آمازون VP می گوید او ترک بیش از شرکت اخراج خبرچین’

آمازون مهندس و معاون رئیس جمهور Tim Bray می گوید او ترک خود پرسود کار در این شرکت بیش اخیر شلیک چندین کارکنان که نگرانی در مورد حمایت از کارگران انبار در طول بیماری همه گیر.

“من ترک در ترس در آمازون شلیک خبرچین بودند که با ایجاد سر و صدا در مورد انبار کارکنان وحشت زده از Covid-19,” بری نوشت: در طولانی وبلاگ پست منتشر شده بر روی وب سایت خود را. بری گفت که او تا به حال مشغول به کار در آمازون برای بیش از پنج سال; آخرین روز خود را در این شرکت بود جمعه.

در هفته های اخیر آمازون از کار اخراج شده است چندین انبار کارگران از جمله مسیحی Smalls و بشیر محمد که در حال آوازی است در مورد پاسخ این شرکت به کروناویروس و همچنین دو شرکت کارکنان امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا که تا به حال سازمان یافته در اطراف اقدام آب و هوا و اخیرا در اطراف کارگر انبار شرایط در طول بیماری همه گیر. به نوبه خود آمازون را حفظ کرده است که آن را پشتیبانی از “هر کارمند را به انتقاد از خود و کارفرما شرایط کار, اما آمده است که با پتو ایمنی است.”

در مورد کانینگهام و کاستاریکا آمازون در بیانیه ای گفت: در آن زمان که آن را “فسخ این کارکنان برای بارها و بارها نقض سیاست های داخلی.” آمازون قبلا گفته هر دو Smalls و محمد دریافت هشدارهای بیش از “نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل.” Smalls شد و در نهایت اخراج در اواخر ماه مارس پس از حضور در یک کارگر اعتراض در مرکز با وجود اینکه تحت یک 14 روز در قرنطینه این شرکت گفته است. محمد اخراج شد در ماه آوریل به عنوان “نتیجه مترقی اقدام انضباطی به صورت نامناسب و زبان و رفتار و نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل” شرکت کرده است.

آمازون کاهش یافته است به نظر براي خروج برای این داستان.

بری پست وبلاگ صحبت می کند به رشد تنش دم در داخل آمازون رتبه در طول این بی سابقه بحران بهداشت عمومی. این بیماری همه گیر است که منجر به افزایش تقاضا برای تعدادی از آمازون خدمات و نیز افزایش یافت. شده است وجود دارد تجدید کارگر فعالیت در تعدادی از آمازون امکانات و با آن حمایت از فعالان شرکت های کارکنان که باید به چالش کشیده این شرکت اقدامات قبل از همه گیر.

بری در یک لیست از صفت توصیف شلیک از فعالان در وبلاگ خود پست ادعا شده که این ختم هستند “طراحی شده برای ایجاد یک فضای ترس و وحشت.”

“شلیک خبرچین نیست فقط یک اثر جانبی از اقتصاد کلان, نیروهای, و نه آن است که ذاتی به عملکرد بازار آزاد. این شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ است. من را انتخاب کنید نه برای خدمت و نه نوشیدنی که سم” نوشته بری و اضافه کرد که او برای اولین بار تشدید سرخوردگی خود “از طریق کانال های مناسب و با کتاب” چرا که “سرور مجازی نباید بروید عموم rogue.”

“من در آزادی به افشای آن بحث اما من ساخته شده بسیاری از استدلال ظاهر می شود در این مقاله گفت:” بری که کار کرده آمازون cloud computing بخش Amazon Web Services. “است که انجام می شود باقی مانده آمازون VP را به معنای در اثر امضای کردن در اقدامات من نفرت. بنابراین من استعفا داد.”

بری یکی از هزاران نفر از کارکنان که امضا بر روی یک نامه سرگشاده در مارس 2019 هل دادن برای سهامداران قطعنامه و اقدام آب و هوا.

کانینگهام عضو موسس آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت که از کار اخراج شد نقش خود را به عنوان یک تجربه کاربری طراح ماه گذشته سی ان ان گفت کسب و کار که بری “بود و ما تنها VP که امضا” نامه سرگشاده.

“این فوق العاده دلگرم کننده برای دیدن کسی که خیلی بالا در شرکت عمل با چنین یکپارچگی” گفت: امریکا ، “من فکر می کنم هدف و قصد پشت شلیک Maren و من برای ترساندن مردم است. مردم از ترس — ما در وسط یک بیماری همه گیر — بلکه مردم عصبانی هستند به عنوان تیم بود از آنچه که اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de