اضطراب و افسردگی مشخصی در میان کانادایی ها: بررسی

تورنتو — تعداد کانادایی ها که می گویند آنها در حال تجربه سطوح بالایی از اضطراب تا چهار برابر شده پس از همه گیر شروع ماه گذشته بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این گزارش اولیه نتايج پنج شنبه اعلام کرد با تحقیقات سلامت روان کانادا خواسته 1,803 مردم در مورد وضعیت سلامت روان خود را و پیدا کردم که احساس اضطراب و افسردگی هستند به طور پیوسته در حال افزایش است.

قبل از COVID-19 5 درصد از کانادایی ها گزارش بالا-به-شدید سطح اضطراب است. پنج هفته بعد که به تعداد ضرب شده تا 20 درصد است. گزارش خود از موارد افسردگی را بیش از دو برابر از 4 درصد به 10 درصد.

دکتر دیوید Dozois استاد روانشناسی در دانشگاه وسترن کمک کرد که طراحی این نظر سنجی نام یافته “هشدار دهنده” و گفت: آنچه در شروع به پریدن کرد برای او این واقعیت است که زمانی که خواست آنچه آنها انتظار دارند اگر انزوای اجتماعی همچنان برای دو ماه دیگر پاسخ دهندگان به طور کلی پیش بینی سطح اضطراب به همان باقی می ماند اما برای افسردگی را بدتر کند.

“مردم انتظار دارند که با توجه به چند ماه بیشتر از انزوای اجتماعی و اضطراب خواهد مورف به افسردگی” Dozois گفت CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی در روز پنج شنبه.

این نتایج نیست کاملا تعجب آور Dozois گفت. اضطراب مربوط به احساسات از تهدید و عذاب قریب الوقوع در حالی که افسردگی بر احساسات مانند ناامیدی و شکست. اگر کانادایی ها باقی می ماند housebound به تابستان Dozois گفت: این طبیعی است که به انتظار بالاتر موارد افسردگی است.

این نظرسنجی همچنین شرکت کنندگان خواست در مورد چه عوامل خاص بودند وزن بر سلامت روان خود را. پاسخ دهندگان اشاره به نگرانی بیش از یک عضو خانواده تبدیل شدن به آلوده coronavirus کار ضرر و زیان اقتصادی و اضطراب است.

اضطراب نیز به نظر می رسد بدتر شدن میان مراقبت های بهداشتی کارگران با 43 درصد احساس یک سطح بالایی از اضطراب پس از همه گیری آغاز شد و در مقایسه با 14 درصد قبل از.

جوان کانادایی هستند بیشتر احتمال دارد به گزارش احساسات اوج اضطراب این بررسی نشان داد. چهل و سه درصد از کسانی که در سنین 18 تا 34 گزارش بالاتر اضطراب در مقایسه با 27 درصد از کسانی که سن بالاتر از 55 سال. کسانی که با کودکان در خانه بودند و 41 درصد بیشتر احتمال دارد به گزارش اضطراب.

فشار جدید از کار از خانه نیز ممکن است در افزایش اضطراب با 24 درصد از پاسخ دهندگان که از خانه کار می کنند نشان می دهد که آن را به حال تاثیر منفی بر سلامت روان خود را.

اما Dozois اخطار می دهد که در این مرحله آن را دشوار است به افتراق اینکه کار از خانه و یا دولت جدید از زندگی تحت COVID-19 منبع آن احساسات است.

“مشکل از کار از خانه است که مردم نیاز به انجام همه چیز متفاوت است. همه چیز یک استرس اضافه شده,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از عوامل استرس زا و زحمتی با آن تنظیم کنیم.”

CTVNews.ca خواسته بود دولت فدرال برای به روز رسانی آمار بازدیدکننده داشته است به دولت فدرال سلامت روان پورتال.

در پاسخ بهداشت کانادا سخنگوی دیوید Wolkowski گفت که از مارس 21 70,000 کانادایی حال بازدید از پورتال.

نظرسنجی جدید که منتشر خواهد شد کامل در هفته آینده با هدف ارائه به شرکت داده چگونه COVID-19 تا تغییر زندگی درونی کانادایی. برخی از سلامت روانی کارشناسان پیش بینی کرده اند که یک “اکو همه گیر” هنگامی که مستندات پایان.

Dozois موافق است که موارد جدیدی از اضطراب و افسردگی نمی خواهد به سادگی ناپدید می شوند هنگامی که جامعه شروع به بازگشایی شده است.

“من امیدوار هستم. من امیدوارم که برای دیدن که ما آگاه تر از مسائل مربوط به سلامت روان و حمایت از یکدیگر بیشتر … اما من فکر می کنم آسیب پذیر خواهد بود بیشتر آسیب پذیر و من واقعا فکر می کنم ما نیاز به سازمان دیده بان برای هر یک از دیگر.”

برای هر کسی که دست و پنجه نرم کردن با احساس اضطراب و یا افسردگی Dozois است برخی از مشاوره.

  • اعتبار احساسات خود را: “هرگز مفید برای افرادی که می گویند به شما, ‘در مورد آن نگران نباشید سعی کنید به نگرانی نیست.'”
  • را می شکند و از خواندن و یا تماشای اخبار: “سازمان دیده بان نیم ساعت از اخبار و یا بررسی وب سایت و پس از آن با چیزهای دیگر.”
  • نمی COVID-19 مرکزی موضوع گفتگو: “شما باید واقعا عمدی به بحث در مورد چیزهای دیگر که زندگی خود را بیشتر رضایت بخش است.”
  • محدود کردن نگرانی شما در زمان برای یک زمان خاص از روز: “بنابراین به جای این همه COVID-19 نگرانی اجرا از طریق ذهن خود را در تمام طول روز خودتان اجازه می دهد به تمرکز است که به کوچکتر دوره از زمان است. بنابراین هنگامی که شما به فکر که مربوط به COVID-19 شما می توانید می گویند من قصد ندارم برای مقابله با آن در حال حاضر من قصد دارم برای گفتن که برای نگرانی زمان است.”

نظرسنجی جدید بخشی از یک پروژه بزرگتر است که با هدف ارائه با کیفیت بالا و سلامت روان داده به ذینفعان از جمله دولت و ارائه دهندگان خدمات. پژوهش بهداشت روان در کانادا در حال برنامه ریزی برای انجام پیگیری نظرسنجی هر چهار تا هشت هفته برای پیگیری وضعیت کانادایی’ سلامت روان در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de