ونکوور — آمازون می گوید آن را مسدود کرده است حساب ونکوور زن و شوهر که ادعا می کرد به بالا بفروشید $100,000 تمیز کردن وسایل در میان COVID-19 بحران و همچنین صدها نفر از هزاران نفر از دیگران بودند که فروش موارد.

مانی Ranga و سر پرز دیده شد در ونکوور Costco در پنجشنبه پر کردن کامیون خود را با جعبه Lysol دستمال مرطوب.

اخبار CTV ونکوور با این زن و شوهر روز جمعه در خارج از خانه خود را و صحبت به Ranga به عنوان زن و شوهر مورد بود برای خالی کردن پنج جعبه Lysol دستمال مرطوب از تنه SUV خود را.

Ranga گفت که او و همسرش را سه بچه که نمی تواند به مدرسه خصوصی به دلیل رمان شیوع کروناویروس به طوری که آنها نمی توانند کار کنند و نیاز به یک راه برای کسب درآمد.

“دولت نه کمک به ما پرداخت صورت حساب های ما,” او گفت:. “بچه ها نمی توانند به مدرسه بچه ها من رفتن به مدرسه خصوصی. من پرداخت $20,000 یک سال در مدرسه خصوصی است و آنها در حال بازگشت به آن است.”

او همچنین گفت که او و همسرش را توسعه املاک و مستغلات کسب و کار آهسته بوده است به دلیل COVID-19 شیوع.

برتر جان هرگن تا به حال کلمات خشن برای نمایندگان مانند Ranga و پرز در جمعه کنفرانس مطبوعاتی.

“من عمیقا نا امید در افرادی که در حال جمع اوری و سپس فروش آنلاین,” او گفت:. “من فکر می کنم که فقط توهین آمیز و اکثر مردم قلم بر روی آن است.”

در بیانیه ای به اخبار CTV ونکوور آمازون تایید آن مسدود شده بود را تایید و گفت که “نا امید که بد بازیگران در حال تلاش برای افزایش قیمت مصنوعی بر پایه نیاز محصولات در طول بهداشت جهانی بحران.”

این شرکت در گفت و گو با مسدود یا حذف صدها هزار حساب برای فعالیت مشابه و در ادامه به نظارت بر وب سایت خود را و “حذف ارائه می دهد که نقض سیاست های ما.”

آنلاین آگهی سایت Kijiji خواهد ممنوعیت لیست تعدادی از سلامت اقلام در دسترس نباشد. این لیست شامل “بهداشت و درمان از جمله ماسک N95/N100 و فولاد ماسک ضد عفونی کننده دست/ژل ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دستمال توالت” با توجه به وب سایت خود را.

در مارس 13, Facebook گفت: این امر منع listings پزشکی ماسک صورت.

با فایل های از اخبار CTV ونکوور آلیسون هرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو