مقاومت آنتی بيوتيکی: کشف جدید می تواند آینده را تغییر درمان

پس از کشف خود را در سال 1928 آنتی بیوتیک را تبدیل به یک مشترک و راه های درمان عفونت های ناشی از باکتری ها و سایر میکروب ها. برای درمان عفونت یک پزشک معمولا تجویز یک دوره آنتی بیوتیک (مانند پنی سیلین) برای ما. این دارو معمولا موجود در یک کپسول سپس بلعیده که در آن حل می شود در معده است.

وجود آنتی بیوتیک به کار می رود و با از بین بردن تمام باکتری های موجود در معده (از جمله باکتری های خوب است که کمک به بدن ما تابع). آنتی بیوتیک به طور همزمان جریان خون جذب می کند که در آن گردش در اطراف بدن به هدف قرار دادن هر گونه عفونت در حال حاضر در سایت های دیگر بدن مانند گلو یا گوش. این که آیا شما یک گوش و یا عفونت دستگاه ادراری, عفونت روده, اولین نقطه برای درمان عفونت های باکتریایی.

در حالی که آنتی بیوتیک ها مفید هستند به ما تمایل به بیش از تجویز آنها یکی از دلایلی است که جهان در برابر بحران مقاوم به درمان باکتری است. مقاومت آنتی بيوتيکی در حال حاضر باعث می شود حدود 700000 تن در سال – و می تواند 10 میلیون مرگ و میر تا سال 2050.

مقاومت آنتی بيوتيکی زمانی اتفاق می افتد که باکتری به دست آوردن یک یا چند ژن است که اجازه می دهد آنها را به یا از بین بردن و یا جلوگیری از یک آنتی بیوتیک اثر. آنها این کار یا در حال توسعه جهش در یک ژن و یا به دست آوردن این ژن از دیگر میکروب.

مقاومت و سپس گسترش می یابد از طریق بدن یکی از دو راه. آنتی بیوتیک ها از بین بردن تمام باکتری ها – از جمله آنهایی که از ما حفاظت از بیماری و بیماری. بنابراین هر گونه باکتری با یک جهش ژنتیکی یا یک ژن که اعطا مقاومت به آنتی بیوتیک خواهد بود قادر به تکثیر خارج از کنترل تا زمانی که آن را اصلی گونه باکتری در حال حاضر.

و یا باکتری ها می توانند خود را مبادله ژن مقاومت با دیگر گونه از باکتری است. در این مورد مقاومت ژن می تواند با توجه به یک گونه جدید از باکتری ها از جمله آنهایی که باعث بیماری است. این امر را درمان عفونت دشوار است.

مقاومت نیز می تواند از فرد به فرد. برای مثال یک فرد است که مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری ها را در دهان خود می تواند به گسترش این باکتری به باکتری دیگر فرد به سادگی توسط سرفه یا با بوسیدن آنها.

تا به حال دانشمندان با تمرکز تحقیقات بر روی روده و دیدن آن را به عنوان راه اصلی است که آنتی بیوتیک باکتری های مقاوم در برابر فرم و گسترش در سراسر بدن ما است. اما ما آخرین مطالعه نشان می دهد که ما ممکن است مقابله با آنتی بیوتیک-باکتری های مقاوم به راه اشتباه است.

ما برای اولین بار کشف کردند که سایت های مختلف در بدن حمل شماره های مختلف و گونه های مقاوم به آنتی بیوتیک باکتری است. ما این را با مقایسه باکتری های موجود در دهان (که اولین نقطه ورود برای آنتی بیوتیک ها) با کسانی که در روده (که در آن آنتی بیوتیک ها منتشر می شوند). این کشف کلیدی خواهد بود برای آینده درمان و پیشگیری است.

لکه های مقاومت

ما آغاز شده توسط به دنبال در میکروبیوم در روده و دهان. این میکروبیوم بسیار مهم در شناخت الگوی مقاومت آنتی بيوتيکی آن را به عنوان مجموع تمام میکروب ها (از جمله باکتری ها, قارچ ها و ویروس ها) در بر داشت در یک بخش خاص از بدن. اما تنها برخی از باکتری ها در هر میکروبیوم ممکن است حمل مقاوم در برابر آنتی بیوتیک ژن.

ما در مقایسه با توالی DNA از دهان و مدفوع microbiomes جمع آوری شده از مردم زندگی در چین, فیجی, فرانسه, آلمان, فیلیپین و ایالات متحده است. این به ما اجازه ایجاد یک نمای کلی از تمام مواد ژنتیکی در این نمونه که ما پس از آن در مقایسه با یک پایگاه داده از هزاران نفر از ژن شناخته شده به علت مقاومت آنتی بيوتيکی. یک الگوریتم سپس به ما کمک کرد بازسازی ژن و حذف توالی DNA مسئول مقاومت به آنتی بیوتیک.

