قطب جنوب تلاش مراقبت های بهداشتی اولیه تحقیق و ماده تاریک اکتشاف – coronavirus تلفات شما شنیده ام از

تا سال 2020 آمد با انتظارات بزرگ برای محققان خودم گنجانده شده است. سال گذشته من موفق شد در دور اول از ملی بهداشت و تحقیقات پزشکی شورای محقق کمک های مالی طرح. شش سال پس از اتمام دکترای من, من موفق به راه اندازی من سالم مراقبت های اولیه تیم تحقیقاتی.

ما بررسی چگونگی اصول سلامتی از قبیل غذا خوردن سالم و ورزش گنجانیده شده به مراقبت های بهداشتی به ویژه در عمل به طور کلی. من صرف تابستان چگونه برنامه ریزی برای حمایت از تیم من برای پنج سال آینده با تمرکز بر تاثیر و تحقیقات ترجمه به دنیای واقعی تنظیمات.

چیزهایی که بزرگ شد در آن کار می کند. از آن زمان هیجان انگیز. اما آن را به عنوان معلوم سلامتی در مراقبت های بهداشتی نیست یک اولویت در طول COVID-19 بحران است.

به عنوان همه گیر پرسه زدن بازیکنان (به خصوص شرکت های دارویی) در سراسر جهان طبعا کاهش یافته و همه چیز را پیوستن به نیروهای خود را به این ویروس توجه undivided خود را.

از دست دادن ناگهانی

بسیاری از تیم پروژه با تکیه بر پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان بهداشت برای جمع آوری و یا ارائه داده است. با فشار قرار می گیرد در مراقبت های بهداشتی توسط همه گیر در ادامه دیگر قابل دوام. برنامه های کاربردی کمک های داخلی و بین المللی سفر و کنفرانس ها و جلسات باید همه لغو شده و یا به طور نامحدود به تعویق افتاد.

به عنوان یک ناظر سخت ترین قسمت بود برداشت تحقیقات دانش آموزان و کارورزان من می خواهم به انتظارنشسته بودند تا برای شروع پروژه های در درمانگاه. این بیماری همه گیر را به چالش کشیده است ارتباط تاثیر و بهره وری از کار ما.


ادامه مطلب: برای اکثر دانشگاه ها وجود دارد کمی نقطه به نقطه دولت COVID-19 بسته کمکی


این شوک می آید در مدت کوتاهی پس از یک تابستان ویرانگر bushfires که مانع تحقیقات پیشرفت وادار کارشناسان از آتش-مناطق آسیب دیده از بین بردن وسعت تجهیزات و گزارش تنظیم برخی از مطالعات “پشت ماه و یا سال”.

این عکس گرفته شد در Junee, New South Wales در ماه ژانویه است. با توجه به گزارش های کل ملموس برآورد هزینه از تابستان bushfires نزدیک به 100 میلیارد دلار. شاتر

توقف در سراسر این زمینه

اجتماعی فاصله سفر ممنوعیت و قرنطینه محدودیت معنی علمی و میدانی در سراسر جهان تقریبا به طور کامل متوقف شده است.

قطب جنوب استرالیا برنامه های led توسط وزارت فدرال کشاورزی و آب و محیط زیست شده است به کاهش ضروری کارکنان تنها به حفظ قاره قطب جنوب COVID-19-رایگان. به جای ارسال 500 expeditioners در فصل تابستان استرالیا قطب جنوب بخش تنها ارسال در حدود 150.

اجتماعی فاصله اقدامات نیز جلوگیری از دانشمندان آب و هوا از بودن قادر به بازدید از آزمایشگاه. اگر این بیماری همه گیر در ادامه این می تواند مانع مهم آب و هوا و آب و هوا شیوه های نظارت. در برخی موارد labs شده اند کاهش می یابد و به یکی از ضروری کارگر که تنها کار این است که به نگه داشتن حیوانات آزمایشگاهی زنده است تا زمانی که تحقیقات از سر گرفته است.

