اضطراب در مورد coronavirus را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت — اما ورزش می تواند کمک به

نگران COVID-19? شما ممکن است خودتان را در بی خطر به دلیل اضطراب مزمن سرکوب سیستم ایمنی بدن و ما را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت.

تاثیر روانی از COVID-19 همه گیر است و باعث باور نکردنی پریشانی. من به یک دوست در فروشگاه مواد غذایی روز دیگر. او پاک کردن سبد خرید با ضد عفونی کننده. تحت شرایط عادی این رفتار به نظر می رسد عجیب و غریب اما در زمان COVID-19 آب و هوای آن قابل قبول تبدیل شده است.

اگر چه این مهم است که آماده می شود در این بیماری همه گیر ما نیازی به ترس و وحشت. فعالیت بدنی می تواند کمک به محافظت از سیستم ایمنی بدن از اثرات استرس است.

ترس از ناشناخته ها

به عنوان استادیار در بخش حرکت شناسی در دانشگاه مک مستر من مستقیم یک تیم از محققان در NeuroFit آزمایشگاه که در آن ما نشان داده ایم که ناراحتی روانی می تواند سازش سلامت روان.

یک مرد رفتن توسط یک COVID-19 اطلاعات ثبت نام در مونترآل حومه Dorval در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/گراهام هیوز

اضطراب در مورد ناشناخته (مانند ما خطر COVID-19) می hyperactivate ترس مرکز در مغز به نام آمیگدال. از نظر تکامل خود یکی از قدیمی ترین بخش از مغز و عملیات خود را کاملا بدوی; این عمل مانند یک trigger-happy زنگ که رابط با سیستم استرس به نگه داشتن بدن و ذهن ما در حالت آماده باش بالا تا زمانی که ما احساس اضطراب. تحقیقات نشان می دهد که صرفا با پیشنهاد خطر حتی اگر از آن هرگز تجربه کرده است به اندازه کافی به ماشه آمیگدال و فعال کردن واکنش پاسخ به استرس. این چیزی است که نگه می دارد و مردم را بیدار در شب در رختخواب دراز کشیده نگرانی در مورد COVID-19.

مشکل این است که مزمن فعال شدن سیستم های استرس می تواند آسیب سلول های ما و ناراحتی بسیاری از توابع بدن. سیستم ایمنی بدن ما خرس فشار. اگر چه استرس روانی است نه بیماری زا فی نفسه آسیب های آن علل به سلولهای بدن باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن است که باعث می شود ما بیشتر مستعد ابتلا به یک خارجی پاتوژن. این ممکن است به افزایش خطر ابتلا به عفونت با SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19.

بیمار نگران

سیستم ایمنی بدن عمل می کند مانند امنیت مرزی گشت زنی در بدن به صورت سلول های که خارجی هستند و مضر به آن است. این نسخهها کار میکند مانند Nexus یا جهانی ورود برنامه های از پیش تایید شده مسافران; هر کسی که ثبت نام در این برنامه خود را اسکن عنبیه به سرعت تایید هویت خود را برای عبور از مرز. اما به جای اسکن عنبیه سیستم ایمنی بدن اسکن سطح بیرونی یک همراه برای خود گذرنامه بیولوژیکی و یا آنچه دانشمندان در تماس با یک موتیف.

سلولهای بدن یک موتیف (“خود” موتیف) است که متفاوت از “غیر خود” موتیف خارجی سلول ها و عوامل بیماری زا مانند SARS-CoV-2. این غیر خود موتیف شناخته شده است به عنوان یک پاتوژن-ارتباط مولکولی الگوی (PAMP).

