با توجه به کوین هریس از Beecroft با استفاده از “فرشته دنده” (C8) آمد با دو قابل توجه مشکلات. “اول شد و در واقع زندگی از طریق تجربه. مشکل دیگر این بود که خود را revs دقیقا سمت راست در پایین تپه قبل از تعویض دنده به دنده سوم. دومی شد کمی ساده تر با مقدمه ای از چرخ دنده های synchromesh.”

فریبنده سوخت حفاظت خواص با استفاده از ‘فرشته دنده’ (C8) از خود اعلام کرد پیری mechanic Mike رز نیوپورت. “با توجه به صرفه جویی در سوخت در یک وسیله نقلیه با یک سبک قدیمی موتور که در آن سوخت عرضه شد توسط یک مونتاژ كاربوراتور سوخت صرفه جویی وجود دارد به عنوان coasting در سراشیبی دنده مکیده سوخت بیشتر از طریق carby از موتور مورد استفاده در بیکار اگر چرخ دنده ها در خنثی است. با مدرن تزریق سوخت موتور مخالف است – در سمت چپ دنده در انتهایی دریچه گاز سوخت عرضه و خاموش در دسترس نباشد در حالی که برخی از سوخت مورد نیاز برای نگه داشتن موتور معطل ماندن اگر شما با قرار دادن وسیله نقلیه به خنثی است.”

یک داستان در مورد فاصله بین مدارس به عنوان “تف فاصله” بسیار ناراحت کننده برای ستون Shephard از Yamba با توجه به آن به خصوص unhygienic واحد اندازه گیری. “من مطمئن هستم که اگر آن را بهتر یا بدتر از ‘پرتاب یک سنگ’.”

در حالی که بسیاری از خوانندگان شد و سریع برای نوشتن در خندیدن که وجود دارد هیچ چیز به ویژه در مورد روز یکشنبه تاریخ به عنوان یکی دیگر از palindromic تاریخ (C8) در حال آمدن است تا به زودی به عنوان ماه فوریه سال آینده (12-02-2021) در هوش و ذکاوت آنها از دست رفته اضافی اهمیت و دلیل آلیسون موری هیجان. مهم نیست که عددی فرمت تاریخ استفاده می شود آن را به انگلیسی زبان انگلیسی زبان انگلیسی آمریکایی یا بین المللی استاندارد (YYYY-MM-DD), 2nd فوریه سال 2020 است که همیشه یک palindrome. با تشکر از دیوید گوردون از Cranebrook برای شرح آن را به عنوان هر دو palindromic و متقارن است.

شادی Cooksey از Harrington نیز خواسته برای پاسخ به رزماری درز را (C8) پرس و جو. “اگر از من خواسته شود که فقط یک بار من را در رسیدن به نقطه جوش و احتمالا حباب بیش از. یا بیشتر دیپلماتیک استفاده از سرد شانه بیصدای پاسخ اشاره لبخند و سریع عقب نشینی است.” جورج Manojlovic از Mangerton به سادگی می گوید: “رزماری ما نیاز به بحث در مورد کلوین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو