آنتی بادی آزمون: به گرفتن بر روی coronavirus ما نیاز به دانستن که در حال حاضر از آن

با مقدار زیادی از جامعه در حال حاضر به طور موثر در مستند چگونه ما می دانیم هنگامی که آن را امن به سر چیزی مانند نرمال?

آن را تا حد زیادی بستگی دارد که قادر به می گویند که امن است از انقباض coronavirus رسما به نام SARS-CoV-2 که باعث بیماری به نام COVID-19 و که هنوز هم نیاز به اقامت در خارج از راه آسیب است. یک آزمایش خون برای تشخیص که دارای آنتی بادی علیه این ویروس می تواند کمک های حیاتی.

یک آزمایش پادتن – که شناسایی کسانی که سیستم ایمنی بدن در حال حاضر مواجه می شوند این ویروس به عنوان مخالف به زمان آزمون که نشان از حضور این ویروس خود را – خواهد بود و بخش مهمی از تلاش برای پیگیری میزان واقعی شیوع.

دلیل این است که تست آنتی بادی قادر خواهید بود برای تعیین اینکه آیا کسی آلوده شده با ویروس, حتی اگر آنها نمی, علائم نشان داده شده.


ادامه مطلب: Coronavirus: چه مدت طول می کشد تا بیمار ؟ چگونه عفونی است ؟ شما همیشه باید یک تب ؟ COVID-19 اصول توضیح داده شده


هنگامی که ما دریافت با آلوده رمان coronavirus (SARS-CoV-2) یکی از راه های سیستم ایمنی بدن ما دعوا ویروس با ساخت آنتی بادی است. این مولکول های کوچک متصل به طور خاص به SARS-CoV-2 (و نه دیگر ویروس ها یا باکتری ها) و مبارزه با عفونت عمدتا از طریق جلوگیری از ویروس از ورود به سلول های ما.

حتی پس ما پاک خاصی عفونت ویروس این آنتی بادی ماندن در جریان خون ما آماده برای محافظت از ما اگر ما روبرو می شوند همان ویروس دوباره. این اصل در پشت واکسیناسیون.

از آنجا که آنتی بادی های خاص به یک ویروس خاص این بدان معناست که اگر ما می تواند تشخیص SARS-CoV-2 آنتی بادی های خاص در کسی خون ما می دانیم که فرد در حال حاضر آلوده شده است با کوروناویروس.

دانشمندان در ایالات متحده و اروپا در حال حاضر توسعه آنتی بادی اختصاصی آزمون SARS-CoV-2. تست های آزمایشگاهی نشان می دهد که تنها آنتی بادی از SARS-CoV-2 بيمار را با اتصال به SARS-CoV-2 (و نه به ویروس سارس در سال 2003 به عنوان مثال). این به ما می گوید این آزمون خاص است.

تست بار

آنتی بادی آزمایش های مختلف از زمان تست کیت مورد استفاده در COVID-19 درمانگاه که نشان می دهد حضور این ویروس خود را (با تشخیص ژنتیکی آن مواد) به جای ما آنتی بادی علیه آن.

که مفید است برای تعیین اینکه آیا کسی در حال حاضر آلوده, اما نمی تواند نقطه افرادی که در حال حاضر مبارزه ویروس. در مقابل آنتی بادی آزمایش نمی خواهد بود قادر به شناسایی اگر کسی است که به تازگی مبتلا به SARS-CoV-2 آن را به عنوان طول می کشد تا سیستم ایمنی بدن ما یک هفته یا بیشتر به آنتی بادی است. بنابراین ما هنوز هم نیاز به انجام این موجود آزمون به دقت تشخیص عفونت فعلی.

بسیاری از شرکت های توسعه سریع کیت های آزمایش برای تشخیص ضد SARS-CoV-2 آنتی بادی است. انگلستان در حال حاضر نورد از 3.5 میلیون آنتی بادی آزمایش در حالی که استرالیا دستور داده است تا 1.5 میلیون بادي آزمایشات برای تعیین اینکه آیا بیماران مبتلا به نشان دادن علائم تب و سرفه آلوده می شوند.