نگرانی در مورد COVID-19 led جمعیت به سهام تا در منابع است. اینجا مردم خط در Costco در اتاوا در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/جاستین تنگ

نوع دیگری از موتیف است که “آسیب دیده خود” موتیف شناخته شده به عنوان یک آسیب در ارتباط مولکولی الگو یا مرطوب است. این موتیف بیان شده است توسط یک آسیب یا مرگ سلول است که در خدمت دیگر بدن است. استرس خسارت سلولهای بدن transfiguring خود نقوش به آسیب دیده خود را به شکلی. این افزایش التهاب در سراسر بدن در روشی مشابه به عنوان اگر آن را آلوده شدند. این واکنش در شرایطی واقعی عفونت است به نام استریل پاسخ ایمنی است.

مزمن بیش از نگرانی در مورد COVID-19 می تواند به تشدید آسیب پذیری ما به ویروس با ایجاد یک عدم تعادل در عملکرد سیستم ایمنی بدن. دلیل این است که سیستم ایمنی بدن واکنش نشان می دهد به متعدد نقض ایمنی در یک روش مشابه که امنیت فرودگاه واکنش نشان می دهد به چندین رخنه در امنیت با افزایش پاسخ. فکر می کنم به چگونه مراقب امنیت فرودگاه شد و پس از 9/11, اجرای دقیقترین روش های غربالگری برای تمام مسافران و توشه.


ادامه مطلب: Coronavirus هفتگی: تجزیه و تحلیل متخصص از مکالمه با شبکه جهانی


اضطراب بیش از حد در مورد COVID-19 می تواند باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن است که باعث افزایش التهاب و آماده سیستم ایمنی بدن را معادل نیروهای ویژه شناخته شده به عنوان inflammasomes. اگر SARS-CoV-2 اعمال مانند ویروس های دیگر و سپس بر عفونت inflammasomes خواهد بود به نام به عمل به تشدید التهاب و حتی بیشتر. اما بیش از حد التهاب بیش از آسیب خوب; به این deregulates عملکرد سیستم ایمنی بدن را افزايش خطر ابتلا به یک عفونت ویروسی است.

آزمایشگاه من به تازگی نشان داد که چگونه به سرعت ما سلامت کاهش تحت استرس مزمن. ما به دنبال کم تحرک اما در غیر این صورت سالم دانش آموزان در طول هفته منتهی به امتحانات نهایی و مشاهده کردیم که چگونه شش هفته از استرس باعث به علائم افسردگی است.

مقاومت در برابر اثرات اضطراب

آنچه که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از وحشت و تقویت سیستم ایمنی بدن محافظت کنید ؟

فعالیت بدنی می تواند به محافظت از بدن خود را از استرس مزمن ناشی از التهاب است.

یک کودک در دوچرخه سواری گذشته اعلامیه در مورد COVID-19 در 14 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/جاستین تنگ

در مطالعه ما در طول همان استرس زا شش هفته دوره ما ثبت نام برخی از دانش آموزان در برنامه ورزش جدید که در آن آنها حدودا در یک دوچرخه ثابت در با شدت متوسط برای حدود 30 دقیقه سه بار در هفته. تمرين با شدت متوسط حدود 40 درصد از حداکثر حجم کار: نقطه ای که در آن کسی که هنوز هم می توانید صحبت کنید اما نمی توانید آواز خواندن.

نمونههای خون برای ردیابی تغییرات التهاب است. اگر چه ورزشکاران قرار گرفتند به همان روانی عوامل استرس زا به عنوان کم تحرک دانش آموزان خود را التهاب در سطح پایین باقی مانده و خلق و خوی خود را بالا باقی مانده است با افزایش علائم اضطراب یا افسردگی.

اما شدت ورزش اهمیت. شدت بیشتر ورزش بود نه به عنوان موثر در حفاظت از سلامت روحی و روانی و یا کاهش التهاب. شدید, طبیعت, ورزش شدید ممکن است تشدید در حال حاضر تاکید کردن سیستم به خصوص در افرادی که عادت به ورزش است.

کلید را دور از تحقیقات ما: پیاده روی سریع تنه زدن و یا دوچرخه سواری می تواند کمک به شما در حفظ آرامش و سالم در طول این زمان نامشخص بنابراین شما می توانید آماده و بدون وحشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>