشور اتحادیه زنان Tea Room at the Royal Easter Show در روز شنبه. پس از آن همه چیز تغییر کرده به جز پخت مواد من می خواهم نگردند تا قبل از خروج از کانادا.

حوادث لغو شد من مواد غذایی تحویل سفارشات موفق به عرضه ماکارونی و یا کاغذ توالت و 14 روز از خود انزوا بود. من کمد کلاسیک Anzac بیسکویت مواد لازم جو نارگیل, کره, آرد, bicarb و البته شربت طلایی – به نظر می رسید بیشتر تند و تلخ و قابل توجه است.

Anzacs در خنک کننده رک با قلع است. آلیسون رینولدز., نویسنده ارائه شده (بدون استفاده مجدد)

Anzac بیسکویت فقط ممکن است کامل استرالیا راحتی مواد غذایی را برای پخت در COVID-19 انزوا. ملی ما داستان Anzac بیسکویت ظهور از جهان دیگری در حال تغییر و بحران و جنگ جهانی اول. کمبود و سهمیه بندی مشترک بودند که استرالیا و نیوزیلند هویت پخته شد ،


ادامه مطلب: قبل از Anzac بیسکویت سربازان خوردند کاشی خیلی سخت شما می توانید نوشتن بر روی آن


های مختلف نبرد

COVID-19 است نه یک تهدید نظامی و نظامی استعاره انجام بیش از آسیب خوب زمانی که مسئولیت مدنی و همبستگی باید در اولویت ما است. حتی اگر تمرکز ما تغییر کرده است Anzac بیسکویت تهیه شده در زمان تلاش صحبت می کنند که به شرایط فعلی.

علما و مورخان بحث های هر جنبه ای از Anzac بیسکویت ،

این ایده که Anzac بیسکویت فرستاده شد به جلو در مذاکرات اجازه دهید به تنهایی وجود دارد ساخته شده است به طور کامل افشا و خنثی. هنوز منشاء داستان برای دستور غذا باقی می ماند پیچیده است. فقط به عنوان بسیاری از جاده ها و ساختمان ها در استرالیا و نیوزیلند بودند تغییر نام “استرالیا” پس از استرالیا و نیوزیلند ارتش یک گروه از محبوب بیسکویت دستور العمل به وجود آمد coalesced شدند و به نام “استرالیا” در دهه های زیر گالیپولی.

نیز وجود دارد بخش بر روی مواد تشکیل دهنده و آماده سازی مواد و روش ها برای Anzac بیسکویت.

جامعه شناس سیان Supski می یابد Anzac بیسکویت اجداد در اسکاتلند oatcakes. “آشپزی کارآگاه” Reynolds Allison شروع می شود او بیسکویت با ذوب شدن کره و شربت طلایی هم یک روش است که آثار Anzac شجره نامه به بیسکویت زنجبیل و parkins مهم زنجبیل کیک.

مراسم یادبود جنگ استرالیا متصدی دایان رادرفورد دارای تجربه پخت اولیه Anzac بیسکویت دستور یافت و نتایج دور از معاصر به درک Anzac بیسکویت: یک دستور العمل حتی شامل شکر و تخم مرغ.

طلایی و در حال ظهور از یک فر داغ Anzacs سخت به عنوان آنها سرد است. استفانی Flack/AAP

بیسکویت و نان با هم

سال گذشته من در شرکت Cementa هنرهای معاصر جشنواره در Kandos NSW. در همکاری با Kandos کشور اتحادیه زنان (CWA) من زد دو کارگاه اختصاص داده شده به Anzac بیسکویت تحت نظارت مزه سابقه سه سال پروژه تحقیقاتی اختصاص داده شده به “بیسکویت فرهنگ و هویت ملی”. جشنواره را برانگیخت پیوست محلی برای پخت Anzac بیسکویت در گروههای دو روز. نتایج فروخته شد به جمع آوری کمک مالی برای CWA پروژه های جامعه.

جمع آوری ما در CWA اتاق در Kandos به نظر می رسد ژرف امروز. گروه از غریبه ایستاده بود و شانه به شانه نورد توپ از خمیر و کمک به یکدیگر با اندازه گیری مواد.

اما در بسیاری از زمینه ها تجربه ما در Kandos است که مربوط به همیشه است. در حال حاضر ما برای جامعه است که پخت با هم فراهم می کند. بلژیک نویسنده و بیکر Regula Ysewijn آغاز شده هشتگ #bakecorona اعلام کرد که اگر “ما پخت آن ما خواهد شد و آن را”. هزاران نفر از خانه نانوا او پیوست در Instagram, ارسال, همه چیز از کیک به داغ صلیب بنس.

Ysewijn و #bakecorona منعکس کننده یک چشم انداز مثبت در پخت از زمان شروع این بیماری همه گیر.

ما جمعی استرس پخت به ما داده است کاغذ توالت کیک, مینیمالیستی, روش های کلاسیک دستور العمل و افزایش مشهور نانوا و آشپز پخش از خانه خود را در آشپزخانه.

با ما به روز آنزاک مجالس لغو و یا تلویزیونی Anzac بیسکویت آماده به خود را دارند #bakecorona لحظه.

چای و بیسکویت و چت

یک رویداد آنلاین این پنج شنبه, پخت با هم: Anzac بیسکویت زنده با هدف کمک به خانواده ها در سراسر استرالیا و Aotearoa نیوزیلند آماده شدن برای یک اقامت در خانه Anzac Day. خانه نانوا می توانید پیوستن به آشپزی و آشپزی مورخ آلیسون رینولدز و خودم را برای یک تظاهرات سریع از اساسی Anzac بیسکویت, دستور, دنبال, چای و گفتگو در حالی که ما بیسکویت در فر هستند. مانند بسیاری از نانوا و دوستان اتصال در انزوا ما خواهد نشست آنلاین, میزبانی Cementa زوم حساب.

با عمر مفید طولانی و ساده مواد تشکیل دهنده Anzacs یک بیسکویت بقا و انعطاف پذیری آنها را ناب راحتی مواد غذایی برای استرالیا و زلاند نو در این زمان. آنها به ما یادآوری از استرالیا و نیوزیلند گذشته و دعوت ما را به تصور جمعی آینده پس از COVID-19 هنگامی که ما می توانید به اشتراک گذاری یک فنجان چای و بیسکویت در فرد است.

پخت با هم: Anzac بیسکویت زندگی می کنند برنامه ریزی شده است برای پنج شنبه 23 آوریل در 2pm AEST. آلیسون رینولدز سهام کلاسیک دستور العمل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net