در هفته های اخیر ایالات متحده دیده است اولین اجرای آزمایش خون برای coronavirus آنتی بادی به طور گسترده ای منادی به عنوان ابزار مهم برای ارزیابی رسیدن به این بیماری همه گیر در ایالات متحده راه اندازی مجدد اقتصاد و سامان دادن جامعه است.

اما برای تمام وعده های خود را به آزمون در نظر گرفته شده برای سیگنال آیا مردم ممکن است ساخته شده ایمنی به ویروس در حال حاضر در حال بالا بردن آلارم.

مقامات ترس تلاش ممکن است به عنوان مشکل به عنوان قبل از راه اندازی تست های تشخیصی که موفق به مانیتور که آمریکایی ها و چند, حال آلوده شده است و یا توسعه یافته این بیماری این ویروس باعث می شود. انتقاد برای یک, غم انگیز آهسته و سفت و سخت نظارت از کسانی که در آزمون سال پیش دولت فدرال در حال حاضر گسله توسط مقامات بهداشت عمومی و دانشمندان برای greenlighting این آنتی بادی تست سرعت بیش از حد و بدون موشکافی کافی.

غذا و دارو اجازه داده است در حدود 90 شرکت های بسیاری در چین بر اساس به فروش آزمون که بدست دولت بررسی کرد و گفت: این بیماری همه گیر حکم یک پاسخ فوری. اما آژانس است و پس از هشدار داده است که برخی از کسانی که کسب و کارهای در حال ساخت ادعاهای دروغین در مورد محصولات خود را; مقامات بهداشتی مانند همتایان خود در خارج از کشور پیدا کرده اند دیگران عمیقا ناقص.

آزمون “رک و پوست کنده با کیفیت مشکوک” آب گرفتگی بازار آمریکا گفت: Scott بکر مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه. بسیاری از آنها شبیه به خانه تست بارداری هستند آسان و به قول نتایج سریع.

و فدرال هدایت می کند که وجود دارد این است که بسیار گیج کننده است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال اجرای آزمون های خاص بی اطلاع است که آنها ممکن است مجاز به انجام این کار. برخی از آنها به سوء استفاده از نتایج تست آنتی بادی برای تشخیص این بیماری متوجه نیست که آنها می توانید مراحل اولیه عفونت است.

“مردم درک نمی کنند که چگونه خطرناک این آزمون گفت: Michael Osterholm, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا است. “ما قربانی با کیفیت به سرعت و در پایان هنگامی که آن را در زندگی مردم است که حلق آویز در تعادل و ایمنی را مقدم بر سرعت است.”

حتی به عنوان سازمان های دولتی و شرکت ها و محققان دانشگاهی تقلا به اعتبار موجود آزمایش و ایجاد بهتر است آنهایی که وجود دارد شک و تردید در آنها می تواند ارائه به عنوان وعده داده شده. اکثر آزمون در حال حاضر در دسترس به اشتباه پرچم حداقل برخی از مردم به عنوان آنتی بادی که آنها نمی که می تواند پرورش خطرناکی باور غلط است که این افراد باید ایمنی.

و حتی اگر تست انجام بهبود در دسترس بودن آنها می تواند مانع از همان کمبود تولید است که باید مانع از COVID-19 تست های تشخیصی از پوسته پوسته شدن تا به اندازه کافی.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرس به بازگشایی این کشور و کشورهای مختلف با توجه به بلند کردن مستندات در چند هفته آینده گسترده غربالگری در نظر گرفته شده است مهم است. روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن تشویق FDA اضطراری تصویب برخی از آنتی بادی آزمون گفت: آنها به حمایت از تلاش برای به دست آوردن آمریکایی ها به کار “به ما نشان میدهد که ممکن است توسعه و فوق العاده زیبا ایمنی است.”

اپيدميولوژيستها در حال تست برای آنتی بادی در نقاط داغ برای اندازه گیری بهتر میزان شیوع و مقامات دولتی قصد دارند با استفاده از نتایج آن برای کمک به تصمیم می گیرید که چگونه برای بازگشت ساکنان به زندگی روزانه. اما بسیاری از دانشمندان و رهبران سیاسی می گویند این کشور جایی نزدیک به استقرار کافی تشخیصی و تست آنتی بادی در سرعت و حجم مورد نیاز است.

