آنگوس تیلور مجموعه را “نشانگر’ برای اندازه گیری موفقیت دولت نقشه راه تکنولوژی

دولت خواهد بود به دنبال بخش خصوصی برای قرار دادن در چهار یا پنج بار به عنوان مقدار آن را به عنوان سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه فن آوری های خاص برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای وزیر انرژی آنگوس تیلور می گوید.

در یک سخنرانی در روز جمعه منتشر شده در بخش پیش از تحویل تیلور می گذارد و زمینه را برای “سرمایه گذاری در فناوری نقشه راه” به زودی منتشر می شود.

فن آوری های جذب دولت توجه شامل هیدروژن جذب و ذخیره سازی کربن لیتیوم و پیشرفته خوراک دام مکمل های کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از حیوانات مزرعه.

“نقشه راه” ارائه خواهد شد و اساس کار دولت را نسبت به آینده بین المللی کنفرانس تغییرات اقلیمی در گلاسکو در اواخر این سال است.

دولت است و مقاوم در برابر فشار به آغوش به طور گسترده ای پشتیبانی می کند هدف از کربن خنثی اقتصاد تا سال 2050 اما با تمرکز بر یک “استراتژی”.


ادامه مطلب: Albanese وعده کار دولت را تا سال 2050 کربن خنثی هدف


“دولت استرالیا را به یک تکنولوژی مبتنی بر بلند مدت استراتژی کاهش تولید گازهای گلخانه ای به گلاسکو بعد از این سال. ما می خواهیم برای رهبری جهان در این.

“استراتژی ما خواهد شد بر اساس یک سری از دقیق قطعه کار است که ما کامل خواهد شد بیش از بقیه در این سال” تیلور می گوید.

“این کار باید در سرمایه گذاری های ما باید آن را ارزیابی فن آوری و سپس تشویق آینده نگر فن آوری های کامل commerciality و استقرار بدون عظیم یارانه های دولتی.”

تیلور می گوید: تحت نقشه راه پیشرفت خواهد بود اندازه گیری به دو روش.

اهداف اقتصادی خواهد بود مجموعه ای برای فن آوری های پس از یک سیگنال روشن می شود برای زمانی که فن آوری های تجاری است.

“هدف برای هر یک تکنولوژی است که به رویکرد اقتصادی برابری و یا بهتر است که به معنی تغییر به کاهش تولید گازهای گلخانه ای به صفر است و هزینه و یا کم هزینه,” او می گوید.

دیگر اندازه گیری می تواند در سرمایه گذاری.

سرمایه گذاری دولت مهم است به عنوان یک بازار سیگنال و به رهبری تیلور می گوید. اما موفقیت نیاز به پیگیری “چقدر بخش خصوصی و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و اوایل استقرار شرح زیر است خود ما سرمایه گذاری.

“برای اندازه گیری موفقیت از نمونه کارها به طور کلی من فکر می کنم ما باید هدف برای چهار یا پنج بار به چند برابر.

“است که برای هر دلار سرمایه گذاری من می خواهم برای دیدن چهار یا پنج دلار از بخش خصوصی زیر را در طول دوره سرمایه گذاری ما.

“شاخص مهمی از موفقیت یک تکنولوژی است که بخش خصوصی و دولت مورد علاقه”.

تیلور می گوید: دولت در حال حاضر سرمایه گذاری بیش از 10.4 میلیارد دلار در صدها تمیز, تکنولوژی, پروژه های با ارزش 35 میلیارد دلار.

“اما ما در حال به پایان آمدن از ارزش این سرمایه گذاری است.

“باد و انرژی خورشیدی اقتصادی به عنوان یک منبع انرژی خالص حداقل. و دولت نباید جمعیت از سرمایه گذاری بخش خصوصی.

“ما باید حرکت ما سرمایه گذاری برای آینده چالش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im