سن تنظیم برای این کار استفاده نشده سال

“در طول مستند شوهرم را تکمیل کرده است نه 1000 قطعه اره منبت کاری اره مویی پازل را از منابع مختلف مکان دوستان, فروش گاراژ و غیره” می نویسد: هدر هارمن از Tuncurry. “تقریبا بدون استثنا وجود دارد یک قطعه گم شده است. این چگونه ممکن است؟”

سیمون Eyland از Petersham تصمیم گرفته است او هیچ استفاده برای سال 2020 است. “چه با خشکسالی bushfires و COVID-19 من اضافه کردن این سال به سن و سال من به عنوان من از آن استفاده نشده است و احتمالا قادر نخواهد بود به هر حال.”

یک cervine ماده در این زمان از اهل کوچ از Woonona. “چند سال قبل من رانندگی همراه Mulgoa جاده در نزدیکی کوه های آبی در اوایل تیره. یک گوزن شاخ در حرکت, leapt مستقیم در سراسر از کلاه سر گذاشتن من. ماشین گوزن و من همه صحیح و سالم و در عین حال مبهوت. من کاملا هوشیار, با تشکر برای پرسیدن هر چند می تواند با استفاده از یک درام کوچولو در این زمان است.”

جان Swanton از کوگی مربوط به یک داستان از سال 1980 هنگامی که یک سفر سیرک عبور از طریق کیت در جنوب استرالیا. “شهر کوچک بود overzealous پلیس جوان از آدلاید که سوار خود را گشت بزرگراه ناخدا به میدان جنگ با چراغ چشمک زن و انفجار از آژیر در طول grand parade در showground. یک فیل (C8) در زمان جرم و شکست دور قدم و نشست روی کلاه سر گذاشتن از ماشین پلیس باعث خسارت قابل توجهی. تشویق ایستاده بود و با توجه به کل شهر است.”

در مورد تطبیق سگ به صاحبان (C8) در جهان ایده آل از اندرو Taubman از کوئینز پارک “لوله کش را setters یا پودلس brickies اشاره گر cobblers heelers ماهیگیران kelpies, کاشفان newfoundlands, QCs silkies, خواهر whippets و مدیران مراسم تشییع جنازه mastiffs”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>