“این تست بیشتر بیشتر باز اقتصاد” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک گفت. او تحت فشار قرار دادند برای تولید آنتی بادی آزمایش به عنوان یک مرکزی دندانه دار در برنامه برای سهولت اقامت در خانه محدودیت و گفت که نیویورک در نهایت صفحه نمایش 100,000 نفر در روز.

اخیر تست در سراسر کشور نشان می دهد چالش های استفاده از این محصولات جدید است. در بیمارستان شیکاگو به عنوان مثال شهر سلامت عمومی در گروه مداخله کرد و هشدار داد که نباید با استفاده از آنتی بادی آزمایش برای تعیین اینکه آیا اضطراری کارگران فعالانه آلوده.

به زودی پس از آن کمک صفحه نمایش افزایش یافت گروه حقوقی شرکت در آریزونا آزمایشگاه متوقف ارائه سریع تست به مشتریان دیگر ترس آنها ممکن است مطابق با دستورالعمل های فدرال و روشن به پیچیده تر بر آزمایشگاه تست.

در لردو مقامات کشف آزمون آنها دریافت شد محزون می خوانی ناکافی است. بخش بهداشت محلی آنها را در بر داشت به یک قابلیت اطمینان در حدود 20 درصد دور از 93 درصد به 97 درصد این شرکت ادعا کرده. تحقیقات پلیس منجر به فدرال تشنج از آزمون.

“شهر نا امید شده بود اما در طول زمان بحران ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای صیقلی کردن زمین به آزمون در دسترس برای عموم مردم گفت:” رافائل Benavides این شهر اطلاعات عمومی افسر.

“آن را به یک ظرف غذا واقعی,” Osterholm گفت. “این غرب وحشی وحشی از نظر تست و در زمانی که ما نیاز به تعریف واقعی از آنچه در این آزمایشات چیست.”

پزشکی رایگان برای همه

بیش از 90 شرکت شروع به پریدن کرد به بازار پس از FDA کاسته قوانین آن و اجازه تست آنتی بادی به فروش می رسد بدون رسمی فدرال نقد و بررسی و یا تصویب.

برخی از این شرکت ها در حال راه اندازی; دیگران ایجاد کرده اند ، در فدرال هدایت سند در مارس 16, FDA مورد نیاز آنها را به اعتبار نتایج خود را در خود و خود را به اطلاع آژانس که آنها تا به حال انجام شده است.

محصولات خود را متفاوت است. برخی از آزمون تنها به صورت گذرا آنتی بادی است که خوشه در حالی که بدن در تلاطم عفونت فعال. یک آنتی بادی که قله در حدود چهار هفته پس از عفونت و علائم طولانی مدت ایمنی جداگانه هدف است. وجود دارد در حال تست است که به دنبال هر دو آنتی بادی; دیگران نیز به دنبال یک سوم درگیر در عفونت های تنفسی.

قابل اطمینان ترین آنهایی که شامل یک آزمایشگاه تکنیک به نام Elisa است که می تواند نشان می دهد که میزان آنتی بادی یک فرد ممکن است داشته باشد. سطوح بالاتر به طور کلی به معنی قوی تر پاسخ فيزيولوژيک اما معلوم نیست چه سطح مورد نیاز برای ایمنی به کروناویروس جدید — و یا چه مدت آن طول خواهد انجامید.

“ما واقعا به دور از آن” Osterholm گفت. “ما حتی در ورود دوم نه زمین باز یافته بازی در این نقطه است.”

بسیاری از تست های ارائه شده در حال تست سريع است که می توان در مطب پزشک یا در نهایت حتی در صفحه اصلی و ارائه ساده بله-یا-هیچ نتیجه ای. سازندگان این آزمون باید به شدت به بازار عرضه آنها را به کسب و کار و پزشکان و هزاران نفر از آمریکایی ها در حال حاضر آنها را گرفته هزینه یک بیمار حدود $60 $115.

تست سريع به مراتب ساده ترین راه برای اداره. اما آنها نیز غیر قابل اعتماد ترین — به طوری که سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند در برابر استفاده از آنها.

اکثر تولید شده در چین. گزارش از کشورهایی است که به سرعت خرید میلیون ها نفر را فقط به عنوان سریع شده است و به دنبال آن حساب از عملکرد ضعیف.

