آمریکایی ها پیاده از ویروس-آمار کروز; چین می گوید موارد جدید آهسته

یک اطلاعیه در tannoy روی الماس شاهزاده خانم که در آن 3,700 مسافران و خدمه برگزار شده است پس Feb 3, گفت آمریکایی ها به آماده شدن برای پیاده روی یکشنبه شب برای پروازهای چارتر صفحه اصلی. مسافران با پوشیدن ماسک می تواند بعد از آن دیده می شود با تکان دادن از طریق پنجره اتوبوس پارک شده در نزدیکی کشتی.

کانادا, ایتالیایی, کره جنوبی و هنگ کنگ مسافران شد و انتظار می رود به دنبال به زودی پس از خود دولت نیز اعلام کرد قصد دارد برای بازگرداندن مسافران است.

“ترک در چند دقیقه. هیچ جزئیات. ممکن است با رفتن به تگزاس و یا نبراسکا” گی Courter یکی از مسافران آمریکایی در هیئت مدیره و گفتگو کرد. او گفت که او انتظار می رود به صرف دو هفته دیگر در قرنطینه در خاک ایالات متحده.

هفتاد جدید کروناویروس موارد تایید شده در هیئت مدیره الماس شاهزاده آوردن مجموع در کشتی به 355 تا کنون بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از چین است.

Buses believed to carry the U.S. passengers of the cruise ship Diamond Princess, where dozens of passengers were tested positive for coronavirus, leave at Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama, south of Tokyo, Japan, February 17, 2020. Reuters

اتوبوس اعتقاد به حمل متحده مسافران کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن ده ها تن از مسافران شد تست مثبت برای coronavirus ترک در Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو ژاپن در 17 فوریه سال 2020 است. ایسنا

در چین با مقامات گزارش 2,009 موارد جدید در روز یکشنبه اشاره کرد که این پایین بود از بیش از 2600 روز قبل. آنها گفتند: این نشان داد تلاش های خود را برای متوقف کردن گسترش ویروس بودند تحمل میوه.

“اثر coronavirus کنترل است ظاهر می شود” Mi فنگ سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت:.

این موارد جدید به ارمغان آورد و در مجموع به 68,500 در سرزمین اصلی چین با 1,665 مرگ و میر از جمله 143 مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه. خارج از چین بیش از 500 مورد تایید شده اند بیشتر از افرادی که سفر از شهرهای چین با پنج مرگ و میر.

Coronavirus فکر این است که پدید آمده و در حیات وحش بازار در چین مرکزی استان هوبئی. چین پاسخ شامل قرار دادن هوبئی و پایتخت آن ووهان – شهر 11 میلیون نفر – مجازی مستند.

Mi گفت: بسیاری از موارد تایید شده بودند که به شدت بیمار افتاده بود به 21.6% در روز شنبه از 32.4% در Jan. 27. او گفت: این نشان داد که مقامات قادر به درمان بیماران با سرعت بیشتری جلوگیری از موارد از تبدیل شدن به بحرانی.

A police officer directs the traffic amid snowfall in Wuhan, the epicentre of the novel coronavirus outbreak, in Hubei province, China February 15, 2020. China Daily via REUTERS

یک افسر پلیس هدایت ترافیک در میان بارش برف در ووهان مرکز از رمان شیوع کروناویروس در استان هوبی چین در فوریه 15 سال 2020 است. چین روزانه از طریق رادیو فردا

علامت Woolhouse استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در بریتانیا دانشگاه ادینبورگ گفت: اگر اعداد پیشنهاد این بیماری همه گیر به اوج خود رسید در هوبئی “پس از آن این خواهد بود تشویق اخبار برای بقیه جهان بیش از حد”.

اما او افزود: “ما باید با احتیاط هر چند آن را به سادگی می تواند که گزارش نشده است با نگه داشتن وقایع در شرایطی که در آن خدمات بهداشتی و تحت فشار بسیار زیاد است.”

کاهش تعداد گزارش شده عفونت های جدید می تواند به این معنی است که این ویروس بود که شامل اما همچنین می تواند معنی آن را به سادگی در حال اجرا از حساس میزبان در ووهان, او گفت:.