چه هنوز هم نیاز به آزمایش می شود این است که چگونه خاص کسانی که کیت هستند. آن را حیاتی است که این آنتی بادی کیت های آزمایش تنها قادر به تشخیص آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 و نه دیگر coronaviruses و یا حتی ویروس ها از انواع دیگر. در غیر این صورت مردم ممکن است فکر می کنم آنها در حال محافظت در برابر SARS-CoV-2 که در واقع نیستند.

علاوه بر این به دلیل شروع علائم ممکن است به نظر می رسد در 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض یک فرد ممکن است تست منفی به آزمایش پادتن اما در واقع آلوده شود. بنابراین ما واقعا هنوز هم نیاز به استفاده از دو آزمون با هم به دقت تشخیص بیماران با COVID-19.

یک آزمون جدید توسعه یافته توسط NSW سلامت آسیب شناسی همچنین قادر خواهد بود برای تعیین اینکه آیا آنتی بادی در خون قادر به کشتن ویروس. این نوع از آزمون کمک خواهد کرد که پزشکان و دانشمندان اندازه گیری دقیقا چگونه به زودی پس از عفونت های ما توسعه آنتی بادی آنچه در سطوح مورد نیاز به محافظ و چه مدت این آنتی بادی ماندن در بدن ما است.

این نیز کمک خواهد کرد دانشمندان مسیر گسترش ویروس و می دانم که اگر کسی در حال رفتن به ایمنی به عفونت مجدد با SARS-CoV-2.

پاسخ سریع

این آنتی بادی آزمایش شده اند خیلی سریع تر از واکسن که هنوز چندین ماه به دور است. دلیل این است که آنتی بادی آزمایش انجام شده در خارج از بدن با استفاده از فقط یک نمونه خون شاید فقط یک سوزن.

در مقابل یک واکسن نیاز به تزریق به بدن و پس از آن به آزمایش می شود برای ایمنی و همچنین اثربخشی.

برای یک واکسن ما اول نیاز به درک چگونه پاسخ ایمنی به ویروس خود را با این نسخهها کار به دلیل اساسا یک واکسن است که تلاش برای فریب سیستم ایمنی بدن را به فکر آن دیده می شود این ویروس قبل از بنابراین آن را می سازد محافظ آنتی بادی است. سپس ما باید به طور کامل تست هر نامزد واکسن برای اطمینان از آن را ندارد افراد بیمار است. این بدان معنی است که ما احتمالا نمی بینم هر یک واکسن برای حداقل 12 ماه.

جدید آنتی بادی آزمایش نیز کمک خواهد کرد که راهنمای واکسن توسعه است. با اندازه گیری سطح آنتی بادی در آلوده و بهبود بیماران ما باید یک ایده بسیار بهتر از سطوح حفاظتی آنتی بادی واکسن نیاز به استنباط.


ادامه مطلب: Coronavirus واکسن: در اینجا مراحل آن نیاز به رفتن را از طریق در توسعه


در حالی که ما منتظر یک واکسن جدید آنتی بادی آزمایش را به دانشمندان و پزشکان و مقامات بهداشت عمومی اطلاعات بیشتر در مورد که آلوده می شود که در حال حاضر آلوده شده است و بهبود و چگونه حفاظت ما در برابر عفونت مجدد.

اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از ما می توانید تست های مردم خون برای آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 و با اطمینان می گویند آن را بی خطر است برای مردم را به بازگشت به کار و یا به جامعه بدون بیمار شدن.

در نهایت آن را به جامعه ما رهبران و مقامات بهداشت عمومی به تصمیم گیری زمانی که آن را بی خطر است برای ما برای از سرگیری زندگی عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im