میلیون ها نفر از آمریکایی ها به طور ناگهانی از کار به عنوان بحران مالی و اقتصادی را برانگیخته توسط coronavirus همه گیر کرد. بدون درآمد بیشتر از این مردم را باید یک زمان سخت در پوشش هزینه های خود را از جمله نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را.

اما حتی قبل از بحران کنونی دهها میلیون نفر از آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت هزینه های مسکن, هزینه های بیش از 30 ٪ و یا حتی نیمی از درآمد خود را در مسکن-هزینه های مربوط. این برگ پول کمتر برای دیگر ملزومات مانند مواد غذایی, بهداشت و مراقبت های پس انداز.

دولت باید ارائه انواع طرح برای حمایت از کسانی که صدمه دیده از این بیماری همه گیر کوروناویروس از پرداخت های مستقیم و بیکاری بالاتر چک به اخراج انجماد و وام مسکن تسکین.

ما محققان که مطالعه تقاطع مسکن و بهداشت و درمان. در حالی که این اقدامات ممکن است جزر و مد بیش از بسیاری از آمریکایی ها ما باور نمی کنیم که آنها به اندازه کافی خواهد بود برای کمک به آسیب پذیر ترین تحمل بحران یا جلوگیری از بسیاری از مردم از دست دادن خانه های خود.

غیرقابل تحمل مسکن

خانواده های کم درآمد در حال حاضر در آستانه یک بحران مسکن قبل از همه گیر با تشکر از کمبود مسکن مقرون به صرفه در آمریکا

قیمت مسکن تا حد زیادی در اندازه گیری به عنوان نسبت بین مسکن مربوط به هزینه و درآمد خانوار است. خانواده هایی که صرف 30 درصد یا بیشتر از درآمد خود را اجاره و یا وام مسکن و مالیات و آب و برق و سایر هزینه های مرتبط با خانه های خود در نظر گرفته “هزینه بر دوش” زیرا این بدان معنی است که آنها باید کافی و منابع مالی برای دیگر نیازهای اساسی از جمله مواد غذایی و دارو است.

وزارت مسکن و توسعه شهری برآورد 38 میلیون یا بیش از یک چهارم از خانواده های ایالات متحده شد هزینه بر دوش در سال 2018 است. از این حدود 12 میلیون دلار صرف شد بیش از نیمی از درآمد سالانه خود را در هزینه های مسکن ساخت آنها به شدت بر دوش.

خانواده ها درآمد US$35,000 یا کمتر ساخته شده تا 63 درصد از این هزینه بر دوش خانواده است. در سال 2019 یک خانواده زندگی می کنند در یک زمان حداقل دستمزد درآمد قادر به پرداخت هزینه های محلی نمایشگاه-بازار اجاره برای یک آپارتمان دو خوابه در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا

حتی بدتر تحقیقات توسط ما و دیگران نشان می دهد که مسکن ناامنی می تواند مضر به سلامت روانی و جسمانی.

و در مطالعه انجام شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, محققان دریافتند که افرادی که نگران بودند و یا تاکید در مورد داشتن پول کافی برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن – به عنوان مسکن ناامن شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای به تعویق انداختن درمان پزشکی با توجه به هزینه های مربوط در مقایسه با افرادی که احساس امنیت می کردند.

تیره و تار بیکاری تصویر

پس از همه گیر, ما فقط می توانیم حدس و گمان در مورد تاثیر اما به اعتقاد ما آن را برای رفتن به یک کل خیلی بدتر برای فقرا است.

از نظر اشتغال وضعیت ترسناک است. یک رکورد 3.28 میلیون نفر ثبت شده برای بیمه بیکاری در هفته منتهی به 21 مارس به بیش از چهار بار قبلی بالا است.

و این رقم ممکن است دست کم گرفتن نهایی تلفات اولیه نظرسنجی ها نشان می دهد که حدود 1 در 5 خانوار آسیب دیده اند و نرخ بیکاری با توجه به همه گیر. ما در بخش خصوصی کار شاخص کيفيت تخمین می زند که تا به 37 میلیون شغل می تواند در کوتاه مدت و یا حدود 23 درصد از نیروی کار ایالات متحده.

فقیرترین آمریکایی ها انتظار می رود که ضربه سخت میلیون ها نفر از آنها را در خطر از دست دادن خانه های خود را از طریق اخراج و سلب حق مالکیت. افزایش بی خانمان جمعیت به نوبه خود فشار بیشتری را بر در حال حاضر تاخت و تاز کردن پناهگاه است.

یا آن را ممکن است منجر مردم را به قبول فقیر شرایط مسکن با هیچ برق یا آب در یک زمان که در آن دست شستن تلقی می شود موثر ترین اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus.

خلاق اما راه حل های موقت

محلی و ایالتی و فدرال مقامات شده اند تقلا برای راه حل های خلاقانه برای رسیدگی به این مسائل اما بسیاری از آنها کوتاه مدت است.

متحده مانند واشنگتن داکوتای شمالی و نیویورک و شهرهای سن دیگو و میامی باید دستور موقت توقف به اخراج و در برخی موارد سلب حق مالکیت. دولت فدرال دستور دهندگان به اجازه صاحب خانه تعلیق پرداخت وام مسکن تا 12 ماه. و ده ها تن از شهرستانها را به حالت تعلیق در ابزار shutoffs – و برخی دستور داده اند که خانه های که در حال حاضر از خدمات به وصل.

در حالی که این مداخلات باید با کاهش یک منبع اضطراب و استرس خانواده های آنها موقت اعم از یک ماه تا یک سال یا مدت بحران است. هنگامی که آنها به پایان می رسد این افراد هنوز هم همان بدهی همان هزینه های مسکن و همان تلخ عکس های مالی – و این تنها در صورتی نجات بسته های حمایت از آنها. میلیون ها نفر از آمریکایی ها ممکن است به کمک آنها نیاز دارند.

به همین دلیل ما معتقدیم دراز مدت استراتژی های مورد نیاز مانند پیدا کردن راه هایی برای پایان دادن به امریکا گسترده کمبود مسکن مقرون به صرفه و همچنین متمرکز بر اقدامات کوتاه مدت برای جلوگیری از بی خانمانی و پول بیشتر کمک به نیازمندترین افراد.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو