خشم تمام خشم در توییتر هنگامی که آن را سرد خارج (و در روزهای دوشنبه)

پیوند بین آب و هوای گرم و تهاجمی جرم و جنایت است که به خوبی تاسیس شده است. اما همان را می توان گفت به صورت آنلاین پرخاشگری مانند عصبانی توییتهایی? و آنلاین خشم یک پیش بینی از ضرب و جرح?

مطالعه ما فقط منتشر شده نشان می دهد که پاسخ روشن است: “هیچ”. ما در بر داشت عصبانی جیر می شمارد در واقع افزایش در کولر آب و هوا. و به عنوان روزانه حداکثر درجه حرارت افزایش عصبانی جیر فقره کاهش یافته است.

ما نیز در بر داشت بروز عصبانی توییتهایی بالاترین است در روزهای دوشنبه و شاید جای تعجب نیست عصبانی توییتر پست شايع پس از اخبار و رویدادهای مانند رهبری نشت.

این مطالعه به مقایسه الگوهای حمله و رسانه های اجتماعی خشم با درجه حرارت. داده خشم گسترش می یابد از طریق جوامع آنلاین سریع تر از هر احساس دیگری یافته اند وسیع مفاهیم – به خصوص در تغییر آب و هوا.

کاریکاتور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که شناخته شده برای آتش خاموش عصبانی صدای جیر جیر. شاتر

الگوریتم های در حال تماشای شما

استرالیا 24.6 میلیون نفر از 18 میلیون یا 73 درصد در حال فعال کاربران رسانه های اجتماعی. برخی از 4.7 میلیون استرالیایی یا 19 درصد استفاده از توییتر. این گسترده رسانه های اجتماعی با استفاده از فراهم می کند محققان با فرصت های ارزشمند برای جمع آوری اطلاعات است.

هنگامی که شما علنا ارسال نظر و یا حتی آپلود selfie یک الگوریتم می توانید آن را اسکن برای برآورد خلق و خوی خود را (مثبت یا منفی) و یا احساسات خود را (مانند خشم و شادی و ترس یا تعجب).

این اطلاعات می تواند در ارتباط با تاریخ و زمان و روز و محل و یا حتی سن و جنسیت برای تعیین “خلق و خوی” از یک شهر و یا کشور در نزدیکی زمان واقعی است.

مطالعه ما درگیر 74.2 میلیون فارسی زبان توییتر پست – یا توییتهایی – از سال 2015 تا 2017 در نیو ساوت ولز.

ما تجزیه و تحلیل آنها با استفاده از در دسترس عموم ما احساس می کنیم ابزار توسعه یافته توسط CSIRO و سگ سیاه موسسه برای دیدن اگر رسانه های اجتماعی می تواند با دقت نقشه احساسات ما است.

برخی از 2.87 میلیون توییت (یا 3.87%) شامل کلمات یا عبارات در نظر گرفته عصبانی مانند “باطل”, “متنفر”, “تحریک”, “منزجر” و بسیار محبوب “f*cked”.

داغ-رهبری هنگامی که آن را سرد خارج

به طور میانگین تعداد توییت عصبانی شد و بالاترین هنگامی که درجه حرارت زیر 15℃ و کمترین در درجه حرارت گرم (25-30℃).

تعداد عصبانی توییتهایی کمی افزایش یافته است دوباره در دمای بسیار بالا (بالاتر از 35℃) اگر چه با روز کمتر در آن محدوده وجود دارد کمتر به یقین در مورد روند.

در این ده روز با بالاترین روزانه حداکثر درجه حرارت متوسط عصبانی جیر شمارش شد 2,482 در هر روز. از ده سردترین روز متوسط عصبانی جیر تعداد بالاتر بود در 3,354 در هر روز.


ادامه مطلب: دیدار با ‘سارا’, ‘شارون” و “مل’: چرا مردم پخش كردن, coronavirus اضطراب در توییتر ممکن است در واقع رباتها


الگوی عصبانی توییتهایی بود مخالف فیزیکی و ضرب و جرح که بیشتر شایع در داغتر آب و هوا – با برخی از شواهد از کاهش گرمای شدید.

پس چرا مخالف الگوهای ؟ ما پیشنهاد می کنیم دو توضیح احتمالی.

اول داغ و آب و هوای سرد باعث یک پاسخ فیزیولوژیکی در انسان است. متوسط ما تاثیر می گذارد و ضربان قلب و میزان اکسیژن به مغز ما هورمون و مقررات (از جمله تستوسترون) و توانایی ما به خواب. در برخی از افراد این به نوبه خود تحت تاثیر فیزیکی سطح پرخاشگری.

آب و هوای بیشتر به معنی معاشرت و به طور بالقوه زمان کمتری برای به tweeting. شاتر

دوم آب و هوا باعث تغییرات روزمره ما. تحقیقات نشان می دهد تهاجمی جرایم افزایش به دلیل آب و هوای گرمتر رفتار را تشویق می کند که پرورش ضرب و جرح. این شامل زمان بیشتری را خارج از منزل, افزایش معاشرت و نوشیدن الکل است.

همان کسانی که عامل زمان در خارج از منزل و بیشتر معاشرت – ممکن است کاهش فرصت و یا انگیزه به صدای جیر جیر. و اثرات الکل (مانند کاهش وضوح ذهنی و فیزیکی precicion) را نوشتن یک صدای جیر جیر سخت تر و در نتیجه کمتر احتمال دارد.

این نظریه پشتیبانی می کند ما پیدا کردن که هر دو عصبانی جیر می شمارد و همچنین به عنوان به طور کلی توییت شمارش شد و کمترین در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات و داغترین روز


ادامه مطلب: اتومبیل, حوادث غرق شدگی خشونت: درجه حرارت گرمتر خواهد شد به این معنی است که مرگ و میر ناشی از آسیب


این امکان وجود دارد که مردم به عنوان دریچه ناکامی های خود را آنلاین آنها احساس بهتر و سپس کمتر تمایل به ارتکاب یک حمله. این نظریه نیست به خوبی پشتیبانی می کند.

ارتباط بیشتر احتمال دارد به علت های بسیار متفاوت جمعیتی از کاربران توییتر و حمله مجرمین است.

حمله مجرم به احتمال زیاد به مردان جوان از پایین اجتماعی-اقتصادی و زمینه های. در مقابل حدود نیمی از کاربران توییتر زن هستند و آنها بیشتر احتمال دارد به میانسال و بالاتر براکت درآمد در مقایسه با دیگر کاربران رسانه های اجتماعی.

مطالعه ما نمی داند که چرا این دو گروه متفاوت در پاسخ به دما است. اما ما در حال حاضر در حال تحقیق چگونه سن و جنس و اجتماعی و عوامل تاثیر روابط بین متوسط و پرخاشگری است.

کاربران توییتر به احتمال زیاد میانسال. شاتر

دوشنبه بلوز

مطالعه ما در درجه اول تعیین کنید که آیا درجه حرارت و عصبانی جیر شمارش شد مرتبط است. اما ما همچنین کشف جالب دیگر روند.

میانگین عصبانی جیر شمارش شد بالاترین در یک شنبه (2,759 در هر روز) و کمترین در تعطیلات آخر هفته (شنبه 2,373; یکشنبه 2,499). این پشتیبانی از تحقیقات که آنلاین در بر داشت خلق و خوی رکود در روزهای هفته.

ما مصمم است که عمده اخبار و رویدادهای ارتباط با ده روز که عصبانی جیر تعداد بالاترین بود. این حوادث شامل:

  • فدرال رهبری نشت در سال 2015 زمانی که Malcolm Turnbull جایگزین تونی ابوت نخست وزیر

  • یک طوفان شدید در NSW در سال 2015 و پس از آن عمده جبهه سرد چند ماه بعد

  • دو تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده: اورلاندو در سال 2016 و لاس وگاس در سال 2017

  • رویدادهای ورزشی از جمله جام جهانی کریکت در سال 2015.

روز با بالا عصبانی جیر شمارش در ارتباط با عمده اخبار و رویدادهای. شاتر

توییتر در گرم شدن جهان

مطالعه ما محدود بود که در توییتر کاربران لزوما نماینده از جمعیت وسیع تر. برای مثال توییتر است متوسط ترجیح برای سیاستمداران و دانشگاهیان و روزنامه نگاران. این کاربران ممکن است بیان احساسات مختلف و یا کمتر احساسات در پست های خود را از دیگر کاربران رسانه های اجتماعی.

اما تاثیر درجه حرارت در رسانه های اجتماعی به خشم گسترده مفاهیم. از تمام احساسات خشم گسترش می یابد از طریق جوامع آنلاین سریعترین. بنابراین تغییرات دما و مربوط به رسانه های اجتماعی به خشم می تواند بر مردم گسترده تر است.

ما امیدواریم که تحقیقات ما کمک می کند تا سلامت و عدالت در خدمات توسعه هدفمند تر اقدامات بر اساس متوسط.

و با تغییر آب و هوا به احتمال زیاد به تحت تاثیر حمله نرخ و خلق و خوی تحقیقات بیشتر در این زمینه مورد نیاز است.


ادامه مطلب: نه چیزهایی که شما را دوست دارم که در حال غرق با تغییر آب و هوا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de