برای مثال بریتانیا اخیرا گفته است که میلیون ها نفر از تست سريع آن دستور داده بود از چین نمی شد به اندازه کافی حساس برای تشخیص آنتی بادی به جز در افرادی که به شدت بیمار است. در اسپانیا تست فشار تبدیل به یک شکست مفتضحانه در ماه گذشته پس از اولیه دسته ای از کیت آن را دریافت تا به حال دقت از 30 درصد به جای تبلیغ 80 درصد است. در ایتالیا و مقامات محلی را آغاز کرده اند تست حتی قبل از مقامات ملی باید اعتبار آزمون.

“مشکلات عمده اتفاق می افتد با تست سريع,” دکتر گفت: جورجو Palù است میکروبیولوژیست و سابق رئيس جمهور از انجمن اروپایی برای ویروس شناسی. “آنها هرگز قادر خواهد بود به گسترش ویروس زیرا آنها مورد نیاز حساسيت و ويژگی.”

آلمان که به عنوان یک مدل در میان دموکراسی های غربی در تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که به دنبال یکی از بلند پروازانه ترین آنتی بادی مطالعات تلاش برای تست آن در کل جمعیت. آن است که خوش بینانه تر از کشورهای دیگر به دلیل آن ساخته شده است که خود آنتی بادی آزمایش و انجام گسترده تشخیصی غربالگری از ابتدا.

این ماه FDA هشدار داده است که برخی از شرکت های بازاریابی خود را تست آنتی بادی در ایالات متحده بودند و به دروغ ادعا می کنند که آنها تا به حال رسمی فدرال تصویب و یا که آنها می تواند تشخیص COVID-19.

در تلاش برای سرعت بخشیدن به دسترسی FDA ظاهرا به طور کامل در نظر بگیرید که چگونه این آزمایشات را تجویز می شود. آژانس منتشر هدایت سند گفت که آنتی بادی آزمایش می تواند انجام شود در “point-of-care” تنظیمات نشان می دهد که پزشکان و پرستاران و دیگران می تواند آنها را به بیماران در دفاتر خود را. اما مقامات آژانس نیز اذعان کرد که تحت قانون فدرال اگر تست نشده است مجاز توسط آژانس باید آن را انجام به اصطلاح بالا و پیچیدگی آزمایشگاه مانند برخی از امکانات تجاری و یا بهداشت عمومی آزمایشگاه. مقامات کاهش یافته است به ارائه اضافی روشن شدن.

“اگر شما در حال گرفتن یک تست آنتی بادی و آن را در حال انجام در مطب پزشک این یک پرچم قرمز” گفت: Kelly Wroblewski مدیر بیماری های عفونی و برنامه های انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه.

هیچ اقدام صورت گرفته علیه پزشکان اما همانطور که شرکت ها متوجه ابهام فدرال دستورالعمل برخی از تغییر دوره انتقال به آزمایشگاه مبتنی بر آزمون و یا به دنبال رسمی فدرال تصویب, که اجازه می دهد محصولات خود را برای استفاده در دفاتر پزشکان و حتی در خانه.

FDA دریافت کرده است درخواست اضطراری-استفاده از مجوز از 120 آنتی بادی-تست توسعه دهندگان. تا کنون آن را اعطا کرده است تایید رسمی فقط چهار: Cellex ارتو بالینی تشخیص Chembio سیستم های تشخیصی و کوه سینا آزمایشگاه.

بکر از انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه گفت که او heartened برای دیدن بیشتر توسعه دهندگان به دنبال مجوز توصیف آن به عنوان “استاندارد طلا.”

در بیانیه روز شنبه, FDA, کمیسر, Dr. Stephen هان گفت که “در هر مرحله ما گرفته اند به عنوان بخشی از رویکرد ما به COVID-19 تست شده است مراقب باشید تعادل از خطرات و مزایا” و اضافه کرد “ما در حال ادامه برای یادگیری و انطباق بر اساس تجربه در دنیای واقعی و داده های ما می بینیم.”

هر کس می خواهد یک

بیمارستانها و شهرداری ها و کسب و کار باید به سرعت نقل مکان کرد و به موج اول غربالگری آنتی بادی. آنها دستیابی به کیت از خصوصی تامین کنندگان جفت شدن با موسسات تحقیقاتی و یا ساخت خود را در آزمایشگاه بر اساس آزمون است.

بیمارستان دانشگاه پنسیلوانیا شروع غربالگری کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول این هفته به عنوان بخشی از یک مطالعه بالینی از افرادی که آلوده می شوند اما بدون علامت.

