این نقدی اولیه را به کوچک و متوسط کسب و کار با سالانه اشتغال کمتر از 3 میلیون دلار با حدود 24,000 کسب و کار به کارگیری حدود 400000 کارگران مجموعه بهره مند شوند.

این شرکت خواهد شد تحت عنوان به بازپرداخت تمام مالیات حقوق و دستمزد آنها پرداخت می شود برای اولین بار از سه چهارم از سال مالی جاری را به چشم پوشی در صورتحساب خود را از درآمد دولت برای ژوئن چهارم.

واجد شرایط کسب و کار را دریافت تا $113,975 نقدی با دریافت حدود $23,000.

مالیات حقوق و دستمزد است دولت ویکتوریا بزرگترین منبع درآمد خارج از کمک های مالی از کشورهای مشترک المنافع است و به $6.6 میلیارد دلار در این سال مالی.

جرم بازپرداخت را بیشتر فشار بر بودجه دولت است که در حال حاضر انتظار می رود که به شدت در حالی که دولت جنگ برای حفظ ویکتوریا اقتصاد شناور در چهره coronavirus اضطراری است.

آقای اندروز گفت: بخش اولیه از 1.7 میلیارد بسته شد با هدف مستقیما در نگه داشتن کارکنان در شغل خود.

“ما گرفته ام به گوش دادن و در حال حاضر ما در حال گرفتن منحصر به فرد و بی سابقه ای اقدام به کمک به کسب و کار و کارگران خود را از طریق این بحران” برتر گفت: در روز جمعه.

“مهم ترین چیز برای کسب و کار در حال حاضر است پول نقد به آنها را ذخیره کنید و خود کارگران است.

“این است همه چیز در مورد کمک به کسب و کار رسیدن به طرف دیگر از این بحران است.”

دولت اعلام کرد بیش از نیم میلیارد دلار در روزهای اخیر به پمپ به سیستم بهداشت و درمان به آماده شدن برای بدترین بیماری همه گیر است که انتظار می رود به اوج محلی در اواسط ماه ژوئن با هزاران نفر از ویکتوریایی به مجموعه نیاز به مراقبت های ویژه درمان است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

روز یکشنبه دولت اعلام کرد که 100 میلیون دلار به سرعت در مسیر انتخابی عمل جراحی باز بیشتر تخت بیمارستان و خرید تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و ماسک و لباس.

روز پنجشنبه اعلام کرد یک دلار بیشتر 437 میلیون برای اطلاعات بیشتر تخت کارکنان و تجهیزات افزایش نظارت و ردیابی تماس.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im