‘دیگر همه گیر’: در آمریکای لاتین استفاده داخلی افزایش می یابد و در میان مستند

در شهرستانها از بوئنوس آیرس به مکزیکو سیتی, سانتیاگو, São Paulo, و, La Paz, خانواده ها و افراد محدود شده است در خانه های خود را در راه بی سابقه اغلب تنها مجاز برای شرایط اضطراری و یا برای خرید ملزومات است.

دادستان قربانی تیم پشتیبانی جنبش زنان و سازمان ملل متحد همه می گویند این امر باعث افزایش خشونت نسبت به زنان است. آنها با استناد به افزایش تعداد تماس ها به سوء استفاده از خطوط تماس ویژه.

در برخی از کشورها مانند مکزیک و برزیل شده است وجود دارد افزایش در گزارش رسمی از سوء استفاده در حالی که در دیگران از جمله شیلی و بولیوی شده است وجود دارد کاهش شکایت رسمی. دادستان و زنان سازمان ملل متحد گفت: دومی به احتمال زیاد با توجه به کاهش خشونت اما از آنجا که زنان کمتر قادر به دنبال کمک و یا گزارش تخلف از طریق کانال های عادی.

“پرش در خشونت است و نه ما را شگفت زده کرد آن است که رها از خشونت است که در حال حاضر وجود دارد در مردم اوا گفت:” Giberti بنیانگذار قربانیان خشونت برنامه در آرژانتین کمک می کند که اجرا می شود یک خط تلفن برای گزارش تخلف.

“تحت شرایط عادی اجتماعی است که محدود به برخی از درجه است.”

آرژانتین اضطراری 137 خط برای قربانیان سوء استفاده های پشتیبانی شده توسط وزارت دادگستری دیده است 67% افزایش تماس برای کمک در ماه آوریل در مقابل یک سال قبل پس از یک مستند در سراسر کشور اعمال شد در مارس 20.

سازمان ملل متحد در گزارش روز چهارشنبه گفت: هیچ شواهدی از افزایش خشونت علیه زنان در مکزیک, برزیل و کلمبیا, و دو برابر شدن تعداد femicides در آرژانتین در قرنطینه با استناد به زنان رصدخانه در ماردل پلاتا.

قبل از همه گیر دولت آرژانتین تخمین می زند که یک زن کشته شد هر 23 ساعت.

خشونت خانگی “به نظر می رسد دیگر همه گیر” گفت: لوسیا واسالو, یک فیلم ساز که مستند “خط 137” به نظر می رسد در این موضوع است.

“آنها نه جرات بیرون رفتن’

افزایش نگرانی از استفاده داخلی شده است, جهانی با ترس قربانیان هستند که سکوت در ایتالیا خواستار کمک از زنان رو به افزایش در اسپانیا و سیستم برای جلوگیری از سوء استفاده از کودکان در ایالات متحده مانع از این مستند.

در آمریکای لاتین ترس است که خشونت علیه زنان بود که در حال حاضر شایع است که تشدید بیشتر است. این منطقه دیده می شود و آزار و حملات توسط زنان در طول سال گذشته در برابر تجاوز مرد و سوء استفاده است.

“در یک وضعیت سلول آنچه که اتفاق می افتد این است که زنان در حال قفل شده است تا با خود معتادان در موقعیت های که در آن آنها باید بسیار محدود رسانه” ماریا Noel بائسا منطقه ای مدیر برای زنان سازمان ملل به رویترز گفت.

“سال گذشته ما تا به حال 3,800 femicides در منطقه چگونه بسیاری از ما برای رفتن به این سال؟”

در شیلی زنان گفت: تماس ها برای استفاده داخلی کمک حال افزایش 70% در اولین آخر هفته قرنطینه. دولت تقویت کانال های مشاوره و نگاه به نگه داشتن پناهگاه برای زنان در معرض خطر.

ساناز Matthei شهردار سانتیاگو ثروتمند پرویدنکیا منطقه به رویترز گفت که خواستار کمک به یک دفتر محلی ارائه حقوقی و روانی و اجتماعی کمک کند تا به حال افتاده 500% تحت مستند.

رسمی گزارش خشونت خانگی اما در واقع کاهش یافته و 40 درصد در نیمه اول آوریل در شیلی با توجه به ملی ایرباس که سازمان ملل و دادستان گفت: به زنان با داشتن حرکات خود را محدود شده است.

“این احتمالا برای انجام با این واقعیت است که وجود خشونت در خانه اما که زنان نمی تواند بیرون رفتن آنها نه جرات بیرون رفتن گفت:” Matthei.

فمینیستی مانیفست

در برزیل Sao Paulo, دولت, است که سخت ترین ضربه گیر و تحمیل جارو انزوا اقدامات وجود دارد که 45 درصد پرش ماه گذشته در موارد خشونت علیه زنان که در آن پلیس اعزام شدند نسبت به سال قبل از آن با توجه به thinktank برزیل فروم در امنیت عمومی.

در مکزیک شکایت به پلیس از خشونت خانگی افزایش حدود یک چهارم در ماه مارس برابر سال قبل از آن داده های رسمی نشان می دهد.

“از آنجا که مستند شده است وجود دارد افزایش در گزارش خشونت خانگی بسیاری از کسانی که خشونت روانی” گفت: بلانکا آکینو مدیر شهرداری موسسه زنان وراکروز, مکزیک با دولت این کشور بالاترین نرخ femicides.

Arussi Unda از مکزیک فمینیستی سازمان Brujas del Mar ارائه می دهد که مشاوره به زنان در موارد سوء گفت: در ابتدا بسیاری از تماس به گروه آمده بود از همسایه ها با شنیدن دعوا در خانه های دیگر. او گفت: وجود دارد تا به حال شده است یک افزایش در موارد “خشونت های دیجیتال” و به تازگی به سادگی به فرار.

“در حال حاضر ما بسیاری از زنان درخواست برای مشاوره در مورد چگونه به ترک خانه و فرزندان خود را بدون شریک بعد که مایل به آنها را به دور توسط حقوقی به معنی” او گفت:.

در کلمبیا روزانه خشونت تماس به زنان ملی خط بودند تا نزدیک به 130% در مدت 18 روز از کشور قرنطینه با توجه به آمار دولت. این مستند تمدید شده است تا زمانی که ممکن است 11.

مارتا دیلون آرژانتین است, روزنامه نگار و یکی از بنیانگذاران “Ni Una Menos” جنبش زنان گفت: زنان در سراسر جهان به دنبال متحد برای مقابله با این مسئله است.

“خشونت مردان افزایش یافته تحت شرایط قرنطینه از انزوای اجتماعی… ما فمینیست شده اند گفت: این در ایتالیا, در ترکیه, در ایالات متحده است. ما در حال قرار دادن با هم یک سند در میان خودمان خواهد شد که یک مانیفست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im