Eurofins شبکه بالینی آزمایشگاه با همکاری بوستون سلامت تشخیص به آزمون کارکنان در 100 بیمارستان ها از جمله VA جدید انگلستان سیستم بهداشت و درمان که در خدمت مورد 265,000 بیماران در سال است. در میشیگان, Beaumont بهداشت ارائه شده است تست داوطلبانه به آن 38,000 کارکنان و هزاران نفر از اعضا.

“همه کمی عصبی در مورد چگونگی حفاظت آنها واقعا” دکتر گفت: Matthew سیمز, Beaumont مدیر تحقیقات بیماری های عفونی. “ما می خواهیم به همه به همان اندازه صلح از ذهن به عنوان ما می توانیم.”

پزشکان می گویند آنتی بادی آزمایش می تواند مفید باشد اگر با توجه به عنوان بخشی از طیف وسیع تری از مراقبت.

دکتر ایدا Bergstrom مستقر در واشنگتن توصیف تست سريع به عنوان تنها “یک ابزار” در آرسنال در برابر ویروس. دکتر سید اشرف توصیه می کند بیماران در ویرجینیای شمالی که نتایج مثبت در حالی که نه “یک مجوز آزاد به اجرا در اطراف و انجام هر آنچه شما احساس می کنید مانند” می تواند کمک به پاک کردن کسی که به جلو حرکت کند.

Dene Callas, یک مجری تبلیغات در سانتا مونیکا کالیفرنیا به سرعت پذیرفته هنگامی که دکتر ارائه شده برای تست این ماه است. اولیه سریع تست نامعتبر بود; یک دوم آمد منفی است. هنوز Callas اعتقاد او تا به حال قرارداد این ویروس و بهبود: او با حضور در یک کنفرانس در لاس وگاس در ماه ژانویه کاهش یافته و بیمار در روز. یک تست مثبت او گفت: می خواهم که ساخته شده تفاوت. “من می تواند یک کمی شجاع, خارج,” او گفت:. “من خواهد بود در خارج وجود دارد, داوطلب اگر من می دانستم که من تا به حال آنتی بادی است.”

برخی از کارفرمایان بزرگ از جمله گلدمن ساکس و توییتر باید نگاه به آنتی بادی آزمایش اما خریداری نیست هر. آمازون است با تمرکز بر غربالگری آنتی بادی هر چند که در نظر دارد به رول از تست تشخیصی برای صدها هزار نفر از مردم در آن انبار و تدارکات شبکه با توجه به افراد آشنا با برنامه.

برخی از کسب و کارهای کوچک اگر چه باید به دنبال آزمون جدید. در جان Christner حمل و نقل مواد غذایی شرکت حمل و نقل در نزدیکی Tulsa, اوکلاهما حدود 220 کارگران در زمان سریع آزمون است. آنها نگران شده بودند پس از قرار گرفتن در معرض دو نفر با این ویروس آلوده. تعداد کمی برگشتم مثبت گفت: Danny Christner رئیس اجرایی است. “من می دانستم آن یک گلوله نقره ای بود اما برخی از اطلاعات است که می تواند مردم آگاه,” او گفت:.

شیکاگو عمومی وزارت بهداشت خریداری 5,500 سریع آزمایش قرار داده و آنها را برای استفاده در پناهگاه بی خانمان. کسانی که مثبت بودند اولیه آنتی بادی های قرار داده شد در اتاق های هتل ها اجاره ای در شهرستان و با توجه به تست تشخیصی برای تایید عفونت گفت: دکتر آلیسون Arwady کمیسر بخش. گام بعدی ممکن است آزمایش مردم در خانه های سالمندان, او گفت:.

ورزش لیگ نیز با توجه به نحوه تست آنتی بادی می تواند شکل را به برنامه های خود. NBA با فصل آن متوقف شده است با نزدیک شدن مورد خرید آزمون است و در انتظار راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی.

MLB کارکنان و بازیکنان تست خواهد شد به عنوان بخشی از 10000 نفر مطالعه در سراسر کشور اجرا خارج از محققان برای درک بهتر این مقیاس از عفونت است. یک اتحادیه بازیکنان گفت: تست شد داوطلبانه و نه متصل به آغاز فصل است.