ما در مقایسه با باقی مانده این توالی با یک پایگاه داده برای دیدن که ژن باعث مقاومت آنتی بيوتيکی. این به ما نشان داد تعداد ژن مقاومت (در هر دو فردی باکتری های گونه ها و جوامع باکتریایی) در یک فرد دهان و معده است.

روده است که در آن آنتی بیوتیک ها منتشر می شوند برای درمان عفونت در بدن است. آناتومی خودی/شاتر

ما تعجب به کشف کنند که میکروبیوم در دهان تا به حال کمتر ژنهای مقاومت به آنتی بیوتیک در مقایسه با میکروبیوم روده. اما جمعیت مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری بزرگتر بود. سپس ما با استفاده از یک الگوریتم به افراد گروه با اعداد مشابه و انواع مقاوم به آنتی بیوتیک باکتری های موجود در دهان و معده با هم.

به این دلیل که جمعیت باکتری های موجود در دهان و معده بیش از 80 درصد متفاوت از یکدیگر این یافته ها به ما کمک بسیاری. نه تنها آنها نشان می دهد که عوامل مختلفی باعث مقاومت آنتی بیوتیکی (مانند آنچه آنتی بیوتیک ها شما درمان شده با در گذشته) آنها نیز به ما نشان می دهد چه مقاومت ژن ها در حال حاضر و چگونه به سرعت مقاومت اسپرد را از طریق یک جامعه است. این می تواند به ما نشان می دهد که آنتی بیوتیک ها ما باید استفاده کنید و یا جلوگیری از زمانی که درمان یک فرد عفونت است.

به عنوان آنتی بیوتیک و مقاومت جهانی است مشکل ما همچنین می خواستم به می دانم که چگونه مقاومت متفاوت بین مردم از کشورهای مختلف است. در حالی که ما پیدا کردن که مردم از آسیا به اجرا درآمد بیشتر باکتری ها با ژنهای مقاومت به آنتی بیوتیک در روده (به احتمال زیاد به دلیل چگونه اغلب آنتی بیوتیک ها تجویز می شوند و یا گرفته شده) ما را شگفت زده برای پیدا کردن که اعداد و گونه های مقاوم به آنتی بیوتیک باکتری ها نمی متفاوت است که به طور قابل توجهی از کشوری به کشور است. بلکه بیشتر وجود دارد تفاوت های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک گونه باکتری از بین خود و روده و دهان از اگر شما در مقایسه با باکتری های موجود در دهان خود را با کسی که از فیجی است.

عجیب و غریب به نظر می رسد که این مهم است که بدانید وقتی که می آید برای مقابله با این مشکل جهانی است. آن را به ما نشان می دهد که ما نیاز به توقف به تمرکز بر روی تنها تحقیق و درمان روده. این یافته ها همچنین نشان می دهد که مشابه درمان و پیشگیری از استراتژی های ممکن است مفید باشد بدون توجه به کشور است.


ادامه مطلب: دانشمندان به تنهایی نمی تواند حل مقاومت آنتی بيوتيکی بحران – ما نیاز به اقتصاددانان بیش از حد


ما هنوز نمی دانیم که چرا وجود دارد تفاوت در تعداد و گونه های مقاوم به آنتی بیوتیک باکتری های موجود در این سایت. یک توضیح احتمالی ممکن است به دلیل روده در معرض یک “دو دوز” از آنتی بیوتیک ها (برای اولین بار هنگامی که آن را منتشر شد به معده و سپس هنگامی که آنتی بیوتیک recirculated است از طریق جریان خون) به این معنی است که گونه های باکتری وجود دارد که مقاومت در برابر توسعه سریع تر و گسترده تر طیف وسیعی از آنتی بیوتیک است. و یا آن را به سادگی ممکن است به دلیل دهان و روده به طور طبیعی باکتری ها را در خود میکروبیوم – بنابراین مقاومت ژن های موجود در برخی از باکتری ها یا قارچ ها به طور طبیعی متفاوت باشد.

با توجه به آنچه که ما در حال شروع به کشف حدود محض انواع باکتری در انسان میکروبیوم به هر گونه امید توقف گسترش مقاومت آنتی بيوتيکی ما نیاز به مطالعه میکروبیوم از سایت های مختلف بدن نیز هست. اما این یافته ها ممکن است ما را یک گام نزدیک تر به دانستن چگونه ما می تواند به توقف مقاومت آنتی بیوتیکی از طریق بدن و از طریق جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>