نگران coronavirus? در اینجا 5 راهنمایی از کارشناسان سلامت روان

تورنتو — بین نگران کننده سرفصل ها و اقدامات جدی به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 ویروس را می توان اضافه شده زای برای هر کسی است.

علامت Henick یک سلامت روانی مدافع و سخنران عمومی گفت: عمده بهداشت عمومی در حوادث به خصوص می تواند سخت برای کسی که با بیماری های روانی مانند اضطراب و افسردگی و یا اختلال وسواسی-اجباری.

“مشکل هنگامی که شما به یک بیماری روانی مانند اضطراب است که در آن تداخل با زندگی خود را که شما overcompensate در بسیاری از راه های به طوری که آنها ممکن است خود جدا که خوب است برای سلامت روانی خود را در همه,” او گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی با CTVNews.ca.

شده اند وجود دارد 153 موارد COVID-19 در کانادا در درجه اول در انتاریو و بریتیش کلمبیا. یک فرد فوت شده تا کنون.

کیت Dobson یک محقق با کمیسیون بهداشت روانی کانادا و استاد در دانشگاه کلگری گفت: COVID-19 شیوع نشان داده و خود را به خصوص اضطراب زا به دلیل غیر قابل پیش بینی غيرقابل کنترل بودن و برجستگی.

“این بیماری یک تهدید سه گانه از یک روانی, دیدگاه,” او گفت:. “این تعجب آور نیست وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب و بسیاری از درک کنید.”

وجود دارد اما چند استراتژی است که می تواند موثر برای کمک به کنار آمدن با استرس در ارتباط با شیوع صرف نظر از اینکه آیا شما یک بیماری روانی است.

درک این خواهد شد

در حالی که این وضعیت ممکن است به نظر می رسد به طور فزاینده ای وخیم Henick گفت: این مهم است به درک شیوع ناچار تصویب و وجود دارد در حال حاضر برخی از راه های ساده برای کاهش خطر خود را مانند شستن دست های خود را و اجتناب از تماس نزدیک.

“اگر مردم خانه در این اگر آن را ساخت آنها بسیار مضطرب و اضطراب تأثیر است سلامت خود را من فکر می کنم این مهم یادآوری است که آنها احتمالا قصد خوب,” او گفت:.

“مثل همه چالش های عمومی بهداشت و درمان حوادث ما را از این طریق دریافت کنید و ما را از آن یاد بگیرند.”

UNDERTAND همه را تحت تاثیر قرار

با خیلی شار کسی که با یک بیماری روانی ممکن است پیدا کردن آن سخت به مقابله با تغییرات روزمره خود اما علامت فردیناند co-صندلی کانادا داد در بیماری های روانی و سلامت روانی نشان می دهد این مهم است که مردم درک کنند که هر کس در برخورد با این چالش است.

“این مهم است که مردم بدانند که این وضعیت بی سابقه ای که ما در حال تجربه در حال حاضر با توجه به اینکه چگونه COVID-19 مؤثر است همه نظر از آنچه در زندگی روزمره خود به دنبال مانند” او گفت:.

وقتی که می آید به اضطراب Dobson استدلال کسانی که مبتلا به اختلال اضطراب حتی ممکن است بهتر از عموم مردم.

“قرار دادن این صفحه از مسائل دیگر در برخی جهات حتی ممکن است خفیف تر از افراد با سطوح پایین تر از اضطراب به دلیل تفاوت نسبی نیست, خیلی,” او گفت:. “من در واقع فکر می کنم که برای افراد مبتلا به اضطراب آن ممکن است بیش از حد بد است.”

جلوگیری از خود جدا اگر بیمار نیست

Henick نشان می دهد بزرگترین مشکل مردم با یک بیماری روانی ممکن است در طول یک بیماری همه گیر است که آنها ممکن است خود-جدا از ترس است که می تواند به خصوص سخت است.

“این مهم است برای حفظ تماس با افراد در هر راه را حس می کند به انجام این کار, که آیا آن را آنلاین و از طریق تلفن و یا به وسیله دیگر” Henick گفت.

Henick اضافه شده است که توده لغو گردهمایی های اجتماعی مانند کنسرت, رویدادهای ورزشی و مذهبی تجمعات تنها می تواند اضافه کردن به این احساس انزوا در میان مردم به مسائل بهداشت روان.

“در حالی که کسانی که هوشمند هستند اقدامات پیشگیرانه از ديدگاه بهداشت عمومی آن محدودیت فرصت برای افرادی که در حال حاضر جدا شده و برای رسیدن به ارتباط با دیگران,” او گفت:.

خانواده و دوستان از کسی که با یک بیماری روانی نیز در ساخت مطمئن شوید که آنها نمی احساس تنهایی می کنم. Henick گفت: چیزی به عنوان ساده به عنوان تماس تلفنی می تواند یک راه طولانی به سوی کمک به کسی.

“یکی از بخش های زیادی از زندگی در چنین بسیار متصل جهان در حال حاضر است که ما بسیاری از راه های ارتباط با مردم و من فکر می کنم که ما نیاز به تلاش برای انجام این کار است,” او گفت:.

به دنبال اخبار در حد اعتدال

به عنوان COVID-19 غالب بین المللی تیتر مربوط به اخبار می تواند منجر به افزایش اضطراب در میان برخی از مردم در حالی که دیگران ممکن است متمرکز بر آخرین تحولات.

“چیزی است که مردم را هنگامی که آنها در حال اضطراب به خصوص در دوران این است که به overconsume رسانه ها در مورد آن” Henick گفت. “این است که تنها راه مغز ما کار می کند. ما به دنبال پاسخ ما به دنبال اطمینان است.”

Henick نشان می دهد این مهم برای مردم را به نگه داشتن پهلو به پهلو در مورد آنچه در جریان است در جهان اما برای انجام این کار مسئولانه است.

دابسون توافق کردند که در آن ممکن است یک ایده خوب برای دور ماندن از سرفصل هر چند آن را نمی ممکن است کاملا ممکن است.

“این یک نگرانی سلامت,” او گفت:. “این مناسب من فکر می کنم که همه تا حدی مناسب اضطراب در اینجا در مورد این مسائل است.”

پیدا کردن یک “استراتژی های مقابله ای’

فردیناند نشان می دهد “راهبردهای مقابله ای” می تواند موثر باشد وقتی که می آید به نگه داشتن ذهن کسی را خاموش استرس زا و به طور بالقوه مشکل ساز وضعیت.

این فعالیت ها می تواند شامل هر چیزی است که باعث می شود فرد شاد مانند خواندن و گوش دادن به موسیقی و چت با یک دوست و یا نواختن یک ساز.

“من فکر می کنم ایده این است برای پیدا کردن استراتژی های مقابله ای است که یا برای شما کار می کند که شما را خوشحال می کند و یا برای حفظ ارتباط زنده با کسی که شما می خواهم به صحبت کردن به,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im