در جستجوی یک تست است که با این نسخهها کار

در حالی که رهبران سیاسی و برخی از مقامات بهداشتی می گویند که آنتی بادی آزمایش ضروری خواهد بود برای بازگشایی این کشور بعید است به دیدار با انتظارات در هر زمان به زودی.

کمتر از 5% از جمعیت ایالات متحده ممکن است آلوده و حتی در مناطق مانند نیویورک یا New Orleans شيوع ممکن است بالاتر از 10 ٪ تا 15 ٪ با توجه به Osterholm. در چین غربالگری اولیه در سخت ضربه ووهان نشان می دهد که تنها حدود 3 درصد از جمعیت دارای آنتی بادی علیه جدید کروناویروس.

زمانی که بسیاری از مردم در معرض این است که پایین, آزمون,’ غلط-مثبت — نرخ سیگنالینگ آنتی بادی که در آن هیچ کدام وجود دارد — می تواند به محدود کردن آزمون’ سودمند است.

حتی Cellex را FDA مجاز آزمون غلط-مثبت نرخ حدود 5 درصد است. که هنوز هم قابل توجه حاشیه خطا: در یک جامعه که در آن 5 درصد از مردم تا به حال ویروس Osterholm گفت: وجود خواهد داشت به عنوان بسیاری از مثبت کاذب درست مانند آنهایی که.

“آنچه شما می خواهید برای انجام با آن ؟ شما در حال رفتن به می گویند شما در حال رفتن به دور ؟ ” او گفت:. “من فکر نمی کنم که به من آرامش ذهن در همه.”

برخی از آزمایشات در بازار بدون فدرال تصویب به احتمال زیاد به را حتی بالاتر غلط-مثبت نرخ. مشخص نیست که چگونه این شرکت اعتبار خود را تست و یا چگونه آنها را پشته تا در برابر یکدیگر است.

محققان در موسسه ملی بهداشت در حال اعتبار برخی از این آزمایشات در همکاری با FDA. هفته گذشته یک گروه با انتشار یک تحلیل نه آزمایش و پیدا همانطور که ممکن است انتظار می رود که انجام برخی از بهتر از دیگران است. یک گروه تحقیقاتی حمایت شده توسط چان زوکربرگ ابتکار در حال کار برای ارزیابی در دسترس همه آزمایشات با استفاده از همان مجموعه ای از نمونه برای هر یک با نتایج اولیه انتظار می رود در هفته آینده.

“وجود دارد یک نیاز فوری به می دانم که از این تست های ما تکیه می کنند; من فکر می کنم تنها راهی که ما می دانیم این است سر به سر, تست,” دکتر گفت: الکساندر Marson, یکی از رهبران پروژه و یک میکروبیولوژیست در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

“ایده آل نتیجه است نه به برنده انتخاب کنید اما برای انتخاب به عنوان بسیاری از برندگان به عنوان ممکن است به طوری که جهان می تواند یک لیست متنوع از آزمون,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که هنگامی که دولت فدرال به پایان رسید اعتبار تست آنتی بادی تولید خواهد سریعا دیدار با تقاضا است. اما که ممکن است واقع بینانه.

اکثر شرکت ها در حال خرید تست سريع از چین اگر آنها مطمئن نیستید اگر و زمانی که آنها در دسترس تبدیل خواهد شد. در اوایل چینی کسب و کار می تواند به فروش محصولات خود را آزادانه اما در حال حاضر چینی مقامات حاکی است که تنها آنتی بادی آزمایش تایید شده توسط دولت این کشور صادر می شود. تا کنون ملی چین محصولات پزشکی دولت مجاز تنها 11.

راه اندازی در لس آنجلس Scanwell بهداشت و درمان انتظار می رود برای دریافت 1 میلیون آزمون در هر هفته از Innovita یکی از 11 شرکت ها. اما آن است که هنوز هم در انتظار اولین محموله از 10,000 که برنامه ریزی شده بود برای رسیدن به سه هفته پیش.

شرکت ها و مقامات بهداشت نیز پیش بینی کمبود مواد و قطعات مورد نیاز برای مونتاژ آزمون.

“عنوان بسیاری از چالش های علمی به عنوان وجود دارد در حال حاضر گفت:” اسکات Hensley پیشرو دانشگاه پنسیلوانیا مطالعه “وجود دارد به همان اندازه بزرگ و چالش مهندسی و مقیاس پذیری چالش به این بازار است.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de