OTTAWA — عضو Bell Media اتاوا خانواده است که در بیمارستان تحت درمان لوسمی و او را در ساخت یک درخواست فوری در حالی که کشور گریبانگیر توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

برایان فریزر فنی و تهیه کننده برای Newstalk 580 CFRA را “صبح با عجله Bill Carroll” اما او در مرخصی پس از تشخیص سرطان.

برایان به تازگی به بیمارستان برای انجام دور جدیدی از درمان است.

“سرطان بدست قوی تر است. آن را در مورد مدیریت دیگر آن را در مورد درمان او گفت:” در یک ویدیو ارسال شده به توییتر بیش از آخر هفته.

برایان با استفاده از پلت فرم خود را به یاد کانادایی است که خون کمک های مالی هنوز هم مورد نیاز است و حتی در طول این زمان از خود انزوا و فاصله فیزیکی.

صحبت کردن با CTV ارشد, اخبار لنگر لیزا LaFlamme دوشنبه, برایان گفت: نیاز به خون همیشه وجود دارد.

“چیزی که در مورد اهدای خون است که حتی بدون این ویروس در حال رفتن به یکی از آن چیزهایی است که همیشه مورد نیاز است.” “بیماران مبتلا به سرطان است و افرادی که در یک تصادف آنها همیشه به آن نیاز دارید. به اعداد است که احتمالا نیست به اندازه کافی بالا از نظر کمک های مالی به طور کلی شاقول چرا که مردم می ترسند که آن را امن نیست و یا که آن چیزی است که آنها باید زحمت نگرانی در مورد آن را واقعا قرار می دهد و آن را در یک بسیار مهم نور هنگامی که شما نیاز به خون و پلاکت ها هر روز زندگی می کنند.”

Canadian Blood Services می گوید افزایش اقدامات در محل برای تمام اهداکنندگان خون, از جمله افزایش تمیز کردن صندلی در انتظار مناطق و اهدای مناطق قرار می گیرد حداقل دو متر از هم جدا و فعال سلامتی غربالگری در ورودی به ساختمان ها و مکان های که در آن خون اهدا می.

این COVID-19 همه گیر است و ایجاد قوانین جدید در بیمارستان ها برای بازدید کنندگان به این معنی برایان خانواده شده است و قادر به مراجعه کنید. داستان های مشابه در حال بازی در سراسر کانادا به عنوان بیمارستان ها با هدف حفاظت نه تنها بیماران بلکه کارگران خود را به عنوان به خوبی.

“این وحشتناک است” برایان گفت: با اشاره به اینکه جدا شده خود را در اتاق بیمارستان. “این آخر هفته گذشته ما امیدوار بودیم به مناسبت تولد پدرم. در عوض, آنها کاهش یافته است برخی از چیزهایی که در اینجا برای من. من نمی توانید به آنها مراجعه کنید. من نمی تواند به پایین و بگو: سلام خوب به شما را ببینید. ایمن ماندن’,” او گفت:. “خوشبختانه ما می توانیم در ارتباط با زمان صورت و یا متن. ما در تماس مداوم اما با داشتن آنها وجود دارد برای قرار دادن یک دست بر شانه من در سختی روش آن را بدترین نوع شکنجه است. این افتضاح است.”

هنوز هم با وجود انزوای او می گوید: کارکنان بیمارستان شده اند فوق العاده است.

“آنها در حال گرفتن چیزهای بسیار جدی” او گفت:. “از آن اطمینان به عنوان یک بیمار است. این پرستاران و پزشکان تنها بهترین از بهترین.”

برای کسانی که همچنان به چشم پوشی از پیشنهادات و حتی دستور به حفظ فاصله فیزیکی برایان به حال یک پیام ساده: “با دریافت این برنامه است.”

“این یک شوخی نیست,” او گفت:. “سعی کنید به عکس خود را با رفتن را از طریق بدترین چیزی که شما می تواند از طریق رفتن و حتی قادر بودن به مادر شما وجود دارد و یا پدر خود را وجود دارد, و یا هر یک از دوستان خود را وجود دارد و اینکه واقعا به تنهایی. سپس برگشت و با من صحبت کنید و ببینید اگر شما می توانید یک روز زن و شوهر در داخل با Netflix و برخی از بازی های ویدئویی است. من فکر می کنم شما می توانید آن را اداره کند.”

او تصریح کرد: پیام خود را برای اهدای خون است.

“اگر شما اهدا خون شما به طور مستقیم کمک به من. شما می تواند صرفه جویی در زندگی من به طور مستقیم,” او گفت:. “اهدای خون است. آن را کاملا امن برای انجام این کار است.”

شما می توانید کتاب یک قرار ملاقات برای اهدای خون در حال حاضر در خون است.ca و یا با تماس با 1-888-2-DONATE (1-888-236-6283).

در عرض چند دقیقه از برایان مصاحبه پخش در CTV News Channel, Canadian Blood Services گفت: خود سایت بود تجربه “بالاتر از حد طبیعی فعالیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو