کشتی کروز الماس شاهزاده خانم و تقریبا 3,700 مردم سوار شده اند و کمتر از دو هفته قرنطینه پس از ورود به بندر یوکوهاما درست در جنوب توکیو در روز دوشنبه شب پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ در تشخیص داده شد با این ویروس.

مجموع 61 مورد از یک نمونه از 273 افرادی که تا به حال تست شده زیرا آنها یا نشان دادن علائم یا تا به حال شده است در تماس نزدیک با کسانی که به گفته وزارت بهداشت.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو یک کنفرانس خبری گفت 21 از تازه یافت 41 نفر بودند ، آزمایشات بیشتر خواهد بود انجام شده اگر مسافر اضافی در هیئت مدیره کشتی توسعه علائم, او گفت:.

زنده تلویزیون فیلم نشان داد آبی و سفید هوردنجس قرار داده تا در این کشتی که در آن مسافران مبتلا به این ویروس شد نقل مکان کرد به امکانات پزشکی. جدید بیماران منتقل شده به بیمارستان در توکیو و همسایه شهرها وزارت بهداشت گفت.

افزایش تعداد عفونت را بدتر کرده و خوی برای هزاران نفر از مسافران در گیر کروز بودند که تنها مجاز برای مدت کوتاهی به تنفس هوای تازه در باز عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. چند قبلا گفته بودند اشتیاق برای دریافت و دیدن آسمان است.

اشلی رودز-Courter آمریکایی که والدین آنها در قایق گفت که او امیدوار است مقامات ایالات متحده قادر خواهد بود برای کمک به پدر و مادر خود را ترک قایق.

“همه آنها تنفس و گردش هوای آلوده به طوری که آنها می تواند هر کس آلوده” رودز-Courter و گفتگو کرد.

این ویروس میتواند از طریق قطرات از یک فرد آلوده بازدم سرفه یا عطسه و همچنین می توانید از طریق سطوح آلوده از قبیل دستگیره درب.

کارشناسان گفته اند این است که به راحتی منتقل می شود از ویروس سارس.

به طور جداگانه به رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: یک چهارم اجاره پرواز آورده بود 119 بیشتر اتباع ژاپنی و 79 چینی و تایوانی اعضای خانواده از ووهان.

هیچ فوری کلمه در وضعیت اخیر هوایی تازه واردان است. سه هواپیما در هفته گذشته به ارمغان آورد و در مجموع 565 evacuees بازگشت به ژاپن و یک تعداد انگشت شماری از آنها تایید شدند که این ویروس از جمله چند که تا به حال نشان داده نشده است علائم.

جدید کشتی موارد را به تعداد کل coronavirus عفونت در ژاپن به بیش از 80 با توجه به رویترز محاسبات. وزیر بهداشت کاتو گفت: ژاپن است و نه از جمله کشتی کروز موارد در ملی آن تعداد که می ایستد در 21 بيمار.

با توکیو 2020 المپیک تابستانی کمتر از نیمی از یک سال دور بازی برگزارکنندگان راه اندازی یک نیروی کار برای مقابله با این وضعیت.

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در سرزمین اصلی چین رسیده 636 تا پایان روز شنبه تا 73 از قبلی روز ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت: در روز جمعه.

در سراسر سرزمین اصلی چین وجود دارد 3,143 جدید تایید عفونت در پنجشنبه آوردن مجموع تا کنون به 31,161.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو