حیوانات رنج می برند برای تولید گوشت و کشتارگاه کارگران را بیش از حد

صنعتی دام در مزارع و یا کارخانه مزارع حساب برای بیش از 50 ٪ از جهانی گوشت خوک و گوشت مرغ تولید و 10 درصد از گوشت گاو و گوسفند تولید. گرافیک exposés چگونه حیوانات در حال پردازش در چنین مکان هایی به ندرت موفق به شوک ما.

آن مهم است برای حفظ رفاه حیوانات در این امکانات در خط مقدم از داستان است. اما در طول راه آن است که ارزش به خاطر سپردن است که مشغول به کار در این اطراف می تواند اثرات مخربی در کشتارگاه کارکنان بیش از حد.

تحقیقات در استرالیا نشان می دهد قرار گرفتن در معرض مکرر به خشونت در یک کشتارگاه باعث آسیب های روانی. این نشان از سطح پرخاشگری در میان meatworkers آنقدر زیاد آنها “شبیه به برخی از گزارش برای زندانی جمعیت”.

یک سازمان دیده بان حقوق بشر گزارش همچنین به نام بسته بندی گوشت می آمد به عنوان “یکی از خطرناک ترین کارخانه شغل در امریکا با آسیب نرخ بیش از دو برابر میانگین ملی است.”

بنابراین قبل از اینکه شما بعد برو خرید مواد غذایی خود را به ارزش یادگیری بیشتر در مورد درد و رنج انسان در پشت تولید گوشت.

تعداد کمی از مردم در نظر گرفتن تلفات انسانی از تولید گوشت. دال Peled/AAP

یک محیط خشن

تحقیقات نشان داده است که خطرات شغلی مواجه کشتارگاه کارگران عبارتند از:

صنعت نیز تمایل دارد تا به سطح بالایی از گردش مالی و غيبت.


ادامه مطلب: چه کسی مسئول ذبح سابق racehorses و آنچه می تواند انجام شود ؟


روانی تلفات

خطرات روانی و همچنین فیزیکی. یک مقاله در آسیب روانی رنج می برد توسط کارکنان کشتارگاه در آمریکا اشاره کرد که کارگران کشتارگاه

نمایش به صورت روزانه در مقیاس بزرگ خشونت و مرگ است که بسیاری از مردم آمریکا هرگز به روبرو می شوند.

حتی وجود دارد یک شکل از اختلال استرس پس از سانحه وابسته به تکراری کشتار: ارتکاب ناشی از استرس پس از سانحه (چاله). علائم می تواند شامل افسردگی و پارانویا و وحشت و تفکیک.

مطالعه دیگری اشاره سطوح نسبتا بالایی از اضطراب و خشم و خصومت و روانپريشیگرايی در میان کارگران کشتارگاه ها. علائم همچنین می تواند شامل خشونت رویاها و برخی از کارگران به دنبال درمان شبیه به آن استفاده می شود برای کمک به جانبازان.

گزارش های رسانه ای از بدرفتاری با حیوانات در کشتارگاهها اغلب تحریک گسترده شوک. RSPCA NSW/AAP یکی

گزارش های خبری در استرالیا نیز نشان داد موارد کشتارگاه کارگران mistreating racehorses مقصد برای کشتار.

جای تعجب دانشگاه فلیندرز تحقیقات نشان داده زنان کشتارگاه کارگران تا به حال بالاتر گرایش به پرخاشگری – به خصوص فیزیکی و کلامی – نسبت به همکاران مرد خود. این مطالعه تا به حال یک نمونه کوچک اندازه اما با اشاره به نیاز به صورت دقیقتر تحقیقات به meatworkers از جمله تفاوت های جنسیتی.

‘پایین در گودال خون’

این کار خسته کننده و بی امان. نویسنده تیموتی Pachirat نوشت که در مورد زمان کار در یک کشتارگاه در با ما, یادداشت ها

این واقعیت که کار از کشتارگاه و مراکز در سراسر کشتن تبخیر به یک routinized تقریبا توهم تاری. در پایان روز […] آن را به سختی به مسائل آنچه که در حال برش shorn, قطعه قطعه, خرد, آویزان و یا شسته شده: همه که مهم است این است که این روز یک بار دیگر در نهایت در آینده نزدیک است.

نویسنده گیل Eisnitz که تحقیق در این صنعت به صورت یک کتاب به نقل از یک کارگر کشتارگاه عنوان کرد و گفت:

پایین در گودال خون آنها می گویند که بوی خون باعث می شود شما پرخاشگر است. و آن را ندارد. شما دریافت می کنید یک نگرش است که در صورتی که گراز ضربات من قصد دارم برای به دست آوردن حتی. شما در حال حاضر در حال رفتن برای کشتن گراز اما این کافی نیست. آن را تا به رنج می برند.

این کار آسان نیست. شاتر

یکی از اخبار تحقیقات گفت: کارکنان در کشتارگاه است که آنها عبارتند از:

اغلب مهاجران و اسکان پناهندگان کشتار و روند صدها نفر از حیوانات یک ساعت مجبور به کار در سرعت های بالا در شرایط سرد انجام هزاران همان تکرار و بیش از بیش با چند می شکند.

ما محقق استفانی مارک مولر در مقاله Zombification اجتماعی مرگ و کشتارگاه: ما شیوه های صنعتی دام کشتار استدلال کرد:

به چشم پوشی از وضع اسفناک کارگران کشتارگاه ها به چشم پوشی از یک کلید در گوشه ای از […] پیگیری عدالت اجتماعی

مطالعه دیگری در آمریکا به نام برای یک بررسی دقیق تر از امکان ارتباط بین حیوان آزاری و خشونت بین انسان و از جمله در “نهادینه اجتماعی شیوه های که در آن سوء استفاده از حیوانات است که روال گسترده و به لحاظ اجتماعی قابل قبول است.”

فراغت فکر

گوشت در مصرف ورق امروز است که اغلب دور از واقعیت درد و رنج انسان و انسان به طور یکسان.

تحقیقات بیشتر در این زمینه مورد نیاز است. اما آنچه روشن است این است که کار در یک کشتارگاه می تواند بسیار مالیات – هر دو از نظر جسمی و روانی.

بنابراین هنگام خرید پرورشی و گوشت و شاید یدکی فکر نه تنها حیوانات بلکه کارگران که کمک به تولید آن است.


ادامه مطلب: خواهد مصرف کننده ترسناک خنثیسازی گوشت صنعت ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو