‘یک زن جوان’: داوطلب به رسمیت شناخته شده و پس از 18 سال کار

Ms Ostle معمولا داوطلبان با پایه و یک بار در هفته با یک تیم از دو مربیان و دیگر افراد معلول است. با هم, آنها کمک به روند بسیاری از نامه های این بنیاد دریافت می فرستد و از آن mailroom.

مادر او لین Vidler جامعه پرستار گفت: “من فکر می کنم او می شود مقدار زیادی از آن را; او یک زن جوان است. او را دوست دارد به نشان دادن مردم است که انجام داده اند چیزی که قبل از او می تواند آن را انجام دهد. او می دهد بسیار است.”

اما یک مشکل کوچک است.

“هنگامی که او رفت و در هفته گذشته, آنها تا به حال واقعی قاب عکس با فرد همراهبا در آن و امضا و تعدادی از نامها و پلاک زیر, اما او تا به حال نشده است اضافه نشده است” خانم Vidler توضیح داد.

“این چیزی است که آنها را بر روی دیوار در فرد چالهها پایه و اساس است. او فکر کاملا شگفت انگیز بود اما او امیدوار بود او را به دریافت یک گواهی نامه.

Hannah Ostle, pictured with mother Lin Vidler, is "well and truly" part of the foundation's family, CEO Ian Wishart said.

هانا Ostle تصویر با مادر Lin Vidler است “و واقعا” بخشی از بنیاد خانواده مدیر عامل شرکت ایان Wishart گفت. اعتبار:فرانسوی Peeters

“او همه نوع از همه چیز — سواری برای معلولان و روبان او برنده انجام می دهند که. من فکر می کنم اگر او می شود یک گواهی که روز او را.”

مدیر عامل بنیاد ایان Wishart تبریک Ms Ostle گفت: او یک عهد به سخاوتمندانه داوطلبان و چه کسی می تواند شکوفا که با توجه به فرصت.

“به عنوان یکی از ما در دراز مدت داوطلبان هانا است و واقعا بخشی از چالهها خانواده,” او گفت:. “ما نمی توانیم از او تشکر می کنم به اندازه کافی برای او 18 سال است.”

این بنیاد را کمک به دست به جایزه که سالانه به یک فرد استثنایی که داوطلبان قابل توجهی از زمان و تلاش به کمک و یا جمع آوری پول برای بنیاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de