در میان COVID-19, ericsson research هنر پایه پول می دهد به 25 هنرمند به جای یک برنده

تورنتو — بیست و پنج کانادا هنرمندان اهدا $25,000 در هر بعد از گالری ملی کانادا و ericsson research هنر پایه و اساس اعلام کرد که نمی خواهد را انتخاب کنید و برنده تنها برای ericsson research جایزه هنر در این سال با توجه به COVID-19 pandemic, اما به جای کمک خواهد کرد که حمایت از یک استخر وسیع تری از داوران انتخاب هنرمندان از سراسر کشور است.

پولی جایزه به احتمال زیاد می آید به عنوان یک تسکین برای این هنرمندان به خصوص به عنوان هنر در جامعه چهره بسیار زیاد مالی و عدم اطمینان در میان نامعلوم بسته شدن گالری های هنری را نشان می دهد و دیگر فضاهای هنری در سراسر کانادا و جاهای دیگر در سراسر جهان است.

ملانی Colosimo, یک میان رشته ای هنرمند از هالیفاکس, N. S. و یکی از هنرمندان انتخاب شده توسط این سال را به هیئت منصفه گفت که او “وحشت زده” در موقع تصمیم گیری است.

“بسیاری از ما در این لیست تا به حال نمایشگاه ها و رویدادهای لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل COVID-19. که به معنی تعلیق درآمد از کسانی که هنرمند هزینه. ما نمی دانیم که زمانی که ما قادر خواهد بود به فرصتی برای نمایش دوباره” Colosimo گفت CTVNews.ca از طریق ایمیل.

“این به رسمیت شناختن این سرمایه گذاری به آنچه ما انجام می دهیم, باور نکردنی, ژست مفهوم اهمیت هنرمندان و ایجاد دوران عدم قطعیت است.”

ماه گذشته Canada Council for the Arts اعلام کرد برنامه ای برای استفاده از 60 میلیون دلار برای کمک به هنرمندان و گروه های مالی تیره و تار توسط توده لغو برنامه ها و نمایشگاه های, در حالی که نویسندگان اعتماد از کانادا و اتحادیه نویسندگان کانادا راه اندازی اورژانس و امداد صندوق از 250.000 دلار برای کمک به حرفه ای نویسندگان خلاق. سازمان های منطقه ای مانند تورنتو شورای هنر و بریتیش کلمبیا شورای هنر و بسیاری دیگر را نیز راه اندازی برنامه های امداد رسانی.

برای ericsson research هنر پایه و اساس و گالری ملی کانادا در این سال تصمیم به $625,000 به پنج هنرمندان در هر یک از کانادا پنج منطقه — سواحل غرب و یوکان چمن زار و شمال سرزمین های انتاریو, کبک و آتلانتیک کانادا — بود “تنها راه حل برای هنرمندان” در طول این همه گیر, پایه و اساس, سخنگوی برنارد Doucet گفت CTVNews.ca و رشد خارج از بحث بین بنیاد صندلی راب ericsson research و ساشا سودا ملی مدیر گالری.

سودا گفت: این تصمیم منجر به “کوتاه مدت و بلند مدت حفظ کانادا در هنر معاصر اکوسیستم در چهره ناشناخته است.”

به طور معمول یک برنده دریافت $100,000 در حالی که پنج کمپنی های هنرمندان اهدا $25,000. این سال را تغییر دهید که لغو سالانه نمایشگاه از آثار کوتاه-لیست گروه در گالری ملی کانادا جشن و سرور به اعلام برنده و بین المللی رزیدنتی برنامه نشان دهنده عدم قطعیت در اطراف چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد تاریخ و زمان آخرین نامحدود ظهر فیزیکی فاصله اقدامات در حال حاضر در محل و مسافرت های بین المللی محدودیت های که تصویب شده توسط بسیاری از کشورها است.

“ما کار و تعهد به عمل ما آن چیزی است که ما از طریق این و بسیاری دیگر به عنوان یک نتیجه از آن گفت:” Colosimo. “اعطای ericsson research جایزه به 25 همه هنرمندان است که یک عمل آوردن ما با هم در طول زمان است که مخاطره آمیز است و ما به یکدیگر نیاز دارند بیشتر از همیشه به رفتن نگه دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de