اضطراب رشد می کند برای کانادایی زده در کروز که در آن چهار مسافر فوت کرده اند

آن را باید در این سفر از یک عمر برای اتاوا ساکنان کاترین مک لئود و پل Innes, اما آن را تبدیل به یک کابوس به عنوان آنها باقی می ماند به دام افتاده در یک کشتی کروز که در آن COVID-19 گرفته شده نگه دارید و چهار نفر کشته شده اند.

مک لئود و Innes چپ اتاوا و سوار کروز در اوایل ماه مارس قبل از گسترش رمان coronavirus جهانی شد همه گیر و آنها در حال حاضر خود را پیدا کنید بدون پاک کردن راه به خانه است.

MS زاندم لنگر در سواحل پاناما و هیچ کس نمی تواند ترک کند چرا که هیچ کشوری نمی خواهد آنها را قبول. هلند و آمریکا و شرکت صاحب کشتی گفت: دو نفر در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که 53 مسافران و 85 خدمه علائم شبه آنفولانزا.

وجود دارد 1,243 مسافران و 586 خدمه در هیئت مدیره و تست های بیشتر در حال انجام هر روز این شرکت اعلام کرد.

در میان آنها McLeod و همسرش, معلمان بازنشسته. در یک ایمیل به کانادا مطبوعات McLeod گفت: آنچه تا به حال بوده است, بیشتر سفر لذت بخش تبدیل شده بود بر سر آن در آخر هفته گذشته.

“رونق ضربه یکشنبه گذشته زمانی که از ما خواسته شد برای بازگشت به ما staterooms و نه خروج” McLeod بازگو کرد. “بسیاری از مسافران و خدمه گزارش شده بود به خلیج بیمار با علائم شبه آنفولانزا.”

که در آن زن و شوهر شده اند — در اتاق خود را در انتظار اخبار یک راه — از زمان.

“چند روز اول ما امید آن را فقط آنفولانزا” McLeod گفت. “ما هنوز امیدواریم که ما می توانید از طریق کانال پاناما و بارانداز در فورت Lauderdale. پس از آن که امید نابود شد وقتی پاناما نمی خواهد اجازه می دهد تا ما گذشت.”

ایمیل تنها راه برای برقراری ارتباط با خانواده گفت: پاتریشیا مورل یکی از زن و شوهر و فرزندان.

“ما در تماس با آنها, اما آنها واقعا نا امید چون اطلاعات من به آنها متفاوت است از این اطلاعات در کشتی” مورل گفت.

نخست وزیر جاستین ترودو روز شنبه گفت مقامات فدرال در حال کار پاناما به حل و فصل این موضوع.

“ما می دانیم این است که یک وضعیت بسیار دشوار است برای آنها و خانواده” ترودو گفت.

“من می توانم به شما بگویم که تمامیت امور جهانی کانادا کارکنان مجرد هستند و تحولات متمرکز بر این کار بسیار دشوار آوردن کانادایی خانه هر راه ما می توانیم, و چقدر از آن را شامل مذاکره با کشورهای دیگر برای دریافت مجوز به کشتی های کروز به حوض مجوز برای هواپیما برای بلند کردن از کشوری که در آن آنها بسته درجه فاصله است.”

مایکل Kasprow فقط می خواهد مادرش کردن کشتی کروز و بازگشت به خانه.

جولی Kasprow, 81, از Thornhill, Ont., سمت چپ برای 30 روز کروز در اوایل ماه مارس — قبل از دولت کانادا هشدار داد در برابر رفت و آمد در کشتی های کروز به دلیل ترس از ابتلا به ظهور coronavirus که در سراسر جهان گسترش یافته.

“من فقط می خواهم او را در خانه او احمق صندلی برای 14 روز پس ما همه در همان منطقه و من می توانم صحبت کردن با او از پایان driveway” گفت: Kasprow که زندگی در نزدیکی تورنتو است.

مانند Innes و مک لئود Kasprow مادر سالم است و به طور موثر بسته داخل اتاق خود را با او گفت.

اما اضطراب او — و — رشد کرده است.

“مادر من رفتار قطعا تغییر در 24 ساعت گذشته از “این خواهد بود OK’ برای شنیدن خبری که مردم در هیئت مدیره را” Kasprow گفت.

“من مادر من است, ابرقهرمان و فوق العاده هوشیار وقتی که می آید به چیزهایی که می خواهم اما واقعا استرس زا و ترسناک به او و این قطعا لرزاند او کمی.”

خدمه بررسی در دیروز و قصد دارد به حرکت سالم و بدون علامت به آن خواهر کشتی MS روتردام که به تازگی لنگر در این نزدیکی هست.

اما مورل گفت: پدر و مادر خود را — 68 و 69 سال — don’t متناسب با معیارهای برای حرکت به کشتی که متعلق به کسانی که 70 ساله و مسن تر و در سلامت خوب است.

بنابراین Innes, توصیف زندگی روزمره — شستن دست خود را در هر ساعت انتظار برای وعده های غذایی به چپ در درب. زن و شوهر امن است مجموعه ای از قاشق و چنگال و نگه داشتن آنها را در اتاق و آنها سعی کنید به پاک کردن همه چیز را که می آید در.

مک لئود گفت: خبر مرگ و میر را ترک کرده اند احساس او ناتوان است.

“من در نوسان است از اینکه خدا را شکر که ما در یک اتاق بالکن به فکر کردن که من هرگز جهنم خانه به بچه ها و نوههایشان,” McLeod نوشت. “من فقط امیدوارم و دعا می کنم که هیچ دیگران می میرند و کسی که به ما امکان حوض و ما می توانیم هیئت مدیره یک هواپیما در اسرع وقت.”

هلند و امریکا گفت: تمام پورت های همراه کشتی را در مسیر بسته و آن را در حال کار با مقامات پاناما برای گرفتن تایید به تصویب از طریق کانال پاناما در مسیر به فورت لادردیل فلوریدا.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: تجهیزات پزشکی منتقل شدند به کشتی و بحث ها ادامه دارد با دولت پاناما و هلند و امریکا در نظر دارد به مسافران خانه.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 28 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو