در سال گذشته کتاب های کمیک علاقه مندان گری واتسون اهدا عظیم خود را شخصی مجموعه به Irvin بخش از کتاب های کمیاب و مجموعه های ویژه در دانشگاه کارولینای جنوبی است.

به عنوان مرجع و آموزش کتابدار من وظیفه با آشنایی با مجموعه, بنابراین من می تواند نمایشگاه بخش هایی از آن و استفاده از مواد آموزش. یکی از لذت های بزرگ ارزیابی و فهرست نویسی واتسون مجموعه شده است یادگیری در مورد چگونه کتاب های کمیک را در طول زمان تغییر. الک را از طریق واتسون مجموعه گسترده ای از 140,000-plus, کمیک, من قادر به دیدن این ژانر کل مسیر.

قبل از جنگ جهانی دوم ابرقهرمانان همه خشم. منعکس کننده نگرانی بیش رکود بزرگ ظهور فاشیسم و مارس به جنگ خوانندگان آرزو داشت برای چهره های افسانه ای که به دفاع از حقوق خود محروم و حمایت لیبرال دموکراتیک آرمان.

هنگامی که جنگ به پایان رسید محتوای کتاب های کمیک شروع به تغییر. ابرقهرمانان به تدریج از مد افتاد و گسترش ژانرهای پدید آمده است. برخی از جمله های وسترن ارائه شده تا خوانندگان دلتنگ فانتزی از یک pre-صنعتی امریکا است. دیگران مانند واقعی جرم و جنایت و وحشت رو با خوانندگان خود را lurid tales, در حالی که داستان های علمی تخیلی کمیک اعتراض به شگفتی از پیشرفت های تکنولوژیکی و بیم و هراس در مورد که در آن ممکن است ما منجر شود.

اما نیز وجود دارد یک دوره کوتاه زمانی که رسانه تحت سلطه بود ژانر عاشقانه.

ریشه در هنری و روایت رئالیسم, داستان عاشقانه, کمیک بودند قابل ملاحظه ای متفاوت از خود را قهرمان و sci-fi همسالان. در حالی که پس از جنگ محبوبیت عاشقانه کمیک تنها به طول انجامید و چند سال این داستان عشق به پایان رسید تا در واقع داشتن یک تاثیر قوی در ژانرهای دیگر است.

عاشقانه کمیک’ منبع داستان

اگر امروز آنها بیشتر برای ایجاد “کاپیتان امریکا” خلاق اواز یا موسیقی دو نفری از جو سیمون و جک کربی راه اندازی عاشقانه کتاب های کمیک نوع در سال 1947 با انتشار یک سری به نام “عاشقانه جوان.”

نوجوانی, سریال کمدی مانند “مورچه” تا به حال شده است در اطراف برای چند سال و گاهی تا به حال داستان عاشقانه خطوط و کرتهای فرعی. عاشقانه تفال و درست اعتراف مجلات بوده است در اطراف برای چند دهه.

اما یک طنز اختصاص داده شده به گفتن داستان های عاشقانه تا به حال شده است قبل از انجام. با عبارت “طراحی شده برای بزرگسالان بیشتر خوانندگان کمیک” چاپ شده بر روی جلد سیمون و کربی نشانه عمدی تغییر در انتظارات از آنچه یک طنز می تواند باشد.

در حالی که بسیاری از محققان استدلال کرده اند که عاشقانه کمیک تمایل به تقویت ارزش های محافظه کار گیری ازدواج هدف نهایی برای زنان و قرار دادن خانواده و طبقه متوسط ثبات بر روی یک پایه – واقعی لذت بردن از خواندن این کتاب ها از خفیف رسوا رفتار شخصیت خود را و نامطلوب توطئه که روایت شد ظاهرا هشدار. با عنوان “من یک وانت!,” “همسر کشاورز” و “مخمصه مشکوک داماد” “عاشقانه جوان” و خواهر خود را, عناوین سرعت فروخته شده خود را چاپ اصلی اجرا می شود و شروع outselling دیگر ژانرهای کمیک.

موضوع #1′, نوجوانان در سن عاشقانه’ (St. John, 1949). Gary Lee واتسون, کتاب طنز, مجموعه, Irvin بخش از کتاب های کمیاب و خاص, مجموعه, دانشگاه, کارولینای جنوبی, کتابخانه, نویسنده ارائه شده

ناشران دیگر متوجه محبوبیت این ژانر و به دنبال کت و شلوار خود را عاشقانه عناوین که بیشتر آن از نزدیک دنبال سیمون و کربی سبک و ساختار. توسط 1950 در حدود 1 در 5 از همه طنز کتاب رمان کمیک با تقریبا 150 عاشقانه عناوین فروخته شده توسط بیش از 20 ناشران.

خشم برای همه چیز عاشقانه آنقدر ناگهانی که ناشران مشتاق به استفاده از این بازار جدید تغییر عناوین و حتی محتوا به منظور صرفه جویی در طبقه دوم هزینه مجوز. دوم-کلاس یا دوره ای پستی است که نرخ کاهش یافته است که ناشران می توانید استفاده کنید برای صرفه جویی در هزینه پستی به دریافت کنندگان. به جای درخواست برای مجوز جدید در هر زمان آنها آزمایش یک عنوان جدید کمیک ناشران را به سادگی تغییر دهد و یک شکست عنوان قهرمانی در حالی که حفظ موضوع شماره گذاری به منظور نگه داشتن با استفاده از این موجود اجازه. به کمیک مورخان این یک نشانه بارز است که این صنعت تحت یک تغییر ناگهانی.