تاخیر نیز نهفته یکی از بزرگترین در جهان تلاش برای بررسی ماهیت ماده تاریک. زنون آزمایش مستقر در ایتالیا به ارزش بیش از US$30 میلیون, با توجه به نیویورک تایمز. این رو بسیاری از موانع که در این کشور مجبور شد به مستند در اوایل این سال است.

جوان تحقیقات ستاره ها فرصت های از دست رفته

برای پژوهشگران جوان اجتماعی فاصله و رویداد لغو هستند به خصوص آسیب رساندن به توسعه حرفه ای است. کنفرانس های علمی و جلسات پرورش همکاری و نیز می تواند منجر به فرصت های شغلی.

اگر چه بودجه لغو و اعطای طرح تاخیر بیشتر تاثیر تاسیس محققان دیگر طرح حمایت از اوایل زندگی حرفه ای و فوق دکتری محققان همچنین تعویق افتاده است مانند ربکا L کوپر تحقیقات پزشکی طرح و گریفیث دانشگاه کمک هزینه تحصیلی فوق دکتری طرح.


ادامه مطلب: Coronavirus: اجتماعی فاصله با تاخیر حیاتی تحقیقات علمی


این بحران به سمت چپ نسل بعدی محققان پشتیبانی و منفی جریان در اثر برای تمام زمینه های تحقیقاتی. در سلامت و پیشگیری از بیماری ها تلاش های تحقیقاتی جدا از واکسن هنوز هم حیاتی به عنوان شروع COVID-19 متوقف نشده افزایش بیماری های مزمن.

وجود دارد مثبت

استرالیا دارای قوی و پرشور تحقیقات نیروی کار که بدان معنی است که ما می تواند منحرف کردن منابع به ایالات باعث coronavirus بحران است. به عنوان نژاد برای یک واکسن همچنان ارزش تحقیق شده است هرگز بیشتر آشکار به غیر علمی جامعه است. این ممکن است کمک به تضعیف ضد علم پیام.

این بیماری همه گیر است و همچنین ارائه فرصت برای آینده دانشگاه رهبران به درک, دانشگاه, مدیریت مالی و مدیریت تصمیم گیری است. پیش از این هرگز اطلاعات بوده است تا در دسترس که در آن بودجه می آید.

کنفرانس آنلاین و همکاری مربوط به پژوهش و نیز مشارکت بیشتر در دسترس و مقرون به صرفه است. این افزایش inclusively با از بین بردن موانع برای افرادی که ممکن است قادر به حضور در تجمعات مانند مردم زندگی با معلولیت جسمی و تمام وقت سرپرستان و مردم دچار مشکلات مالی. کمتر از داخلی و بین المللی سفر نیز کمک به کاهش ردپای کربن.

شارژ رو به جلو

سلامت سیستم کار نمی کند به طور معمول, که بدان معنی است که من تیم تحقیقاتی کار نمی کند به طور معمول. با اینحال ما pivoting خوبی در این نامشخص زمان. ما در حال کمک به طرح اولین کنفرانس آنلاین برای استرالیا مراقبت های اولیه به منظور بهبود دسترسی به تحقیقات مربوطه در سراسر کشور است.

جدید اعطای فرصت های در حال هماهنگی با COVID-19 به تحقیقات ما تمرکز مانند سلطنتی استرالیا کالج پزشکان و بیمارستان ها سهم صندوق تماس ویژه برای پروژه های در COVID-19 در عمل به طور کلی.

برخی ممکن است فکر می کنم غیر COVID-19 پژوهش نیست و در حال حاضر لازم است اما آن را یک بار خواهد بود که ما مبارزه با این بیماری است. و وقتی اتفاق می افتد که ما آماده خواهید بود برای ادامه سمت راست که در آن ما به سمت چپ خاموش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de