باستان جادوها و حلقه های بیچاره در عشق

ولنتاین روز است نه همه عشق قلب و گل رز برای همه. برای بیچاره در روز می تواند سالانه یادآوری شکست خورده عاشقانه, عشق تلافی یا عمل متقابل و به ظاهر بی پایان جستجو برای یاد “یکی”.

از جمله مشکلات قلب span فرهنگ و تاریخ است. ساکنان Graeco-Roman world دچار همان heartaches و همان احساسی بالا و پایین که ما امروز انجام دهید. در حالی که ما با چپ برنامه به کش رفتن در بیشتر اعتقاد به سحر و جادو در این دوره ارائه فرصت های جالب برای پیدا کردن عشق.

امید که در جادوها مرموز کلمات و اشیاء جادویی برای اعطای هدیه ای از عشق خود به کاربران و یا آن را به دور از رقبا.

کنه و ماهی خون

یونانی جادویی Papyri یک سری از طلسم باستانی کتاب از مصر از میان این 2 قرن قبل از میلاد و قرن 5 میلادی. آنها یک نوع از انجام آن-راهنمای خود را به آیین های جادویی است که ارائه می دهد راه حل برای مشکلات مانند پیدا کردن یک دزد نگه داشتن آرام, درمان تب و شیطانی در اختیار داشتن. جای تعجب نیست, عشق فریبندگی از ویژگی های برجسته.

بسته به طول یک امیدوار عاشق بود و حاضر به رفتن (و سطح خود را از شهوت/وسواس/ناامیدی) چیزی وجود دارد برای همه سطوح از تلاش. برخی از جادوها “ساده”: “به معینی [او] در حمام: rub کنه از سگ مرده در نسل.”

دیگران نیاز به یک کمی بیشتر کارهای مقدماتی. یک آگهی با عنوان “مقاومت طلسم عشق جاذبه” می پرسد بد بخت عاشق به استفاده از ماهی خون به نوشتن طلسم فراخوانی شیاطین بر روی پوست ، آنها باید پس از آن قرار دادن آن در نخود فرنگی (یک گیاه با گل های صورتی) و پنهان کردن آن در دهان به تازگی مرحوم سگ.

Harpocrates نشسته بر روی یک نیلوفر آبی. ملاقات موزه

اکثر جادوها مورد نیاز یک عنصر خاص استفاده می شود در یک روش خاص در ترکیب با محرمانه کلمات. این جادوها را ترک نمی کند باستان شناسی آثار را برای ما به پیدا کردن. یک عشق طلسم خواسته کاربر را به یک آهن حلقه محاط با Harpocrates (مسیحیت خدای سکوت) نشسته بر روی یک نیلوفر آبی را در دست دارند در حالی که آنها فریاد زد: کلمات جادویی در ماه از پشت بام. چند جمله سنگ های قیمتی مطابق با این توضیحات یافت شده اند.

معجون عشق خود را دارای سابقه طولانی هستند و مورد بحث در چند متون کهن. یک وابسته بحروف جدید هیروگلیفی (نوشته شده در مصر باستان) املا پیشنهاد روش زیر:

نگاهی به قطعه از نوک ناخن خود را و اپل دانه همراه با خون از انگشت خود را… پوند اپل, اضافه کردن خون به آن و قرار دادن آن در جام شراب. تلاوت [داده شده طلسم] هفت بار بیش از آن است و شما باید کاری نوشیدن آن در یک زمان خاص.

این احشایی دستور یک نوع املا که همچنین افزود مایع منی و مو از یک مرد مرده به مخلوط.

حلقه لعنت و خون بیشتر

Polemious را حلقه طلا. هیئت امنای موزه بریتانیا

یک حلقه طلا یافت می شود در Corbridge, Northumberland, در سال 1935 محاط شده است در یونان با ΠOΛEMIOYΦIΛTPON, “عشق جذابیت Polemius”. Polemius یک مرد بود که یا عینک این حلقه به افزایش خود را در جذبه جنسی و کیفیت و یا آن را به هدف از عواطف خود را. اگر این دومی آن داده شده ممکن است آشکارا به عنوان یک هدیه و یا مخفی و یا در اطراف آنها به عنوان یک رمز مخفی. آن است که شخصی منحصر به فرد شی از لبه امپراتوری روم صحبت می کند که از خواسته های برآورده نشده از یونانی زبان مرد بیش از 1700 سال پیش.

لعنت مورد استفاده قرار گرفت در جهان باستان را محکوم سارقان محافظت از کسب و کارهای خراب کردن رقیب ارابه تیم و ایجاد فرصت های بهتر برای دوستداران. گاهی اوقات یک شریک زندگی مورد نظر در حال حاضر در یک رابطه, و لعن شریک زندگی خود را (برای بی اعتبار آسیب برساند و یا کشتن آنها) ارائه یک شانس برای تغییر این. سرب نفرین قرص از Boetia یونان نوشته شده توسط کسی که حسد در عشق با یک مرد به نام Kabeira و تلاش می کند به لعنت خود Zois:

من اختصاص Zois این Eretrian همسر Kabeira به زمین و به هرمس — او غذا و نوشیدنی او خواب او خنده او مقاربت بازی او را از kithara و ورود او لذت او کمی باسن خود فکر کردن در چشمان او…

لعنت بودند, شخصی, خصوصی قرارداد بین یک فرد و یک الوهیت. سربی قرص شد اغلب خورده و گاهی اوقات با یک ناخن است که اغلب رفت و از طریق نوشته نام لعنت به هدف. آنها پرتاب به رودخانه ها و چشمه مقدس پنهان در مکان های مخفی و حتی به حفر گور به تازگی مرده است.

جادویی و دارویی به این معنی نیز پیشنهاد کرد برای حل و فصل relatable مشکلات در باستان روابط است. Aelius Promotus یک اسکندرانی پزشک توصیه می شود که جو آغشته در خون قاعدگی و پیچیده در قاطر پوست گره خورده می شود بر روی یک زن به عنوان یک ضد بارداری.

Opposingly, مارسلوس از بوردو (4th-قرن 5 میلادی) پیشنهاد کرد که یک پایانی میل جنسی می توان با پیدا کردن حق داروی مقوی غرایز جنسی. او پیشنهاد کرد با پوشیدن بيضه راست از یک خروس در یک کیسه در اطراف گردن.

روم سحر و جادو ممکن است یک مسهل تجربه برای دل یا هیجان انگیز یکی برای lovestruck. این ایده که مردم را انجام خواهد داد هر چه در قدرت خود را برای پیدا کردن عشق متعلق به یک بلند و همیشه در حال تکامل سنت است. این جادوها و آداب و رسوم و نشانه ها و نفرین های برجسته, ضروری, طبیعت, عشق و دل شکستگی در جهان باستان و به طور ضمنی متصل فرهنگ ما در سراسر زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>