در میان بدتر شدن بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن هل دوباره باز ما برای کسب و کار با عید پاک

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را coronavirus تیم در مارس 16 در محل قرار داده و توصیه هایی برای مردم در سراسر کشور به کاهش تعاملات اجتماعی و حرفه ای به مدت 15 روز در تلاش برای کاهش این ویروس گسترش یافته است.

اما رئیس جمهوری که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر شروع به ساییدگی در پیامدهای اقتصادی.

در طول یک زندگی تاون هال پخش Fox News Channel و بعد از آن در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در کاخ سفید گفت: “می خواهم به کسب و کار باز کردن درهای خود را دوباره با عید پاک است که برگزار خواهد شد در آوریل 12.

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” او گفت ،

رئیس جمهور گفت: کشور نیست اقدامات جدی برای مبارزه با تصادفات و مرگ و میر آنفولانزا شبیه به کسانی که آن را مصرف coronavirus. او گفت: آمریکایی ها می تواند ادامه تمرین های اجتماعی-فاصله اقدامات که کارشناسان بهداشت می گویند بسیار مهم برای جلوگیری از عفونت نیز در حالی که قصد بازگشت به کار.

“ما از دست دادن هزاران و هزاران نفر در سال به آنفولانزا. ما را در این کشور خاموش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می توانید از بین بردن یک کشور در این راه با بستن آن.”

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که بهترین راه برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که برای مردم به ماندن در خانه.

در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در روز بعد او به نظر می رسید برای نرم کردن موضع خود را تا حدودی گفت که او را به تصمیم گیری بر اساس مشاوره از کارشناسان از جمله Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دبورا Birx است که کمک به رهبری کاخ سفید coronavirus مالیات بر زور است. هر دو پزشکان ایستاده بود و با مغلوب ساختن پیشی جستن در این جلسه.

Fauci گفت: مهلت خواهد بود ، مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تصمیم مبتنی بر حقایق و داده اما گیر با عید پاک در بازه زمانی که او به عنوان “زیبا”.

کارشناسان بهداشت عمومی اقتصاددانان و حرفه ای دیگر بودند “کار به منظور توسعه یک طرح پیچیده برای بازگشایی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان زمان رسیده است – بر پایه بهترین علم, بهترین مدل و بهترین تحقیقات پزشکی,” او گفت:.

خانه عبادت را بسته اند برای جلوگیری از اجازه دادن به این ویروس گسترش یافته است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فردا در یک مصاحبه جداگانه که از دیدن کلیساها بسته بندی در عید پاک خواهد بود “یک چیز زیبا است.”

انتقاد

کاخ سفید این دستورالعمل در حال حاضر شامل یک یادآوری است که اعضای عمومی جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 و جلوگیری از ناهار خوری در رستوران یا کافه.

رئیس جمهور تمایل به دریافت این اقتصاد به حالت عادی سرعت کشیده شده است انتقاد از دموکرات ها و جمهوری خواهان به پنتاگون و دیگران پیش بینی شیوع بیماری می تواند برای ماه گذشته.

فرماندار مریلند لری هوگان جمهوری گفت: سی ان ان روز سه شنبه: “ما فکر نمی کنم که ما در حال رفتن به در هر راه آماده به خارج از این در پنج یا شش روز یا بیشتر و یا هر زمان که این 15 روز است که از زمانی که آنها شروع به این خیالی ساعت.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن frontrunner برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری که اجرا خواهد شد در برابر تهمت در انتخابات امسال گفت: عید پاک جدول زمانی واقع بینانه نیست. “خواهد بود که یک رستاخیز” گفت: MSNBC.

معاون رئیس جمهور مایک پنس تبلیغ کاخ سفید توصیه طول فاکس تاون هال در حالی که همچنین گفت: دولت فدرال خواهد تسلیم به آمریکا دقیق تر آنهایی که برای جمعیت خود را.

فاکس تحت انتقاد خود را درمان ویروس به عنوان برخی از نظر برنامه میزبان بازی های برگزار شده آن را در اوایل دوره گسترش آن.

رئیس جمهور گفت که در اوایل بحران این ویروس را تحت کنترل بوده و مبهوت از تاثیر آن بر اقتصاد است. رئیس جمهور خود را صرف سه سال اول در دفتر شعار افزایش بازار سهام و اقتصادی کشور قدرت است.

“ما از مردم می خواهم به بازگشت به کار او گفت:” در توییتر در اوایل روز سه شنبه. “آنها را عمل اجتماعی فاصله و همه چیز و سالمندان خواهد بود به تماشای بیش از protectively & عشق. ما می توانید دو چیز با هم. درمان نمی شود و بدتر (تا کنون) از مشکل!”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: افزایش شدید سهام در روز سه شنبه شد با تشکر در بخشی خود را به فشار به دوباره باز کردن اقتصاد علاوه بر خوش بینی سرمایه گذاران در مورد کنگره بسته محرک. داو ساخته شده و بزرگترین آن یک روز در صد افزایش از سال 1933.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اقتصادی و بهداشتی مشاوران خانههای گلی خالی چگونگی ادامه پس از 15 روز از اقدامات دشوار به سرعت همه گیر.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید گفت: دولت به دنبال کم عفونت مناطق که در آن اقتصاد ممکن است بازگشایی بعد از خاموش کردن دوره به پایان می رسد در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو