مدیر ارشد اجرایی جف بزوس, ثروتمندترین فرد همچنین گفت: “من زمان خود و تفکر است که در حال حاضر به طور کامل متمرکز بر COVID-19 و چگونه آمازون می توانید بهترین بازی نقش آن” با توجه به پیام ارسال شده در وب سایت شرکت.

ساعتی کارگران در آمازون ما انبارها را دریافت دو پرداخت و پس از 40 ساعت اضافه کاری از 1.5 برابر رای از 15 مارس تا مه 9, افزایش نرخ اعلام گفت.

این دومین بار است که این e-commerce غول اعلام کرد افزایش در پرداخت آن به کارگران در هفته است. روز دوشنبه آمازون پیاده حداقل نرخ ساعتی برای همکاران به 17 دلار از $15 و اعلام کرد قصد دارد به استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران در ایالات متحده به عنوان ویروس شیوع افزایش سفارشات آنلاین.

به عنوان ویروس گسترش در سراسر ایالات متحده آمازون ارائه شده نامحدود پرداخت نشده زمان به تشویق کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها خوب نیست. آن را نیز مبهوت کارگران شیفت و ممنوع کارکنان از نشستن در کنار یکدیگر در رستورانی برای محدود کردن تماس.

اما چهار دموکرات سنای آمریکا از جمله Cory Booker و برنی ساندرز در روز جمعه ابراز نگرانی در نامه ای به بزوس که آمازون گرفته شده نه به اندازه کافی برای حمایت از خود و کارکنان انبار. آنها به طور خاص پرسید: اگر این شرکت را ارائه می کنند “time-and-a-half” hazard pay برای کارگران آن است.

در پاسخ به شنبه دستمزد, اخبار, یکی از این نامه را امضا سناتور رابرت منندز گفت که او را تحسین تصمیم اما آمازون هنوز در حال کار را به انجام برای محافظت از کارکنان.

بزوس گفت: در روز آنلاین نوشته است که آمازون دستور داده است “میلیون ها نفر” از ماسک صورت برای آن در کارکنان سایت اما چند پر شده اند از آنجا که ماسک ها در عرضه کم هستند و برای اولین بار رفتن به بیمارستان در دولت جهت.

“هنگامی که ما به نوبه خود برای ماسک می آید اولویت اول ما خواهد بود گرفتن آنها در دست ما کارکنان و شرکای کاری برای دریافت محصولات ضروری به مردم,” او گفت:.

آمازون به گزارش روز پنج شنبه اول آن انبار و کارمند در ایالات متحده آزمایش مثبت برای ویروس وادار کردن این شرکت به طور موقت شاتر تسهیلات در نیویورک است.

به عنوان ویروس گسترش در سراسر ایالات متحده چندین لباس فروشان و گروه فروشگاه های زنجیره ای باید بسته فروشگاه ها و کافه و رستوران اپراتورها باید تعطیل یا محدود خدمات به تحویل و دور.

خرده فروشان آنلاین و فروشگاه های مواد غذایی در حال تلاش برای گرفتن افزایش تقاضا که بیشتر آمریکایی ها دستور به ماندن در خانه برای کاهش گسترش شیوع.

رقیب خرده فروش Walmart, Inc گفت: این طرح به استخدام 150,000 ساعتی همکاران در آمریکا و اعلام $550 میلیون دلار پاداش نقدی به پاداش کارگران است.

بسیار مسری coronavirus آلوده بیش از 274,800 مردم در سراسر جهان است و منجر به بیش از 11,300 مرگ و میر در سطح جهان وادار کردن دولت ها در سراسر جهان به موضوع جرم مستندات از مردم در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im