یک مثال قابل توجه از این است که کمیک ناشر فاوست به پایان رسید, شکست آن ابرقهرمان کمیک “کاپیتان نیمه شب” در سال 1948 با موضوع #67 و راه اندازی جدید خود را با عنوان “دلبر” در شماره 68. در این مورد, مرگ یک ابرقهرمان کمیک شد تولد عاشقانه طنز.

شماره 3 از ‘عروس عاشقانه’ (کیفیت کمیک, 1953). Gary Lee واتسون, کتاب طنز, مجموعه, Irvin بخش از کتاب های کمیاب و خاص, مجموعه, دانشگاه, کارولینای جنوبی, کتابخانه, نویسنده ارائه شده

با بسیاری از عناوین جدید جاری شدن سیل در دکه های روزنامه فروشی و فروشگاه های حباب محدود بود به پشت سر هم. در چه کتاب های کمیک مورخ میشل نولان لقب “عشق پر,” 1950 و 1951 شاهد سریع رونق و رکود از ژانر عاشقانه. بسیاری از رمان عناوین لغو شد توسط اواسط 1950s حتی به عنوان مدافعان این ژانر مانند “جوان داستان عاشقانه” همچنان در چاپ به اواسط 1970s.

وجود دارد مختصر محبوبیت این زیر ژانر عاشقانه گوتیک کمیک در 1970s – سری با نام مانند “خانه های شیطانی از راز عشق” و “عمارت تاریک از عشق ممنوع.” اما عاشقانه کمیک هرگز رویکرد خود را مختصر پس از جنگ اوج.

گوتیک عاشقانه – مثل این شماره از “تاریکی عمارت عشق ممنوع’ – تا به حال مختصر اجرا در 1970s. Gary Lee واتسون, کتاب طنز, مجموعه, Irvin بخش از کتاب های کمیاب و خاص, مجموعه, دانشگاه, کارولینای جنوبی, کتابخانه, نویسنده ارائه شده

مختصری رونق پایدار نفوذ

در میان جمع مسائل عاشقانه کمیک هستند و کمتر به دنبال پس از از کسانی که از ژانرهای دیگر است. به همین دلیل آنها تمایل به رفتن زیر رادار.

عاشقانه, کمیک, اما کار برجسته توسط هنرمندان پیشگام مانند لیلی رنه و مت بیکر هر دو آنها مشغول به کار در اولین شماره از “نوجوان-سن افسانه” در سال 1949.

بیکر اولین شناخته شده هنرمند به کار در صنعت کتاب کمیک و رنه یکی از کمیک’ اولین هنرمندان زن. قبل از کار بر روی “نوجوان-سن عاشقانه” آنها هر دو درو “دختر خوب هنر” – مجموعه ای از هنری استعارههای قرض گرفته شده از pinups و خمیر مجلات – برای چند عنوان. کار خود را در هر دو ژانرهای نمونه چه زودتر خمیر مجله تم تمایل و فتنه انگیزی می تواند به آسانی توان به جدیدتر ژانرهای.

‘اما او پسر من عشق’ یکی از معدود عاشقانه طنز به ویژگی های شخصیت های سیاه. Gary Lee واتسون, کتاب طنز, مجموعه, Irvin بخش از کتاب های کمیاب و خاص, مجموعه, دانشگاه, کارولینای جنوبی, کتابخانه, نویسنده ارائه شده

پس از “عشق پر,” sub-نوع ترکیب با این وجود پدید آمده است. برای مثال کابوی افسانه شد به طور خلاصه ، بعد در پاسخ به جنبش حقوق مدنی, Marvel منتشر 1970 داستان “اما او پسر من عشق” که اولین داستان در یک داستان عاشقانه طنز به ویژگی های شخصیت های آمریکایی آفریقایی تبار پس از فاوست سه موضوع اجرای “Negro عاشقانه” در سال 1950.

حتی پس از رمان کمیک تا حد زیادی کاهش یافت و از مد سبک بصری استعارههای و روایت تم شايع تر شد در طی چه چیزی شناخته شده به عنوان “عصر نقره ای” یک ابرقهرمان احیای آن به طول انجامید از سال 1956 تا 1970. عناوین مانند “سوپرمن دوست دختر لوئیس لین” اغلب قرض گرفته شده به شدت از عاشقانه برای توطئه های خود را برای ایجاد فتنه و تنش در امید از رانندگی تا فروش.

موضوع 89 که در آن لوئیس ازدواج بروس وین است یک مثال از چنین تکنیک های بازاریابی. مسائلی مانند این که اغلب واقع به عنوان “چه اگر” روایت است که ارائه شده خوانندگان نظری خطوط داستان مانند “چه می شود اگر لوئیس لین ازدواج بروس وین?” هر چند آنها به طور کلی فکر به عنوان جدا از ابرقهرمان کانن این داستان نشان می دهد که کتاب های کمیک نویسندگان به حال درونی اصلی روایت تکنیک های عاشقانه کمیک حتی اگر نوع خود رو به افول است.

اما دیگر کمیک نیست صرفا استفاده از تم عاشقانه برای گاه به گاه حیله موضوع است. به جای آنها ساخته شده با عشق زندگی خود را شخصیت مرکزی طرح نقطه و یک جنبه اساسی از شخصیت خود را’ هویت. کمیک مانند “Fantastic Four” و “X-Men” به شدت متکی به احساسات گرم و حسادت موجود در پویایی گروه و مثلث عشق.

نگاهی به انواع پستانداران گوشتخوار دله. احتمالا دشوار و رواقی او را چنان شیفته و ژان خاکستری – و بنابراین حسادت از عشق او علاقه اسکات سامرز – که شما می توانید استدلال می کنند که عشق تلافی یا عمل متقابل است و یکی از انگیزه اصلی در سراسر مجموعه.

با تشکر از رمان کمیک حتی رواقی ابرقهرمانان کردم گزیده عشق اشکال.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو