بسیاری از جنبه های جهان می تواند خسته کننده برای کودکان مبتلا به اوتیسم پس از آن تعجب آور است که در برخورد با چالش تاثیر اضطراب تبدیل به یک مبارزه روزانه برای بسیاری از کودکان مبتلا به اوتیسم و خانواده های آنها. در واقع کودکان مبتلا به اوتیسم در حال دو برابر احتمال ابتلا به اضطراب نسبت به عدم کودکان مبتلا به اوتیسم. نه تنها این, اما در حدود 40 درصد مبتلا هستند حداقل یک اختلال اضطرابی با شایع ترین بودن ترس های خاص است که یک ترس شدید از یک محل خاص, شی, حیوانات فرد و یا وضعیت.

بسیاری از افراد مبتلا به اوتیسم انجام این کار ناتوان اضطراب در بزرگسالی که خود تاثیر منفی می تواند چشم انداز آینده و کیفیت زندگی است. از آنجا که این, اوتیسم محققان آن را یک اولویت برای درک چرا مبتلا به اوتیسم کودکان بیشتر در معرض خطر ابتلا به اضطراب و آنچه می تواند انجام شود برای جلوگیری از آن.

حسی بیش از حد واکنش مانند بودن بیش پاسخگو به صداهای بلند چراغ های روشن و لباس پارچه های پیشنهاد شده به عنوان یک دلیل کودکان مبتلا به اوتیسم توسعه اضطراب. آن است که معمولا با تجربه با کودکان مبتلا به اوتیسم و به تازگی تبدیل به یکی از معیارها برای تشخیص اوتیسم.

کودکان مبتلا به اوتیسم می تواند در تلاش برای فیلتر کردن و چشم پوشی از چیزهایی که می شنوند دیدن و لمس و بو و طعم و مزه. این می تواند منجر به آنها را احساس خسته تاکید کرد و غرق شده که به نوبه خود می تواند به افزایش حسی بیش از حد واکنش ایجاد یک چرخه معیوب از اضطراب با توجه به حسی مشکلات حسی و مشکلات ناشی از اضطراب است.

موجود تحقیقات نشان می دهد که مشکلات حسی هستند و یکی از دلایل مبتلا به اوتیسم کودکان بیشتر مضطرب در یک مفهوم کلی. اما هنگامی که با توجه به درمان های هدفمند ما واقعا نیاز به دانستن اگر حسی بیش از حد واکنش بیشتر است به شدت مرتبط به ویژه اختلالات اضطرابی مانند کلی اختلال اضطراب (احساس اضطراب در مورد طیف گسترده ای از شرایط) یا اختلال اضطراب اجتماعی (قریب به اتفاق ترس از موقعیت های اجتماعی).

این مهم است به درک که چگونه برای ایجاد استراتژی های مختلف است که جلوگیری از اختلالات اضطرابی است. است که چرا ما مطالعه اخیر بررسی ارتباط حسی بیش از حد واکنش و اضطراب در جزئیات بیشتر.

پیدا کردن لینک

در دانشگاه ریدینگ مرکز اوتیسم ما در ارزیابی حسی بیش از حد واکنش و اضطراب در 41 مبتلا به اوتیسم کودکان در سن سه تا 14 سال است. همه کودکانی که تا به حال رسمی تشخیص اوتیسم بود و به طور متوسط به بالاتر از متوسط ضریب هوشی. پدر و مادر تکمیل شده پرسشنامه ای که به ما گفت تا چه حد از فرزندان خود را حسی بیش از حد واکنش و اضطراب است. ما همچنین به یک پرسشنامه برای کودکان در سن شش سال و بیش به طوری که آنها می تواند میزان اضطراب خود را.

ما در بر داشت که کودکان مبتلا به اوتیسم بودند که بیشتر حسی بیش از حد واکنشی نیز تا به حال به طور کلی بیشتر در اضطراب و همچنین بیشتر علائم مربوط به ترس و اضطراب جدایی و اختلال است. این به ما می گوید که حسی بیش از حد واکنش مربوط به اضطراب در یک مفهوم کلی است اما ممکن است به شدت بیشتر مربوط به برخی از اختلالات اضطرابی و کمتر به دیگران است.

در عین حال ما می دانیم که دیگر صفات اوتیسم مانند رفتارهای تکراری نیز مربوط به اضطراب بنابراین ما تکرار تجزیه و تحلیل کنترل به صورت گسترده تر اوتیسم صفات. ما پس از آن می تواند ببینید اگر ما نتایج را تغییر زمانی که این را به حساب.

ما در بر داشت که کودکان مبتلا به اوتیسم بودند که بیشتر حسی بیش از حد واکنشی نیز تا به حال بیشتر علائم همراه با ترس. اما ما دیگر یافت حسی hyper-واکنش به حذف به طور کلی اضطراب یا اضطراب جدایی. این به ما می گوید که دیگر صفات اوتیسم همراه با حسی بیش از حد واکنش ممکن است به همین دلیل مبتلا به اوتیسم کودکان بیشتر احتمال دارد به اضطراب است. اما حساسیت بیش از حد واکنش می تواند بیشتر به طور خاص مربوط به علائم هراس.

مداخله زود هنگام

وجود دارد درمان های موجود برای کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم مقابله با اضطراب است. اما از آن بهتر خواهد بود به مبارزه با هر گونه عوامل خطر قبل از این اختلالات اضطرابی فرصتی برای توسعه است. برای مثال اگر یک کودک مبتلا به اوتیسم مبارزات با صداهای بلند ناگهانی در سنین پایین ممکن است این تکامل به آنها در حال توسعه یک ترس از چیزهایی که تولید این برای تلفن های موبایل مانند سگ به دلیل پارس یا بالن با توجه به آنها ظاهر شده است.

اگر ما می توانید آدرس حسی بیش از حد واکنش های اولیه در کودکان مبتلا به اوتیسم, این ممکن است به جلوگیری از آنها را از ترس در حال توسعه در مراحل بعدی زندگی. اما ما چگونه این کار را انجام?

پوست می تواند بدتر از گاز برای برخی از کودکان است. اینا Ska/شاتر

حسی مشکلات اغلب خطاب با استفاده از طیف وسیعی از روش ها از طریق کاردرمانی. اما روشن نیست که چگونه موثر این روش در مقابله با اضطراب است.

به عنوان وجود دارد که بسیار فردی تفاوت اوتیسم با طیف وسیعی از نقاط قوت و مشکلات در نظر گرفتن یک رویکرد شخصی برای کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم ممکن است موثر ترین روش برای جلوگیری از اضطراب. بنابراین این ممکن است کلید به در حال توسعه موثر مبتنی بر شواهد درمان برای بهبود زندگی و چشم انداز آینده این کودکان مبتلا به اوتیسم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو