یکی دیگر از راه آهن محاصره چشمه در ساسکاتون

یکی دیگر از راه آهن-خط اعتراض است فنر در ساسکاتون امروز حتی پس از نخست وزیر جاستین ترودو دستور داد تمام راه بندان در امتداد مسیرهای حمل و نقل میان بردند.

پلیس محلی می گویند که آنها در حال نظارت اعتراض در امتداد راه آهن است اما به نظر بیشتر و یک بیانیه از دفتر ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف می گوید یک قطار اجازه داده شد به تصویب از طریق اعتراض به منطقه به عنوان برنامه ریزی شده.

وزارت معارف را اداره می گوید که اعتراض باید قانونی و مسیرهای حمل و نقل نمی تواند مختل غیر قانونی محاصره است.

موانع از جمله یکی در Tyendinaga Mohawk خاک در شرق انتاریو در پاسخ به یک حرکت RCMP برای پاک کردن معترضان که مسدود کردن دسترسی به یک خط لوله پيشگيري در’suwet’en خاک در شمال بریتیش کلمبیا.

افزایش توجه است که در کانادا نیروهای پلیس امروز در حال حاضر که ترودو دستور داده است تا اجرای ضد محاصره شده بودند ،

یک مرطوب’suwet’en ارثی رئیس معترضان می گوید نمی خواهد پاره کردن سنگر خود را مگر اینکه و تا زمانی که Mounties خود قلمرو سنتی و ساحلی GasLink توقف ساخت و ساز در طبیعی-خط لوله گاز که عبور از زمین های خود را.

رئیس Woos از Grizzly خانه می گوید بومی رهبری را تنها آغاز مذاکره با دولت کانادا تحت همان شرایط. اما ترودو می گوید دستورات سفارش خطوط راه آهن پاک شود باید اطاعت شود و قانون باید اجرا شود.

در روز پنج شنبه RCMP در B. C. با ارسال نامه ای به رهبران سنتی از مرطوب’suwet’en ملت گفتن آنها را به زور در نظر دارد به حرکت افسران خود را خاموش جاده دسترسی و ایستگاه آنها را به جای آن در نزدیکی شهر هوستون اما Woos گفت: یک نامه خوب نیست به اندازه کافی.

معترضان که شده است می خواهم blockading یک CN خط راه آهن در St-Lambert, Que., در جنوب مونترال شنبه پس از پاک کردن شب جمعه پس از مدت کوتاهی پلیس ضد شورش وارد صحنه آماده برای اجرای یک دستور برای پاک کردن آهنگ. اما محاصره بحرانی شرق و غرب خط آهن در Tyendinaga خاک در محل باقی می ماند-و بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده برای 20 مارس در امتداد مرزهای این استان ،

استان انتاریو با پلیس گفته اند که آنها قصد ندارم به شکستن Tyendinaga اعتراض در آینده است.

هواداران که جمع آوری نزدیک است که محاصره غزه گفت: آنها دلسرد ترودو کلمات قوی در برابر تظاهرات-با یکی از گفتن آن بود ترودو تغییر در تن است که سوار خود را به 40 کیلومتر بازحمت حرکت کردن به خط راه آهن.

“من شده است به این معنی آمده است اما با آنچه که او گفت: دیروز من فقط گفت: خوب من قصد دارم” گفت: سارا عزیز آورده که هدیه کوچکی از مکزیک او گفت که نمادی برای جوامع بومی وجود دارد.

“من رای دادند ترودو بازگشت در سال 2015 به دلیل به او وعده داده شده معنی آشتی و تا آنجا که من نگران هستم او شکسته است که به قول” او گفت:.

Cory گچ زندگی می کند که در Tyendinaga Mohawk خاک نیست بومی گفت: او بیش از حد احساس ترودو قابل توجه بود اشتباه تن و اشتباه حرکت می کند.

“او صحبت کردن به حق مردم هنوز هم — در تلاش برای ذخیره کردن چکش در حال رفتن به کار,” او گفت:. “این است که یک نسل کامل ایستاده در برابر بسیاری از چیزهایی که انجام شده است اشتباه است.”

او گفت: اگر پلیس سعی در از بین بردن محاصره با نیروی او فکر می کند آنها می توان به ملاقات با زور به عقب.

اما ترودو گفت: ناراحتی به کانادا رفته است به اندازه کافی طولانی با توجه به این که محاصره را متوقف خطوط راه آهن برای هفته ها.

“اجازه دهید ما روشن شود: همه کانادایی ها در حال پرداخت قیمت. برخی از افراد نمی توانند به کار دیگران را شغل خود را از دست” او در یک کنفرانس خبری گفت دیروز. “کالاهای ضروری Γcannot جایی که آنها نیاز به رفتن.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 22, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de