محدودیت تنگ تر شد بیشتر در هوبئی روز یکشنبه با وسایل نقلیه به غیر از خدمات ضروری ممنوع از جاده ها و شرکت ها گفت: برای ماندن تعطیل تا اطلاع ثانوی.

بعد از تمدید قمری تعطیلات سال نو چین به فوریت نیاز به بازگشت به کار. اما در برخی از شهرستانها خیابان ها هنوز خالی است. بسیاری از کارخانه ها هنوز به دوباره باز اخلال در زنجیره تامین در چین و فراتر از آن.

A medical worker in protective suit takes a break during her night shift at a community health service centre, which has an isolated section to receive patients with mild symptoms caused by the novel coronavirus and suspected patients of the virus, in Qingshan district of Wuhan, Hubei province, China February 9, 2020. China Daily via REUTERS

پزشکی کارگر در دست کت و شلوار محافظ طول می کشد یک استراحت در طول شیفت شب در یک جامعه به خدمات سلامت در مرکز آن جدا شده و به بخش دریافت بیماران با علائم خفیف ناشی از رمان coronavirus و افراد مشکوک به این ویروس در Qingshan منطقه ووهان هوبئی چین در فوریه 9 سال 2020 است. چین روزانه از طریق رادیو فردا

HAZMAT مناسب

در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم آمریکایی مسافر Matthew Smith ارسال شده یک عکس در توییتر نشان دادن یک ناوگان از مربیان پارک شده در ساحل به حمل و نقل اتباع ایالات متحده. مقامات آمریکایی در hazmat لباس و ماسک صورت سفر کرده بود اتاق خود را برای بررسی اگر او می خواهد پیاده شود. او گفت: او می خواست به ماندن بگیرید.

کشتی متعلق به کارناوال Corp. برگزار شده است در بندر یوکوهاما. کسانی که با این بیماری به بیمارستان منتقل شده است در ژاپن و هیچ یک از کشتی درگذشت. حدود نیمی از مهمانان پردازنده ها از ژاپن.

کشورهایی که اعلام کرد قصد دارد به پرواز شهروندان خود را از کشتی می گویند که آنها خواهد شد و آنها را تنها در صورتی که علامت رایگان و قرنطینه آنها در هنگام ورود.

A passenger wearing a mask stands on the deck of the cruise ship Diamond Princess, as the vessel's passengers continue to be tested for coronavirus, at Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama, south of Tokyo, Japan Feb 13, 2020. REUTERS

یک مسافر با پوشیدن یک ماسک ایستاده بر روی عرشه کشتی کروز الماس شاهزاده به عنوان رگ مسافران همچنان به آزمایش می شود برای coronavirus در Daikoku اسکله کروز ترمینال یوکوهاما در جنوب توکیو ژاپن Feb 13, 2020. ایسنا

وزارت دفاع آمریکا سخنگوی کریس میچل گفت که این گروه آماده شد برای دریافت دو اجاره تخلیه پروازها با مسافران از کشتی – یکی به زمین در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و دیگری در کلی زمینه/لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

Evacuees خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه موفق توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

هیچ مهاجر تست مثبت برای این ویروس منتقل خواهد به هر گونه دفاع در بخش تسهیلات و هر مهاجر که تست مثبت یا توسعه علائم می توان به مناسب کردن-پایگاه تسهیلات میچل گفت.

یکی دیگر از کشتی کروز هلند امریکا MS Westerdam, لنگر انداخت در کامبوج در روز پنج شنبه پس از رد شدن توسط پورت در جای دیگر. یک زن 83 ساله آمریکایی مسافر آزمایش مثبت پس از ورود به مالزی, مقامات وجود دارد گفت. یک تست دوم درخواست کروز اپراتور تایید پیدا کردن.

تایوان گزارش داد که اول مرگ و میر در روز یکشنبه. اول مرگ و میر در اروپا گزارش شده در دوشنبه 80 ساله چینی مردی که در پاریس در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im